Jump to content

Moto Zajednica

Mass Company

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
Nisam rekao npr. Ovo je bolje od onog zbog toga i toga, mada vidim da se i to desava.

 

Jesi, rekao si. U stvari nisi. Nisi rekao zbog chega je bolje, samo da je bolje. U stvari ne bolje, nego najbolje. U stvari shta si rekao? :care:

 

Motul 5000 4T 10W40 standardna polusintetika 660 din, uz vaucer sa sajma 20% popusta, jel ima nesto jeftinije. Cuo sam da su im ostali neki vauceri (kartice) pa ako pitas moze se desiti da ti se slucajno ista nadje u ruci i eto za 528 din polusintetika identicna proizvodima svih drugih proizvodjaca, Tip 5100 je na Sintetickoj bazi Estera , daleko ispred drugih polusintetika provereno

 

Polusintetika identichna svim drugim proizvodjachima? Znachi Motul 5000 je ista kao i svaka druga polusintetika? A 5100 na sintetichkoj bazi estera najbolja?

 

O chemu ti to :staa: :staa: :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook
Nisam rekao npr. Ovo je bolje od onog zbog toga i toga, mada vidim da se i to desava.

 

 

 

O chemu ti to :staa: :staa: :staa:

 

Ma nista samo sam na ovaj nacin hteo da vidim sta radis privatno i vidim da si mehanicar (mozda) ili u najmanju ruku zainteresovan da podrzis svoje drugove. Nisam zaludan da se ubedjujem sa tobom .

Da li znam mehaniku i tehniku i da li sam nesto od toga ucio i naucio je sporedno. Vazno je da sam kod tebe probudio glad za dokazivanjem i hvala ti sto si otvorio srce i dusu . Sve sto pise u tvojim postovima je super , samo tako nastavi.

Niko nikoga nista ne primorava, sto se vredjas .

Nisu ta dva brenda sto pokusavas da ih svrstas u sam vrh svetske moto price jedina na svetu uz Motul. U evropi su na margini ali to nije moj problem, ustvari ja nemam problema a ti...

 

 

Molim te, opusti se i uzivaj u voznji, nista neces postici raspravom sa nevidljivim protivnicima. Pusti odbranu i napad nema potrebe ako tako nesto zelis onda samo radom mozes postici napredak.

 

Sakupi sve svecice sto su ti crkle i posalji u NGK dobices odgovor. Sve sto mislis da je fals mozes odneti u inspekciju , oni su zaduzeni da krivicno gone prodavce falsifikata ako ih nadjes.

 

Podesi zahtev carini da ti daju nabavne cene svih ulja koja se uvoze u Srbiju pa ces tek tad znati sta koliko kosta i koje su nabavne cene svih ulja. Neces verovati da ja neznam nabavne cene ali znam da su Evropski motoristi ipak ispred nas (daleko) i da mnogo njih koristi Motul pa nisu valjda ludi i Hrvati kad 300V placaju od 18-22 evra lit. Samo mi bo dzab-dzabe pa sta god da je.

 

A sto sam dao predlog da se jave u MASS sa fals uljem pa ce dobiti poklon gratis ulje? Ko je lud da poklanja originalno za fals a posebno zastupnik . Kod zastupnika nema druge robe osim originala to je vazno. PA koji bi proizvodjac stitio zastupnika ako taj muva, falsifikuje,uvozi iz Kine i ne pravi promet? Otkazali bi saradnju odmah i nasli drugog garantovano.

To sam rekao da izazovem reakciju nekih da vec jednom pokazu javnosti to *fush* ulje i podatak ko ga prodaje. Cega nema nemoze se ni menjati -jel tako ?

Ili da se otvore i priznaju da to rade kako bi unizili nekog drugog radi svog interesa.

Ja u zivotu nisam video neko fals ulje (jos od ratnih godina). Zadnih 10 godina je bajka da neko proizvodi fals ulja .

 

Ja i dalje necu navoditi nazive drugih brendova koje ne smatram atraktivnim i tehnicki vrhunskim.

 

Nema potrebe da se raspravljamo niti zelim, jer ne zelim da nekog ubedjujem u svoje znanje vec samo da nakon duzeg vremena malo procaskam sa ljudima i da im pomognem u resavanju nekih nejasnoca po tehnicko finansijskim pitanjima.

 

Receno- ucinjeno. Lep Pozdrav. i

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

kazi mi samo da li sam radis servis na motoru ili vozis u servis?

 

nemaju svi privilegiju da kupuju od uvoznika ulje, pa kupuju od preprodavaca koji ko zna gde nabavljaju ulje, ja licno ne favorizujem ni jedno ulje vec hocu da nadjem ulje koje ima najbolji odnos cena-specifikacije koju trazi moj motor, a ona prica ako ne znas sta je kvalitetno pitaj sta je skupo (tako nekako) je za budale na kojima prodavci dobro zaradjuju, tako da nemojmo o tome. Sto se tice uvozne cene motula u to necu da ulazim ali mogu da tvrdim da ce ulaskom ostalih prodavaca ulja motulu opasti potraznja za 50%ako ne i vise.

 

koji procenat svoje zarade motul trosi na reklamu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
Nisu ta dva brenda sto pokusavas da ih svrstas u sam vrh svetske moto price jedina na svetu uz Motul. U evropi su na margini ali to nije moj problem, ustvari ja nemam problema a ti...

 

Repsol je na margini. Izgleda da se ti zezash sa nama. Izgleda da nisi video Repsol Hondu nikad. Da li znash da je Repsol ulje u MotoGP-u? A ti nama o marginama...

 

Ne podrzhavam ja nikoga, u tome i jeste tvoj problem. Ja sam realan a ti si se registrovao i pootvarao sve teme koje imaju veze sa MASS-om i pocheo da nas uchish. Malo je nezahvalno da dodjesh na moto forum gde svi sipamo ulje u motore i imamo neko iskustvo da nas uchish kako je Motul najbolji na svetu i da NGK svecice nikad same ne crkavaju. Mozhda si ubedio nekog kome crkne svecica da mu je motor krsh. Ja se ne raspravljam, samo necu da neko ko se ne razume poveruje u priche da je sve shto MASS ima najbolje na svetu.

 

I ja sam protiv falsifikata i to je lep gest, da se iskorene falsh ulja. Svi imamo problem sa tim i podrzhavam akciju, ali to nije tema.

 

Nemoj toliko zhustro i krvnichki da branish Motul koje je odlichno ulje (vec rekoh da ga nekoliko godina koristim i to najskuplje, to takodje nije tema).

 

Ja i dalje necu navoditi nazive drugih brendova koje ne smatram atraktivnim i tehnicki vrhunskim.

 

A koje je to PO TEBI josh dobro ulje pored Motula? Poshto ova iz GP-a izgleda da nisu.

 

Nema potrebe da se raspravljamo niti zelim, jer ne zelim da nekog ubedjujem u svoje znanje

 

Naravno da ne mozhesh da nas ubedjujesh u svoje znanje jer se izgleda bavish marketingom.

 

 

I naravno, znao sam da cu ostati uskracen za sve odgovore pa si time pokazao koliko si kompetantan za bilo kakvu raspravu o onome chime se izgleda bavish.

 

U svakom sluchaju drago mi je da si postavio aksiom, SAMO JE MOTUL DOBAR ostali su na margini. Hvala.

 

 

Pozdrav i sve najbolje!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Reklama je normalna i kljucna u 21. veku. Kokakola daje 60% prihoda na reklamu. Po meni je MASS sasvim korektna firma. dobro je to sto znam da je ulje original i najbolja je cena s'obzirom da su gen uvoznici. Kupujem sve kod njih imao sam jednom prilikom lose iskustvo sa iridium svecicama probile su nesto smesno brzo. Odgovor sam dobio slican kao neko vec, "mora da nesto nije u redu sa kolima" ma da sam ja to samo spomenuo u jednom neobaveznom razgovoru sa ljudima tamo. Sa kolima je naravno bilo sve ok, ali nema veze sranja se desavaju. Da bi cene mogle biti nize to je sigurno, koliko ne znam. Ali generalno sam zadovoljan.

A sto napljuvaste Kodex-a samo je covek izneo neko svoje misljenje, ne znaci da je istina samo je misljenje. Bas sumnjam da bi se neko od njih cimao oko toga da ovde nesto dokazuje. I jos manje da je Isak(gazda nekog platio za to cimanje)

A sve i da radi u Mass-u opet nikoga nije ni uvredio ni povredio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook

Reklama je normalna i kljucna u 21. veku. Kokakola daje 60% prihoda na reklamu. Po meni je MASS sasvim korektna firma. dobro je to sto znam da je ulje original i najbolja je cena s'obzirom da su gen uvoznici. Kupujem sve kod njih imao sam jednom prilikom lose iskustvo sa iridium svecicama probile su nesto smesno brzo. Odgovor sam dobio slican kao neko vec, "mora da nesto nije u redu sa kolima" ma da sam ja to samo spomenuo u jednom neobaveznom razgovoru sa ljudima tamo. Sa kolima je naravno bilo sve ok, ali nema veze sranja se desavaju. Da bi cene mogle biti nize to je sigurno, koliko ne znam. Ali generalno sam zadovoljan.

A sto napljuvaste Kodex-a samo je covek izneo neko svoje misljenje, ne znaci da je istina samo je misljenje. Bas sumnjam da bi se neko od njih cimao oko toga da ovde nesto dokazuje. I jos manje da je Isak(gazda nekog platio za to cimanje)

A sve i da radi u Mass-u opet nikoga nije ni uvredio ni povredio.

 

Nemam reci , ali ovo tvoje pisanja je ipak prava slika zbog koje se treba naci na forumu i komunicirati sa ljudima bez negativnih strasti. Radi se o raznim misljenjima koje dugo pratim pa sam pozeleo i da dam neko drugo ali svoje misljenje ( bez pljuvanja) i savete . Prica se sirom Srbije da se na ovom sajtu samo jedna grupa ljudi izjasnjava , pretpostavlja , nudi izvore robe, kao nemam interesa ali naruci kod tog i tog itd. Zbog takvih i ne ucestvuju svi koji bi hteli, bar iz mog kruga prijatelja.

 

 

I dalje cu nastojati da dajem svoja misljenja i tehnicke preporuke za ono sto mene zanima, Ima jos dosta ljudi koji znaju vise od mene pa se ne ljutim vec pokusam da ukradem jos malo znanja. I dalje ucim bez sujete a koristim proizvode za koje sam uveren da odgovaraju nameni i primeni. Druge ne spominjem ni jednom reci. Inace bi svi onda vozili tip motora koji ja vozim, isti auto koji ja imam , istu hranu koju ja jedem itd.

 

Inace vezano za cene, krajnji kupac placa trzisnu cenu u zavisnosti od ulozenog u reklame, lager i dostupnost proizvoda a dileri i serviseri zaradjuju izmedju kupca i uvoznika. Nigde u svetu uvoznik nema pravo monopola da sam prodaje u svojim radnjama jer ce odmah izgubiti pravo rada. Organizovana mreza prodaje jak brend i prisutnost roba sirom trzista su osnov bilo kog biznisa ( bar sam tako ucio u skoli).

Niko se ne zali da je Coca Cola skupa i da je pivo skupo jer isti nemoze da svojom nabavkom i prodajom ugrozi iste. Ako neko hoce da zaradjuje na Heinekenu i Coca Coli mora da udje u mrezu prodavaca i da vidi po kojoj ceni dobijaju dileri. Zbog toga tih proizvoda ima u svakoj radnji a ne samo u centralnom magacinu uvoznika.

Inace kod nas je pivo skuplje nego u Nemackoj, Austriji, Ceskoj ...ali se niko ne zali a mozda se i zali pa ga zato ne pije.

 

Zadovoljstvo je bilo procitati tvoj post.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Нови рекламождер на форуму! У помоћ! Оде МАСС у пропасс'! :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook
Nisu ta dva brenda sto pokusavas da ih svrstas u sam vrh svetske moto price jedina na svetu uz Motul. U evropi su na margini ali to nije moj problem, ustvari ja nemam problema a ti...

 

Repsol je na margini. Izgleda da se ti zezash sa nama. Izgleda da nisi video Repsol Hondu nikad. Da li znash da je Repsol ulje u MotoGP-u? A ti nama o marginama...

 

Ne podrzhavam ja nikoga, u tome i jeste tvoj problem. Ja sam realan a ti si se registrovao i pootvarao sve teme koje imaju veze sa MASS-om i pocheo da nas uchish. Malo je nezahvalno da dodjesh na moto forum gde svi sipamo ulje u motore i imamo neko iskustvo da nas uchish kako je Motul najbolji na svetu i da NGK svecice nikad same ne crkavaju. Mozhda si ubedio nekog kome crkne svecica da mu je motor krsh. Ja se ne raspravljam, samo necu da neko ko se ne razume poveruje u priche da je sve shto MASS ima najbolje na svetu.

 

I ja sam protiv falsifikata i to je lep gest, da se iskorene falsh ulja. Svi imamo problem sa tim i podrzhavam akciju, ali to nije tema.

 

Nemoj toliko zhustro i krvnichki da branish Motul koje je odlichno ulje (vec rekoh da ga nekoliko godina koristim i to najskuplje, to takodje nije tema).

 

Ja i dalje necu navoditi nazive drugih brendova koje ne smatram atraktivnim i tehnicki vrhunskim.

 

A koje je to PO TEBI josh dobro ulje pored Motula? Poshto ova iz GP-a izgleda da nisu.

 

Nema potrebe da se raspravljamo niti zelim, jer ne zelim da nekog ubedjujem u svoje znanje

 

Naravno da ne mozhesh da nas ubedjujesh u svoje znanje jer se izgleda bavish marketingom.

 

 

I naravno, znao sam da cu ostati uskracen za sve odgovore pa si time pokazao koliko si kompetantan za bilo kakvu raspravu o onome chime se izgleda bavish.

 

U svakom sluchaju drago mi je da si postavio aksiom, SAMO JE MOTUL DOBAR ostali su na margini. Hvala.

 

 

Pozdrav i sve najbolje!

 

Hvala opet,

 

to sam naveo samo na osnovu do sada procitanih konstatacija da je to ulje krsh , da je gomila motora crkla , da je ovo , da je ono.

 

Ok ajde onda da se zabrani pominjanje brendova i onda nema ljutnje. To je kao ja vozim BMW a onaj Suzuki je sr.nje, dok je za onog drugog isto kontra.

 

Ima brendova ulja i svecica i kocnica itd...koji zasluzuju postovanje ali nije bitno koji su jer ih ja ne koristim zbog nedostupnosti.

Elf.. proizvodi trkacko ulje za Repsol..... na GP-u , proveri .

Za GP se proizvode specijalna ulja koja nemaju nikakve veze sa serijskim trkackim uljima za SBK i ta ulja se nigd ne mogu naci u prodaji kao npr gume, svi trkaci bi zlatom platili nihove gume pa makar i polovne.

 

Verujem da kao i ja nemas nista protiv MOTUL-a vec protiv uvoznika mozda ti nije prijatelj

 

Opet kazem drugi negativno pominju brendove koji su meni interesantni pa zasto onda i ja ne bih iste pozitivno pominjao. Zasto, zar samo zato sto sam pomenuo ( i tehnicki objasnio svoje misljenje iza kog stojim ) brendove koje uvozi jedan uvoznik. A da sam pominjao druge uvezane brendove onda to ne bi bio problem.

Vidim vec par godina da je ovde trend unizavati negog,pljuvati po nekom a ako se pojavi drugo misljenje onda je to licni interes, neko je placen itd.

 

Hvala na primerima, zadivljen sam , mozda se i sprijateljimo , ko zna....

Ja sam sad novi na forumu ali jednog dana cu i ja imati staz koji zasluzuje postovanje .

Kao u Japanu - nisu bitni oni koji nesto znaju i hoce vec oni koji imaju duzi staz- Princip Seniorstva.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

 

 

Zanima me sto nemas nista protiv hrvatskog zastupnika za REPSOL iz austrije koji je pre ovoga prodavao Valvolin. Isti je koliko sam cuo nekad hteo da preuzme uvoz MOTUL-a kao najbojeg ulja ( rekao Antun FIlipec) i uzeo MOTUL za Hrvatsku jer nije uspeo za Srbiju.

Verujem da kao i ja nemas nista protiv MOTUL-a vec protiv uvoznika mzda ti nije prijatelj

 

Не знам никога ко купује уље на националној основи? И о чему ти, човече, причаш? Редовна сам муштерија у МАСС-у, али ти си класичан смарач и коментари су ти контрапродуктивни. Плус заговараш националну нетрепељивост што није и складу са форумом и надам се да ће уредници да реагују, јер форум посећују и наши пријатељи из Хрватске... Срам те било!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook
<br>
<br>Zanima me sto nemas nista protiv hrvatskog zastupnika za REPSOL  iz austrije koji je pre ovoga prodavao Valvolin. Isti je koliko sam cuo nekad hteo da preuzme uvoz MOTUL-a kao najbojeg ulja ( rekao Antun FIlipec) i uzeo MOTUL za Hrvatsku jer nije uspeo za Srbiju.<br>Verujem da kao i ja nemas nista protiv MOTUL-a vec protiv uvoznika mzda ti nije prijatelj <br>
<br><br>Не знам никога ко купује уље на националној основи? И о чему ти, човече, причаш? Редовна сам муштерија у МАСС-у, али ти си класичан смарач и коментари су ти контрапродуктивни. Плус заговараш националну нетрепељивост што није и складу са форумом и надам се да ће уредници да реагују, јер форум посећују и наши пријатељи из Хрватске... Срам те било!<br>
<br><br>Nije mi bila namera da pominjem Narodnost vec drzavnost ali sam u ime mogucih nesporazuma u citanju  obrisao pominjanje drzavnosti sto je bitno da se ne pominje kako se ne bi pogresno izvuklo iz konteksta price. <br>Osnova je da se ocigledno ne radi o protivljenju prema brendu vec prema uvozniku koliko shvatam iz prethodnih postova.<br>A navedeno je jer sam cuo da je to bila istina jos dok su uvozili prethodni brend da su hteli MOTUL kao najboji a da onaj njihov ostane u sredini . To je cista informacija koju sam mozda presiroko opisao.

 

<div><br></div><div>Izvinjavam se za pogresan opis desavanja , nisam imao nameru da nikog pominjem jer obicno ne pominjem imena i brendove. Trenutak nedostatka koncentracije mozda.</div>

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

$@%$ali vas "brendovi" 1hmm.gif

 

Kodex, vidim da pišeš kao neko sa dosta znanja i autoriteta na zadatu temu. Obzirom da si prilično svež na forumu, hoćeš li molim te, da napišeš nešto o sebi i o tome šta te čini kompetentnim?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook

na moje pitanje nisi odgovorio, da li ulje menjas sam ili vozis u servis, i dr iz tog posta

 

Sve skutere i automobile odrzavam u servisima ako si na to mislio. Kupujem normalno ono sto zelim i nosim u servis ako oni to nemaju.

Ako imaju oni ugradjuju svoje.

 

Jel ok ... zdravstveno stanje mi nedozvoljava da radim sam ( moja primedba) ali bih rado sve radio sam. Ali ako bi svi tako onda kom bi trebao seviser.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

pa dobro, svako radi ono kako misli da je najbolje, po mom misljenju ti nisi imao dodira sa uljima osim u teoriji, samim tim moja predpostavka je da si samo trgovac koji hvali robu, ova prepucavanja su bespotrebna

 

 

 

sve ostalo je za :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook

$@%$ali vas "brendovi" 1hmm.gif

 

Kodex, vidim da pišeš kao neko sa dosta znanja i autoriteta na zadatu temu. Obzirom da si prilično svež na forumu, hoćeš li molim te, da napišeš nešto o sebi i o tome šta te čini kompetentnim?

 

Sta god da napisem nije bitno za ovaj forum , postavi neko pitanje ( bez brenda a da je vezano za tehniku ) pa ces videti da li sam kompetentan. Oni koji me poznaju sigurni su da sam kompetentan za motorna vozila. Ime proizvodanije osnov za razmatranje tehnolosko - tehnickog znanja vec informacije o formulaciji i mestu proizvodnje. Ruku na srce kineska proizvodnja je sve dominantnija i kvalitetnija pa se mnogi okrecu tom trzistu a siguran sam da su im proizvodi daleko kvalitetniji od drugih. IPHONE npr vrh tehnologije a CHINA. Sve zavisi za sta se nosioc brenda opredeli i koju ciljanu grupu kupaca zeli. Danas svako moze da napravi izuzetno kvalitetan proizvod ali je samo pitanje da li ga moze prodati proizvodjacu motora ili automobila. Proizvodjaci rade sa podliferantima ili kako bi rekli kooperantima.

 

Kompetentnim me cine informacije koje posedujem kao i nivo naucenog a dopunjenog u praksi. Jel ok?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook

pa dobro, svako radi ono kako misli da je najbolje, po mom misljenju ti nisi imao dodira sa uljima osim u teoriji, samim tim moja predpostavka je da si samo trgovac koji hvali robu, ova prepucavanja su bespotrebna

 

 

 

sve ostalo je za :Mina:

 

I ja trenutno uzivam u svom zivotu a nekad sam prao ruke uljem posle rasklapanja mehanickih delova vozila jer ulje je najbolje pralo necistocu sa ruku . Tad sam se zapitao zasto. Popravljao sam i tenkove tako da ipak ostalo je nesto malo znanja iz prakse. Trgovinom moze da se bavi i ona seljanka sa pijace i onaj sto ostri nozeve ali mehaniku TKMSUS moze da razume samo onaj koji je prosao sve faze od skole preko prakse.

 

Zao mi je nisam trgovac , to mogu da radim iz hoby-ja ako treba .0cool.gif

 

Stvarno je ok da nema prepucavanja ali ja nisam zeleo da nekog napadam vec samo iznosio svoje informacije i misljenja.

Obzirom na sport kojim sam se bavio odbrana ne mora biti napad na suprotstavljenu stranu . Dovoljno je iskoristiti unesenu snagu protivnika ukoliko on krene u napad.

 

Inace odusevljen sam dobrotvornim akcijama za novu godinu kad se organizovano ide u Sremcicu kod one dece to je pravi potez a ne gubljenje vremena zaradi svojih strasti.

Siguran sam da cu se i ja najzad prikljuciti svim humanitarnim i drustveno odgovornim akcijama.

 

Zao mi je ako sam nesto pogresno ucinio, ljudski je. Treba snagu i pamet koristiti za dobra dela.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Sta god da napisem nije bitno za ovaj forum [...] Oni koji me poznaju sigurni su da sam kompetentan za motorna vozila.

Jeste bitno, dozvoli i da te mi upoznamo :)

 

Kompetentnim me cine informacije koje posedujem kao i nivo naucenog a dopunjenog u praksi. Jel ok?

Pa to, kako si stekao te informacije itd... Dosta zagonetno deluješ. Nemoj pogrešno da me razumeš, znam da zvučim kao inkvizitor :) ali je u pitanju čista radoznalost i potreba da upoznam sagovornika. Kao što rekoh, dosta si svež na forumu i odmah si upao u stručnu diskusiju, mislim da je moja radoznalost razumljiva.

 

Zamisli situaciju: ti sediš sa ekipom negde, i pojavi se lik koji kreće da priča o nekoj vama bliskoj temi, i da propagira neki određen stav (kakav god, i koja god tema - nebitno za ilustraciju). Koje je prvo pitanje koje pada na pamet - "Ko je, bre, ovaj?" :D Mistični dobročinitelj koji je došao da vas prosvetli? Pijana budala iz dragstora iza ćoška? Skrivena kamera?

 

 

Da naglasim još jednom, da ne bude nesporazuma - nije mi cilj da te napadam ili dovodim tvoje znanje u pitanje, već bih voleo da upotpunim sliku o (evidentno ozbiljnom) sagovorniku.

 

Poz 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ima ovde ljudi koji su dugo na forumu i dosta su reki o sebi ali su opet ozbiljni kao obdaniste. :P

Sala na stranu, ma ovo je bas strucna tema! Kao da pricamo koji je hleb bolji sava od 42 din ili sava privatni od 48 din :Mina:

Ovo je tema o Mass-u

Ok imaju Motul ulja to smo zakljucili i apolvirali, malo su mozda skuplja i to je ok, ko nece uvek mu ostaje brdo grugih.

Imaju i tamo neke svecice, nekada crknu nekad ne :zvizduk: Oni uglavnom kazu da su nam kola losa itd...

E kupio sam kod njih jos pre 4 god Eibach opruge za kola BMW ja sam bas zadovoljan.

E idem danas u nabavku kod njih. :zdravo:

Ajde neka neko stavi neka iskustva sa njima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Evo novi info. Prestali su da drze plocice pa sam se bas smorio. A taman sam imao dosta stvari na jednom mestu. Bas smor, kazu nece vise raditi plocice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook

Evo novi info. Prestali su da drze plocice pa sam se bas smorio. A taman sam imao dosta stvari na jednom mestu. Bas smor, kazu nece vise raditi plocice.

 

I dalje rade sa Guevarom plocice! Garantovano vidi se na e-shopu na www.mass.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Motocikl: sokocalo

Bio juce.

 

Devojke mi krajnje ljubazno "izbile" pare iz dzepa.

 

Ne znam da li neko iz MASS-a cita ali cini mi se da s obzirom da je krenula sezona fali jedan radnik.

 

Mozda sam se ja zadesio bas kad je bila guzva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja