Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

• Zainteresovan, 589 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ja imam lsl volan i morao sam da ga skratim, prakticno je sada sirok kao fabricki. Mislim da su creva za kocnice bila previse kratka za siri volan, neko pre mene je stavio pancirna i bas je stedeo.
Volan se relativno lako skrati obicnom rucnom testerom. Mora i da se izbusi po jedna rupa sa svake strane ako se dobro secam.
Sto se tice razlika u modelima prema godistu najbolje se vidi na Wikipedia u specifikacije, 2003 ima cak i drugačije dimenzije:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Suzuki_SV650

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 709 postova

Hvala Lug. Tek se navikavam na motor. Videću i sam koliko mi odgovara ovaj fabrički. Što i sam kažeš, da ne bude promene pa posle vraćaj kako je bilo.

U svakom slučaju, i kad bih menjao korman,fabrički bih zadržao zbog eventualne prodaje motora ( da zadržim fabričko stanje motora).

Hvala na ponudi. Sve je ovo još razmišljanje jer mi prijatelj reče to za volan pa rekoh ajde da pitam.

Hvala Zogu, sad mi je jasnije da je 2003 specifična godina, drastično različita u odnosu na prethodnu a opet zbog rama u odnosu na naredne.

• Drug član, 1528 postova
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

haha! j tamo editovo post po treći put, ubacio slike mog volana,  e i prevideo sam da je tvoj noviji model., meni treba za prvu generaciju,

• Zainteresovan, 709 postova

Nalepim danas mat foliju, grlim rezervoar kolenima pa računam manje kliza a štiti rezervoar od ogrebotina. Slikano uveče u garaži pod veštačkim svetlom pa se ne vidi baš dobro. Videću ujutru.

Inače sam iskrojio i moj skromni savet amatera, odradio to nakon vožnje, vruć rezervoar pa je glatko išlo zbog krivina ( ništa fen)

Sa blicem i bez.

B549C30A-072D-4F24-9AFD-0B5FC5DB30BE.jpeg

D0A28C7C-D7C5-4058-A244-FB94A36A8287.jpeg

• Podržavam 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja