Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP San Marino, Misano 2.3.4. septembar

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

E pa ako je uspio da joj navuce podocnjake i opet se popenje na podijum, svaka mu cast. :D

 

Inace, dopada mi se ovaj ishod, da opet prokljuca corbica za prvo mjesto, a i da pokaze da ni Stoner nije svemoguc, iako je ove sezone najblizi tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Čekaj bre, pa nismo mi ovde da bi realno ocenjivali i sagledavali. Ja bih se, lično, razočarao kad bi Jahač ili Štampar priznali da je Rossi prevarant, da je uz pomoć sa strane napabirčio pola onih "titula" i da više nikada neće da pobedi u MotoGp kategoriji. Možda bih čak i prestao da posećujem forum ( :hej: )

Ložač :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Imao sam sreće pa sam u Riminiu izbliza uslikao Rossievu Ducati GP11 mašinu.

 

5WS8o_img3112v.jpg

 

3DlMp_img3113l.jpg

 

du7nk_img3114c.jpg

 

vO02e_img3115z.jpg

 

fd2j5_img3116y.jpg

 

H6acD_img3117x.jpg

 

Pem0n_img3118a.jpg

 

zW7xp_img3119s.jpg

 

hRklG_img3120m.jpg

 

yogGO_img3121x.jpg

 

M0yuU_img3124de.jpg

 

aKujt_img3131n.jpg

 

DY6ye_img3136q.jpg

 

Sve bi bilo u redu da se neki željnik nije podmetnuo pa sam slučajno slikao i njega. Baš truba >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Sta li se desilo sa Stonerovim motorom? Gume?

 

BTW, nikad dosadnija trka... :zvizduk:

Meni nije bila dosadna zbog ove trojice. Ince Stoner rece da je bio umoran da od prosle trke nije dobro spavao i da se nije odmorio :moto3::zdravo:

 

Ma zezam se zbog ovih sto im dosadna svaka trka gde Stoner pobedi. Inace, u pravu si, Stoner je rekao da je u prvom delu trko vozio opreznije zbog vlaznog asfalta, zatim se staza prosusila i video je da je mnogo brzi od Lorenca, ali na pola trke je osetio jak umor. Kaze da je jako malo spavao proslih dana, a pogotovu proslu noc (Adrijana, Adrijana...) ali da ce vec na sledecoj trci biti odmorniji i onaj stari.

 

Ma samo kad nije onaj virus ...

A inače laže...nije mogao savatati Lorenca nikako pa je onda odustao,šatro-spavalo mu se :stabre: :stabre: :stabre: :stabre: ...ne zna bre ni da slaže...

Ovo samo pokazuje ono što sam tvrdio i pre:ako uspe da odmakne na startu može i da pobedi,ako treba s nekim da se bori onda odustaje...šteta,prilično talentovan vozač...Nikad neće biti veliki šampion!

Već je veliki šampion! U broju pobeda je prestigao mnoge legende ovoga sporta. Sem toga, za razliku od nekih velikih šampiona, on je sve svoje pobede ostvario u vreme kada je imao vrlo jaku konkurencuju, što ga samo čini još većim. Casey Stoner ima isti broj pobeda kao cela Rossieva konkurencija u premijer klasi zajedno do 2007 (nisam računao Kenny Roberts, Jr.) :lol:

 

cTnhA_screenhunter03sep091144.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

I sta sad treba navijati za kamenog zato sto je statistika zanimljiva ? Broj osvojenih titula ROSSI 7 , Stoner 1 , Agostini ... ko je najbolji ??

 

Zato Acumu skidam kapu :) on navija za Yamahu i je.e mu se ko je vozi :)))

 

Spidzilla nestoji ti taj dukac u pozadini :) samo Repsol ti cuci :)

 

Videcemo pocetak sledece sezone kad padarosa bude oporavljen na istoj masini ko kameni pa smetaju jedan drugom..... ko ce vise kukati i cmizdriti ?? Alberto ili kameni ??

I da dodam jos nesto JA VOLIM HONDU ALI VOZACKA POSTAVA ME JE NATERALA DA NIKAKO NENAVIJAM ZA REPSOL TIM :) pogotovo odlaskom Dovija vise negajim nikakve simpatije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

I sta sad treba navijati za kamenog zato sto je statistika zanimljiva ? Broj osvojenih titula ROSSI 7 , Stoner 1 , Agostini ... ko je najbolji ??

Nisam napisao da treba navijati za njega zato što statistički dobro stoji, već samo da je zbog određenih dostignuća u vozačkoj karijeri već legenda i veliki šampion! Da li treba navijati za Rossia samo zato što ima toliko titula? Naravno da ne. Svako ima svoje favorite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Interesantnu uporednu tabelu napravili momci iz gpone.com sajta - poredjenje vremena na stazi iz Stonerove 2010 sezone i Rossijeve 2011 sezone na dukatiju. Rossi ocigledno bolji oko pola sekunde od Stonera, ali su ove godine Honde i Yamahe napravile dobra unapredjenja. Takodje su i neke staze poboljsane ove godine, pa vremena mozda nisu skroz realna.

 

tabella.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Vremena nikako ne mogu biti realna zbog nekoliko razloga. Prvo, to nisu poređenja dva vozača na istoj mašini, što je veoma bitno. Da se podestimo - Valentino je na mašini koja je u razvitku dve evolucije iznad Stonerove. Drugo, performanse mašina iz sezone u sezonu napreduju, kao i pneumatici, neke staze se modifikuju pa se dobiju bolja vremena kao što je npr. slučaj sa Assenom, dalje, veoma bitan faktor vremenskih uslova koji svakako nisu isti na svim stazama itd. Iskreno, bilo bi sramota da Ducati nije napredovao (bar pola sekunde) sa obzirom na novac koji se slio u ovaj italijanski tim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Posle 18 godina i tragicnog dogadjaja koji ga je zauvek odvojio od najvece strasti u zivotu,na Misano Circuit...ovaj put u suprotnom smeru,vratio se Wayne Rainey.

Danasnji pobednik :care:

Nekako sam iskopao ovo na netu.

 

 

29mk66a.jpg

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1sxhSLPBD5A

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Mnogo glup pad. Ali obicno to tako bude, zastrasujuci padovi prodju bes ogrebotine a ovakvi bezazleni odvoje ovakvog viteza sa staze.

Glupo je pricati o tome ali verujem da je u to vreme postojao pravi stitnik za kicmu i grba na kombinezonu da bi bilo drugacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja