Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem BMW R65 police

Recommended Posts

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Doslo vreme da se rastajemo. Neki vec poznaju motor (bivsa Fijukova skela), neki su ga samo culi:) 1979, presao oko 70000.

 

Odradjena lamela, agregat ide na rasklapanje da se zameni sve sto treba, nov unibat akumulator, prosiren korman pa se vozi kao bicikl. Na njemu su zavijajuce sirene, kasetofon, 7 zvucnika, 5 farova + 2 za strob (automat je pregoreo), vizir od magne, vrlo dobre gume, koferi su u losem stanju ali svrsishodni, a treba zameniti zadnje amortizere (trazim neke gasne, ako ih nadjem, stavicu ih). Provereni akrbovi kod Pece u JA, odlicno nastelovani. Isao sam za vikend u selo (500km tamo i amo) bez ikakvih problema. Motor ide na otvaranje jer je izgubio malo snagu (ne ide kako bih ja hteo) pa ce mozda i dobiti nove karike uz obradu glave i svega ostalog, dobija i novi filter za vazduh.

 

Cena je oko 2000€, ako neko hoce za manje onda ide bez vizira, dodatnih farova, muzike.

post-6447-070581500 1290539395_thumb.jpg

post-6447-020988500 1290539580_thumb.jpg

post-6447-099028100 1290539600_thumb.jpg

post-6447-061630200 1290539631_thumb.jpg

post-6447-032253000 1290539655_thumb.jpg

post-6447-068343000 1290539676_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: svilajnac
  • Motocikl: BMW R80RT

Pozdrav.Ajd ako te ne mrzi jos malo razradi temu.Na primer: registrovan? dokle? vlasnik? gume? posto bez kofera i ostale opreme?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Gume su stvarno dobre, po mojoj proceni jos 3 sezone bez problema. Registrovan je do 14. maja 2011, vlasnik je bivsa Fijukova supruga, ali imam ovlascenje za otudjenje motora. Cena bez opreme je dogovor, ionako sam napisao da je oko 2000€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Nisam ja, Fijuk je to kacio. A i meni se svideo pa nisam hteo da ga menjam. Upecatljiv je, gde god me vide, pitaju me nesto za njega, pozdravljaju, hvale... A i uzivanje mi je voziti ga takvog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Nije odradjeno nista, vozim ga ovakvog, upalio posle 2 meseca bez vadjenja akumulatora iz treceg zaverglaja... Da ga ne prodajem, vozio bih ga ovakvog, te sam odlucio da ne pipam nista :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Motor bio kod majstora na pregledu, kaze sve u redu, pregledani klipovi, cilindri, karike, kompresije, paljenje.... A ja reko daj kad je tako da ga i ja pregledam... Pa razvucem na auto putu, dodje na 140 bez problema... Nego pjavise mi se neki automobilli ispred mene pa sam mor'o da usporim...

 

Zar nikoga ne zanima :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja