Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp 600......1990 eura !!!

Recommended Posts

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Kao sto si rekao, prelazis na jace?

 

 

 

Ne vidiš?

 

A .... nesto mi nije jasno Djunto mori... jel te mrzi da nam pises o GS-u ( onako kako ti znas sa svim detaljima i pozama :) ) ili oces da nas drzis u neizvesnosti ?

 

Srecno sa prodajom!

 

Kad bih se ja pitao ovaj motor bi trebao u Top 5 ponuda!

 

Pa vidi, ja sam bio polupokretan skoro mesec dana iz zdravstvenih razloga ( http://forum.bjbiker..._1#entry1106461 ) i zabrane voženja motora bar 2 meseca, mada sam prekršio sa velikim rizikom. Već sam tad rešio da sputam pomamu i prodam TA i dotero ga doduše sa zakašnjenjem jer sam čekao far koji sam razbio o Ugacov auspuh. GS je naišo nenadano uz neki splet događaja i uzeo sam ga na brzaka, što inače ne liči na mene, probao sam ga jedno kilometar sa još vlažnim zavojem. Nemam trenutno vremena ni znanja a nit koga da pitam pa sam pored njega ko pao s Marsa, tako da još uvek nemam štiva, no biće, sad kad sam Hondu doveo do tip top stanja. Jedan od razloga odricanja od TA je zabrana ofa bar godinu dana tako da ni sledeće sezone neću moći da se družim sa pravim endurašima već sa turerima. No da ne ofujem sam sebe, biće posebna tema kad zasučem oči.

 

 

 

[

 

Au, tek sam sad video...

 

Cestitam!!

 

Hvala, no bolje da mi čestitaš prodaju, vidiš da se drpaju motori samo tako.

 

Istina! Evo ako hoces da imas nesto sto se ne krade, spreman sam da ponudim burgmana za ĐT :zvizduk:

 

Ma krade se sve, dosta skutera takođe nego se ne obnaroduje toliko. Znam da bi rado prešao na enduro i zaista šteta što nisi u prilici da uzmeš ovaj moj, da ga ne hvalim, jer sve se zna. Moram da iskomentarišem cenu, možda izgleda visoka al bukvalno sam potrošio gomilu novaca što sledi inače na svakom polovnjaku u redovnoj kupovini. Motor funkcioniše i izgleda neočekivano dobro iako bi i ja sam bio skeptik da je neko drugi u pitanju, tako da ko ga bude gledao svako će se prijatno iznenaditi.

 

Pricali smo o tome onda...stvarno mi nije situacija inace bih ozbiljno razmislio bas o tvoj primerku :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Kao sto si rekao, prelazis na jace?

 

 

 

Ne vidiš?

 

A .... nesto mi nije jasno Djunto mori... jel te mrzi da nam pises o GS-u ( onako kako ti znas sa svim detaljima i pozama :) ) ili oces da nas drzis u neizvesnosti ?

 

Srecno sa prodajom!

 

Kad bih se ja pitao ovaj motor bi trebao u Top 5 ponuda!

 

Pa vidi, ja sam bio polupokretan skoro mesec dana iz zdravstvenih razloga ( http://forum.bjbiker..._1#entry1106461 ) i zabrane voženja motora bar 2 meseca, mada sam prekršio sa velikim rizikom. Već sam tad rešio da sputam pomamu i prodam TA i dotero ga doduše sa zakašnjenjem jer sam čekao far koji sam razbio o Ugacov auspuh. GS je naišo nenadano uz neki splet događaja i uzeo sam ga na brzaka, što inače ne liči na mene, probao sam ga jedno kilometar sa još vlažnim zavojem. Nemam trenutno vremena ni znanja a nit koga da pitam pa sam pored njega ko pao s Marsa, tako da još uvek nemam štiva, no biće, sad kad sam Hondu doveo do tip top stanja. Jedan od razloga odricanja od TA je zabrana ofa bar godinu dana tako da ni sledeće sezone neću moći da se družim sa pravim endurašima već sa turerima. No da ne ofujem sam sebe, biće posebna tema kad zasučem oči.

 

 

 

[

 

Au, tek sam sad video...

 

Cestitam!!

 

Hvala, no bolje da mi čestitaš prodaju, vidiš da se drpaju motori samo tako.

 

Istina! Evo ako hoces da imas nesto sto se ne krade, spreman sam da ponudim burgmana za ĐT :zvizduk:

 

Ma krade se sve, dosta skutera takođe nego se ne obnaroduje toliko. Znam da bi rado prešao na enduro i zaista šteta što nisi u prilici da uzmeš ovaj moj, da ga ne hvalim, jer sve se zna. Moram da iskomentarišem cenu, možda izgleda visoka al bukvalno sam potrošio gomilu novaca što sledi inače na svakom polovnjaku u redovnoj kupovini. Motor funkcioniše i izgleda neočekivano dobro iako bi i ja sam bio skeptik da je neko drugi u pitanju, tako da ko ga bude gledao svako će se prijatno iznenaditi.

 

Pricali smo o tome onda...stvarno mi nije situacija inace bih ozbiljno razmislio bas o tvoj primerku :neznam:

 

Razumem potpuno. No šteta, jer znaš koliko sam dugo tražio dobar primerak i još us to sredio sve, a ponuda sve slabija i slabija. No, šta da se radi, biće opet neka prilika, samo kad budeš rešio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Generacijo, vidim nešto si izgleda "otkačio" pa si počeo da menjaš ono što je dobro. Molim te, ako budeš rešio da menjaš "Đuntinicu" nemoj odmah da stavljaš na oglas! Obavezno prvo obavesti mene na pp! ;)

"Bendža" je zaista predivan (slaže se uz "gazdaricu"). U zdravlje da se vozite. Želim ti dobru prodaju za TA. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Pratim ovu temu, citam komentare i sve sam zadivljeniji... svaka cast za sav ulozeni trud...

 

da sam pri kinti, posle svega napisanog o motoru ne bi se dvoumio, pazario bi ga posle postavljanja oglasa :)

 

Djunta svaka cast...

 

Imam pitanje i o BMW pa da ne bi vise offovao, saljem PM...

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

druze cena ubija srecno sa prodajom :zdravo:

Hvala, al šta misliš, koliko košta sve što je pobrojano a urađeno. Otiđi kod bilo kog "majstora" i raspitaj se za cene usluga. Doduše, slažem se sa tvojim komentarom al činjenice su drugačije.

 

Bilo bi postenije da priznas, da ti se Trandza i ne prodaje, pa zato cena "ubija"! :moto3::nanana::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Generacijo, vidim nešto si izgleda "otkačio" pa si počeo da menjaš ono što je dobro. Molim te, ako budeš rešio da menjaš "Đuntinicu" nemoj odmah da stavljaš na oglas! Obavezno prvo obavesti mene na pp! ;)

"Bendža" je zaista predivan (slaže se uz "gazdaricu"). U zdravlje da se vozite. Želim ti dobru prodaju za TA. :takoje:

 

Hvala, da mogu, primenio bi šerijetsko pravo i na motorcikle, al ovako samo supruga ostaje u "vlasništvu".

 

 

Pratim ovu temu, citam komentare i sve sam zadivljeniji... svaka cast za sav ulozeni trud...

 

da sam pri kinti, posle svega napisanog o motoru ne bi se dvoumio, pazario bi ga posle postavljanja oglasa :)

 

Djunta svaka cast...

 

Imam pitanje i o BMW pa da ne bi vise offovao, saljem PM...

 

Pozz

 

Hvala i tebi, motor jest kakav je. Za BMW ne znam još odgovore ni za šta.

 

 

druze cena ubija srecno sa prodajom :zdravo:

Hvala, al šta misliš, koliko košta sve što je pobrojano a urađeno. Otiđi kod bilo kog "majstora" i raspitaj se za cene usluga. Doduše, slažem se sa tvojim komentarom al činjenice su drugačije.

 

Bilo bi postenije da priznas, da ti se Trandza i ne prodaje, pa zato cena "ubija"! :moto3::nanana::lol:

 

Pa iskreno, ni ne prodaje mi se po svaku cenu, nit ću ga dati. Potrošio sam grdno vreme i gorivo obilazeći mahom "kršiće" dok nisam kupio ovaj komad. Prešao sam nekoliko hiljada bez ijedne prave vožnje osim eto Kotline, tako da sva pređena kilometraža je učinjena u lokalu prilikom sređivanja, jurcanja za ovo ili ono, za pitanja kod ovog i onog, a sve to košta i ne registrovanih para i revanša na neki drugi način. Izvadio sam iz svog džepa cirka 700 €, naradio se pošteno ali sa zadovoljstvom priznajem, no rad je ipak rad. Jel ima neki motor uopšte da se zna od kog je kupljen, kakav je bio, šta je sve urađeno sa slikama, znači ko ga bude uzeo biće ko da mu je prvi vlasnik, tako da cena uopšte nije primerena primerku, smatram da treba da vredi još više. Znam ja vrlo dobro šta se sve prodaje, još uvek ima komada koje sam ja još jesenas gledao. Sve što je dobro bi ipak trebalo da košta više nego nešto loše tako da će cena morati nekog da "ubije". Uzet je Bembara i sad nema nazad. No da ne bude da sad podcenjujem Transalp, jednostavno se radi o drugom tipu motora koji ima gomilu kvaliteta koji BMW "enduro" nema. No da ne vodimo sad of teoretisanje. Dozvoljavam da mi se kaže i pita sve u vezi Ta i oglasa, sad sam ja u suprotnoj ulozi od pre šest meseci. Da, motor je i kraden tako da nema više opasnosti po tom pitanju, po onoj našoj, neće grom dvaput u isto mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mene interesuje ona Lada u pozadini...

 

Eto, isto godište a za jedno desetinu cene, bagatela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

...No da ne bude da sad podcenjujem Transalp, jednostavno se radi o drugom tipu motora koji ima gomilu kvaliteta koji BMW "enduro" nema. No da ne vodimo sad of teoretisanje. Dozvoljavam da mi se kaže i pita sve u vezi Ta i oglasa, sad sam ja u suprotnoj ulozi od pre šest meseci...

 

Hehehe Djunto, polako postajes pravi vlasnik BMW motora! Vidi, kapiram ja da je glupo sada da ukazujes na sve prednosti BMW-a u odnosu na nejakog TA, ali dace Bog da ga se ukoro otarasis, pa ces moci kao pravi BMW-jas da sa podsmehom se prisecas svojih pocetaka. :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

...No da ne bude da sad podcenjujem Transalp, jednostavno se radi o drugom tipu motora koji ima gomilu kvaliteta koji BMW "enduro" nema. No da ne vodimo sad of teoretisanje. Dozvoljavam da mi se kaže i pita sve u vezi Ta i oglasa, sad sam ja u suprotnoj ulozi od pre šest meseci...

 

Hehehe Djunto, polako postajes pravi vlasnik BMW motora! Vidi, kapiram ja da je glupo sada da ukazujes na sve prednosti BMW-a u odnosu na nejakog TA, ali dace Bog da ga se ukoro otarasis, pa ces moci kao pravi BMW-jas da sa podsmehom se prisecas svojih pocetaka. :moto3: :moto3: :moto3:

 

Prednosti i mane, to uvek ide u paru jer nema idealnog motorcikla pa ni BMW-a naravno. Da se otarasim, nije baš tako, nit TA zaslužuje i od koga ružnu reč osim od hroničnih Hondomrzaca. A dan danas uvek pustim skuteru prvenstvu i ne obilazim ga dok baš ne bude dovoljno prostora, ne zaboravljam svoje moto korene nit ću im se ikad podsmehivati, osim svojim slikama na Friju. BMW je totalno nenadano iznenađenje za mene, pa eto, šta je tu je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

djunto neki komentar ?

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/68414-par-pitanja-o-bmw-r-850-gs/page__p__1115002#entry1115002

 

ps. i dalje ne mogu da verujem kako je lep GS... Dodje mi da zezam Lalajka ali ne smem :)

 

pps. ne znam da li ti sa ovolikim offovanjem pomazemo u prodaji ali ... stvarno ko se bude odlucio za tvoju hondu treba da zna sa kim ima posla :) ... ako bar nesto moze buducem kupcu da bude jasno to je da ti motore ne shvatas zdravo za gotovo i ulazes sto kazu fudbaleri 110 % sebe :)

 

ppps. mislim da trenutno nema boljeg motora u oglasima za pocetnika ili nekog ko prelazi sa neke manje kubikaze jer ono sto je meni kao pocetniku bila jedna od najbitnijih stavki jeste da nece motor odmah da me proda , da moram milion stvari da mu cackam i menjam... em nisam imao znanja ( ni sad ga nesto nemam ali znam gde da pitam ) , em mi se nije padalo zbog neke moguce falinke u motoru ... tako da najtoplija preporuka za Djuntinu Hondu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

djunto neki komentar ?

 

http://forum.bjbiker...02#entry1115002

 

ps. i dalje ne mogu da verujem kako je lep GS... Dodje mi da zezam Lalajka ali ne smem :)

 

pps. ne znam da li ti sa ovolikim offovanjem pomazemo u prodaji ali ... stvarno ko se bude odlucio za tvoju hondu treba da zna sa kim ima posla :) ... ako bar nesto moze buducem kupcu da bude jasno to je da ti motore ne shvatas zdravo za gotovo i ulazes sto kazu fudbaleri 110 % sebe :)

 

ppps. mislim da trenutno nema boljeg motora u oglasima za pocetnika ili nekog ko prelazi sa neke manje kubikaze jer ono sto je meni kao pocetniku bila jedna od najbitnijih stavki jeste da nece motor odmah da me proda , da moram milion stvari da mu cackam i menjam... em nisam imao znanja ( ni sad ga nesto nemam ali znam gde da pitam ) , em mi se nije padalo zbog neke moguce falinke u motoru ... tako da najtoplija preporuka za Djuntinu Hondu!

 

Dao sam komentar kako očekujes, tako da ofa ne bi trebalo da bude više u ovoj temi. Pomoć u prodaji, hm, mi smo opterećeni isključivo cenom i ničim drugim i ja sam je platio na nekom skluteru al ne mogu nikog da naučim da je naj jeftiniji najskuplji motor. Zašto, zato što na po suvoj logici jeftino ne može da bude i dobro osim u iznenadnim slučajevima. Ko što kažeš, ja sam em takav čovek em sam imao nameru ove sezone da idem na baš duga putovanja ala Jordan ili Madrid i zato je motor morao da bude pretresen detaljno mada je to sad na kraju krajeva i obavezno i nužno za svaki polovni komad. Interesantno je da sve što sam ja uradio je nužno za većinu polovnjaka, da ne generalizujem baš. Skoro je bio drugar sa TA i isto je uradio na motoru iako ga ima već 2 sezone i kazao je da nije znao kako motor treba da se ponaša dok nije namestio sve,uključujući i nove gume. Jednostavno mi nemamo iskustava i čini nam se ako pali i ide da je to skroz sve u redu što naravno nije tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pošto je očigledno da se ovde ne može prodati valjano kompletan motor iz paketa isključujem distancer klešta, gumene harmonike i disk pločice i ajd, odbijam neki iznos registracije za protekla 2 meseca tako da nova cena iznosi 2.300.

 

PS. Može zamena za srpskog Punta sa klimom uz adevatnu doplatu.

Promenio član đunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

nisam bas skapirao,el su ti ovog TA krali pa ste i o tome ovde pricali?

 

Da, toj jednog jedinog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ovo je ubedljivo najupicanjeniji i najutegnutiji TA u Srbiji, pogotovo tog godišta!!!

 

Đunto, srećna prodaja, a ko ga kupi, videće vrlo brzo da je dobro pazario. Jaka cena? Pa, zavisi. Ako se računa šta je sve Đunta na njemu radio (a sve je gotovo dokumentovao ovde) onda i nije tako jaka. Verujem da još neko malo cenkanje (čisto protivu uroka :D ) i može da dođe u obzir, tako da ko traži sređenog TA, bez potrebe za čačkanjem i dodatnim sređivanjem, može slobodno da u obzir uzme ovaj motor...

 

P.S. Đunto, dođeš mi pivo za ovaj hvalospev, čim prodaš TA :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Nemam pojma Djunta sta da ti kazem, posle onolike potrage za transalpom, posle ovakvog sredjivanja, cimanja, ulozenog truda, vremena.... Ja bi razmilio da li bi prodao taj motor, cena je malo jaca za nekog ko nije pratio tvoje teme, od trazenja transalpa, pa do sredjivanja svega i svacega na istom motoru!!! Srecna prodaja :zdravo::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ovo je ubedljivo najupicanjeniji i najutegnutiji TA u Srbiji, pogotovo tog godišta!!!

 

Đunto, srećna prodaja, a ko ga kupi, videće vrlo brzo da je dobro pazario. Jaka cena? Pa, zavisi. Ako se računa šta je sve Đunta na njemu radio (a sve je gotovo dokumentovao ovde) onda i nije tako jaka. Verujem da još neko malo cenkanje (čisto protivu uroka :D ) i može da dođe u obzir, tako da ko traži sređenog TA, bez potrebe za čačkanjem i dodatnim sređivanjem, može slobodno da u obzir uzme ovaj motor...

 

P.S. Đunto, dođeš mi pivo za ovaj hvalospev, čim prodaš TA :D :D :D

 

Hvala Jager, dođem piće,iće...samo da se do kraja rehabilišem, a stoji i obećanje još iz one teme.

 

Moram malo da se hvalim iako to nije umesno. Ti si motor video dok nije dokrajčen i sad na slikama, a u živo izgleda još bolje što je za neverovati. Frapantno je da je link posećen preko 2.000 puta i nikakvo interesovanje. I svoja predhodna 3 skutera sam prodao preko oglasa a ne ovde na forumu ko da naši članovi jednostavno beže od istine u neki imaginarni izbor oslanjajući se na puku sreću u kupovini umesto da kupuju crno na belo ko što je ovaj motor, sa svim činjenicama. Iznenađuje me što je bilo i mnogo njih koji su od mene tražili preporuku za neki TA a sad ih nema. Uskoro BJB neće biti jedini "privilegovan" ovim oglasom. Jaka cena, pa nije, nego je naprotiv niska naspram kvaliteta i uloženog rada koji uopšte nije ukalkulisan. Svi se povode nekom mišlju da je moguće naći polovnjak za male pare a kome ništa ne fali što je velika zabluda. Svaki motor traži bukvalno ono što sam ja uradio ako hoće da motor bude pre svega siguran i ispravan. Evo, sad i BMW koji sam uzeo isto tako traži ulaganje a daleko je kvalitetniji od TA kao firma. Zatim, stoje TA još od jesenas a koje sam ja gledao a neki su prodati za nešto nižu cenu od ove moje a nisu ni približno stanja kakav je moj bio pre sređivanja. Ona priča, uzmem nešto jeftino pa ću posle polako deo po deo ne može da stoji jer jednostavno ti motori nisu dovoljno bezbedni ni do trafike, al se o tome ne razmišlja. Spustio sam cenu na krajnje korektnu, a maler je već prisutan u novčanom i radnom gubitku oko motora.

 

Razmišljanje, da li prodati posle svega. Nisam ga radio za prodaju, to je evidentno, već za sebe i duge ture. Da nije bilo malera sa hernijom, bio bi već davno u Amanu ili Madridu. Ovako, ispo BMW kao neki logični sled shodno godinama tako da bi valjalo TA da ode, mada me ponovo obuzima of magija pošto mi oporavak ide više nego odlično, a TA je tu itekako bolji od Bembare koji definitivno nije za to. Imam dobar motor, mislim TA, pa baš me briga, neće propadne u garaži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Najbolji TA tog godišta na ovim prostorima, siguran sam.

 

 

 

 

Đuntoslave, gotov si ti za off, samo skini plastike sa TA, ako ga ne prodaš, pa idemo polako da se uvozaš :takoje::takoje::takoje: . Naravno, kad ti se zaleče rane junačke :nanana::nanana:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Najbolji TA tog godišta na ovim prostorima, siguran sam.

 

 

 

 

Đuntoslave, gotov si ti za off, samo skini plastike sa TA, ako ga ne prodaš, pa idemo polako da se uvozaš :takoje::takoje::takoje: . Naravno, kad ti se zaleče rane junačke :nanana::nanana:

 

 

 

Hvala Mišo. I ti si video motor u blatnjavom već stanju, sad ga ne bi prepozno. A ti si me i i naveo na of, "dolazi" i tras slušalicu. Ideja je i bila da možda uzmem "kozu", neku pravu krosaru al to već ne daje mogućnost vozikanja po gradu ili put do of terena u dvoje, a Đuntinica još zagriženija za vožnju tako da teško da bi mogo da zbrišem sam pa ispada da je TA odličan izbor ko ne dugoprtugašni motor. A za of plastike je već bio pao dogovor sa Nikolom da se urade od stakloplastike jer se to lako popravlja i motor ne bi bio grdan onako ogoljen. Par čepulja i vozi Miško. Inače sam kompletiro svu kamp opremu. Ako ne ode motor u naredne 2 nedelje, palim ga pa na Glinaru, peščaru u Makišu i Babe kod Džimija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

nisam bas skapirao,el su ti ovog TA krali pa ste i o tome ovde pricali?

 

Da, toj jednog jedinog.

 

onda Djunta svaka cast kad si uspeo da ga pronadjes i vratis u svoje vlasnistvo,

mada prosto ne mogi da verujem da se i to desava,nzm dali si na forumu opisao i tu ruznu stranu tvog druzenja sa TA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

nisam bas skapirao,el su ti ovog TA krali pa ste i o tome ovde pricali?

 

Da, toj jednog jedinog.

 

onda Djunta svaka cast kad si uspeo da ga pronadjes i vratis u svoje vlasnistvo,

mada prosto ne mogi da verujem da se i to desava,nzm dali si na forumu opisao i tu ruznu stranu tvog druzenja sa TA

 

Ima priča i o tome, na svu radost sa srećnim krajem i trajanjem od svega nekolio sati zahvaljujući članu foruma Relletu koji je snimo motor kad je došao na posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja