Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend Voznja, 30-31. Jul 2011, Tara

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Jako mi je zao sto smo Daki i ja bili spreceni da ucestvujemo u ovoj akciji!!Svima vama svaka cast sto ste ostali nepokolebljivi! Verujem da vam je srce puno posle druzenja sa decicom na Tari!!Puno pozdrava od nas i uzivajte u danasnjoj voznji!! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Super što vas je poslužilo lepo vreme što zbog vožnje što zbog druženja sa decom! :takoje: Veoma nam krivo što nismo sa vama! 1hmm.gif Obaveze su nam prešle u domen " nenormalno malo slobodnog vremena".

 

Bravo ljudi! Svima veliki pozdrav! :zdravo::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Bezbedno stigao kući.

Šta reći posle ovakvog vikenda?

Obradovali smo klince i priuštili im druženje sa "čikama koji voze veelike motore".

Ekipa fantastična.

Vreme kao naručeno.(ni kap kiše nismo videli)

Vožnja odlična bezbedna i za uživanje.

Putevi...svi znate kakvi su.

Fotograf na visini zadatka (hvala Olja za odlične fotke)

Provod...neprocenjiv.

Hvala Vam drugari za predivan vikend i....vidimo se ponovo!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

DSC_0080.jpg

 

 

Hehe, plavi kačketići tamo roze kačketići vamo ali definitivno deci ispunjen dan a vama lepa i plemenita vožnja :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Svaka čast celoj ekipi, baš vas je vreme poslužilo i pravu akciju ste izveli sa klincima! :takoje:

Ja pošto sam ispalila jer sam bila ubeđena da kiša neće prestati, mogu samo da uzdišem i ćutim u ćošku! 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

DSC_0064.jpg

Za one koji me nisu prepoznali na ovoj fotki,ja sam onaj što se nasmejao :lol:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Vrršalica uparkirana sa ostalom poljo opremom. Kad prestanu da mi se drmaju ruke ukucaću i uttiske. A bilo je leeepooo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Stigao i ja kući, malo umoran ali sa kezom "oko glave" :)

 

Hvala vam drugari na predivnom vikendu, bili ste maestralni! :zdravo:

 

Imam i ja nešto slika, jes' da nisu profi kao Oljine ali... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Hvala svima na drustvu. Ekipa potpuno perfektna!

 

Putevi? Pa siguran sam da ste me dosta pominjali dok ste se truckali, ali bar ste prosli gde ne prolazi previse njih, zar ne? :neznam:

 

Hvala i Nasoj Srbiji, na inicijativi i drustvu, a Bogami i rucku :takoje: . Najvise hvala klincima. Bili su apsolutno razoruzavajuci. Bilo ih je bar 100+ (Usamljeni jahac zna valjda tacno), a mi smo im se oduzili tako sto smo ih apsolutno sve popeli na motor :aha:

 

Ova voznja sa Nasom Srbijom ce definitivno da postane tradicija. Fenomenalna stvar, samo da nas sledeci put bude bar 50;)!

 

Za fotke, sta reci? Sad kada smo otkrili Olju, zenski deo soneZija, necemo je vise menjati... Niti pustiti da ne podje na neku voznju. :zdravo:

 

A sad, da se vozamo dalje...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Sve je bilo super!

 

Imam i ja nesto slika, ali tek posto podnesem kompletan izvestaj, jer moja gospoDZa nije mogla da prisustvuje.

 

Drustvo, hvala Vam na svemu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Još jednom želim da se svima zahvalim na učestvovanju u ovoj fenomenalnoj vožnji i akciji.

 

Očekuje nas da za sledeću godinu isplaniramo još neke dogodovštine za klince i da nas bude još više u koloni. Onakav doček se ne da prepričati, potrebno je doživeti.

 

Fotke su sjajne, prosto mi je žao što je trajalo samo dva dana. Mogla bi neka od moto kuća da nas zaposli kao manekene.

 

Do sledeće akcije i vožnje pozdrav svima!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

DSC_0031.jpg

 

Au breee, pa ja kad gledam sa strane ovaj TDM, on uopste ne izgleda ovako malo... :stabre:

:lol: :lol: :lol:

 

Ljudi, ja jednostavno nemam reci kojima bi mogao opisati koliko mi je bilo lepo! Ni nesto losih puteva, ni bol u ledjima i stopalima, ne mogu da zasene sve ono lepo sto sam doziveo u ovih 34 sata. Pocevsi od nemanja brige oko pravca, o cemu je vodio brigu Severian (sa jednim izuzetkom, koji mu necu oprostiti :nanana: ), pa preko predivne decice, koja su zbog nas, nadam se, bar na kratko zaboravila svoju porodicnu situaciju, predivnog druzenja sa fantasticnim pozitivnim ljudima, od kojih polovinu nisam do sada poznavao licno, pa do prekrasne prirode koju sam, moram priznati, dobrim delom puta vise gledao nego put ispred sebe. Ljudi, ja sam tako napunio baterije, da to ni Arakisovi aparati ne mogu da izmere! :takoje: Raspolozenje mi nije pokvario ni jedan neverni Toma (a cak se ni ne zove tako, mada ce se sam prepoznati) koji je izrazio sumnju u prosecnu potrosnju mog bicik... KHM... motorcikla. Covek mi je jako simpatican, pa cu mu to ovaj put oprostiti. :lol::zdravo:

Usput da napomenem da je ova voznja bila kao kratki kurs-trening voznje po svim vrstama puteva - od autoputa, preko magistralnih i regionalnih, pa do lokalnih i nekih staza (istina asfaltnih) koje ni sam ne znam kako bi nazvao. Ko god je mogao, a nije krenuo sa nama, grdno je pogresio!

S obzirom da mi je prva ovakva voznja, nadam se da nisam nikom od saputnika, zasmetao, ugrozio ga ili se zamerio. Ako jesam, izvinjavam se.

Pozdrav od buduceg stalnog ucesnika.

P.S.: Kad ce sledeca voznja? :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Ajde, ajde - sta je za tebe 10km serpentina po kraterima i pod spustom od preko 10%... :zdravo:

 

A da sam potrefio skretanje, samo bi nas cekala vruca jagnjetina. Koga to jos yanima umesto malo treninga na losem putu... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja