Jump to content

Moto Zajednica

iGo kutak

Recommended Posts

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ako moze link u inbox od te komplet verzije. Skinuo sam nesto ali imam samo map i poi, nemam zgrade i ostale manje vazne stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nasao sam neku verziju gde je folder sa mapama 3.5gb umesto 2.5 koji sam imao pre. U tim tezim mapama nema Nemacka.
Drugo, kad mi je navigacija na nasem jeziku gradove i ulice pise normalno po Srbiji, a bilo gde po Evropi pise pola ruski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Pronasao sam navigaciju sa najnovijim mapama i sa univerzalnom instalacijom !!! Tj , instalira se na tablet u rezolucij 1800 * 1200 i prikazuje se na ceo ekran i isto tako se intalira na tel sa manjom rezolucijom,i opet na ceo ekran :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Drago nam je zbog tebe  :jee1: , posalji link na PP ako nije neka prevelika tajna ili mislis da cemo da te pratimo preko nje  :)

 

Pronasao sam navigaciju sa najnovijim mapama i sa univerzalnom instalacijom !!! Tj , instalira se na tablet u rezolucij 1800 * 1200 i prikazuje se na ceo ekran i isto tako se intalira na tel sa manjom rezolucijom,i opet na ceo ekran :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

aj napiši koja je verzija, to možeš i ovde, ne mora u inbox, prodavnice znam. doduše, imam nekoliko verzija i skoro sve svuda rade, al možda je tvoja bolja!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

G

Sta rekoste, je li bolje Contrast 2012.7 ili Here 2014... za Srbiju?

Po mom ličnom iskustvu Hero 2014 Q3 je bolja od Contrast 2012. , a takođe i od najnovje Contrast 2014 4. Upoređivao sam lokapne (i neke neasfaltirane) puteve kojima sam vozio, kojih ima na Hero a u Contrast nedostaju. U selima u okolini niša nema naziva ulica i kućnih brojeva. Mada i u Hero ima grešaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Hyosung GV 650 EFI 2010

U mom gradu ( ipak nije selo) u zadnjim Kontrast mapama nedostaju neki brojevi, npr. u mojoj ulici, koja je jedna od većih. U Q3 2014 mapama brojeva uopšte nema, samo ulice!

Šta reći za mape koje nemaju kućne brojeve, posle tolikih edicija i ažuriranja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Jos iskustva i utisaka za Here mape 2014 q3 - kroz Grcku sve radi super,bez mane... Malo me samo smorila ova devojcica :"prekoracili ste brzinu,prekoracili ste brzinu..." Svejedno,hvala joj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Imam Blue Pantrher - Jade 7-incnu navigaciju sa I-GO mapama. Moze li neko  mi preporuci nekoga ovde u Beogradu da joj doda mape USA? Trebalo bi mi to do najkasnije 9-10 decembra. A  ni update postojecih ne bi bio na odmet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Samo da dodam da sam posle duzeg isprobavanja izbrisao svo to djubre iz telefona i vratio Igo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Koristim iGO na telefonu već od Nokie E71 pa posle raznoraznih Androida i sada kada imam 4 Android uređaja (radim honorarno kao tester beta aplikacija za jednu firmu) na svakom imam iGO... 

Neprevaziđena navigacija za telefon... apsolutno najbolja koja postoji... 


Trenutno sam u Španiji, redovno je palim da vidim šta griješi i nemam zamjerke...
Istini za volju nekada se među visokim zgradama izgubi, ali to nema veze sa kartama ili software-om već sa prijemom signala "odozgo"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Na galaksi 3,imao sam igo,odlicno radila.Posto sam zbog posla morao promeniti telefon i uzeti neki jaci,uzeh mann zug3,kod mene je vec godinu dana,i prezadovoljan sam negovom izdrzljivoscu.Problem mi je jer neznam gde mogu skinuti Igo za njega,ako neko zna,nek postavi link.takodje interesuje me da li Igo ima mape Azije i Afrike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Hajde da postavim jedno pitanje (mada smatram da možda i nije baš striktno vezano za ovu temu).

Već nekoliko godina koristim iGO navigaciju instaliranu na tel. (Huawej i Samsung S3) i sve to funkcioniše dobro. Imam i Contrast i Tom Tom i Hero karte (uglavnom koristim Hero) i prošao sam motorom uz pomoć ove navigacije Nemačku, Švajcarsku, Austriju, Bugarsku, Rumuniju, .... (vozio po Minhenu, Beču, ....) i sve je skoro bez greške.

U kacigu sam imao ugrađene slušalice (sa žičanom vezom), priključio se na telefon i dobijao glasovna uputstva (što je izuzetno dobra opcija za po grad).

Međutim nedavno sam u kacigu ugradio bežični (CARDO Scala) komunikator i sada mogu da komuniciram sa suvozačem i da telefoniram, ali u slušalice ne dobijam upozorenja iz navigacije, a takođe ni muziku niti bilo koji drugi ton iz telefona. Ton iz navigacije ili muzika čuje se iz zvučnika ugrađenog u telefon.

Očigledno da je u pitanju neki problem u odnosu telefon-navigacija, pa ukoliko neko ima ideju kako ovo može da se reši bio bih jako zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Sve to mozes da nadjes na netu, uz naravno, moralnu dilemu - piraterija ili ne.

Lalajko, kada su u potanju naši domaći autori nekog programa (ili bilo čega) treba ispoštovati autorska prava i platiti ljudima njihov rad.

Međutim, da budem iskren, nemam nikakvih moralnih obzira prema onima koji nisu poštovali nijedno pravo koje je meni pripadalo kao građaninu Srbije (Jugoslavije).

Uveli su sankcije da b nami uništili privredu, otimali stručnjake (zajedno sa projektima na kojima su oni radili), rasturili nam Državu, bombardovali nas, .....!

I ja sam bio vlasnik privatnog (proizvodnog) preduzeća i uložio sam i veliki novac i trud u razvoj i opremu, pa sam onda "zahvaljujući" upravo onima koji nam sada sole pamet oko autorskih prava, ostao bez svega.

I sada ja treba da imam moralnu dilemu u odnosu na neku firmu iz Nemačke, Engleske, Amerike, .....!?

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

 

Sve to mozes da nadjes na netu, uz naravno, moralnu dilemu - piraterija ili ne.

Lalajko, kada su u potanju naši domaći autori nekog programa (ili bilo čega) treba ispoštovati autorska prava i platiti ljudima njihov rad.

Međutim, da budem iskren, nemam nikakvih moralnih obzira prema onima koji nisu poštovali nijedno pravo koje je meni pripadalo kao građaninu Srbije (Jugoslavije).

Uveli su sankcije da b nami uništili privredu, otimali stručnjake (zajedno sa projektima na kojima su oni radili), rasturili nam Državu, bombardovali nas, .....!

I ja sam bio vlasnik privatnog (proizvodnog) preduzeća i uložio sam i veliki novac i trud u razvoj i opremu, pa sam onda "zahvaljujući" upravo onima koji nam sada sole pamet oko autorskih prava, ostao bez svega.

I sada ja treba da imam moralnu dilemu u odnosu na neku firmu iz Nemačke, Engleske, Amerike, .....!?

 

 

Podrzavam :stabre2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja