Jump to content

Moto Zajednica

sta odabrati od 125 ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: srbija

vidim da si ti jedini koji me ovde razume (skyrunner) a sta mislis o hondi nsr 125 , 150 ?a ako se opredelim za mito ili rs posto su skuplji . Za 1500eura koje godiste bih mogao da nadjem ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: srbija

RS125 je slab motor, bolje gledaj neku cvaju od najmanje 250 kubika i pun gassss, jednom se zivi!

 

 

 

 

Haha...

 

 

sto se mene tice ja bih uzeo od 600ccm pa sta me briga ali otac nedaje zato za pocetak od125 rs , mito ili nsr ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Andreja bravo mislim brate svaka ti cast, i ako si mu rekao

 

 

VM, mislim da ces da se pocepas od smeha kad vidis NSR uzivo, mada posto si ti jos klinac mozda i nece da ti bude preveliki, isto nisam siguran koliko tih 150 ima kod nas jer je ta kubikaza granicna u Aziji(kao sto je kod nas 125)

Za 1500-1600 mozes da uzmes 1996-1997, ne brini oni isto imaju okrugle farove i jedina razlika je sto su bocni oklopi sa vecim skrgama, i sto imaju ravnije zadnje sediste, na ovom od 1998 je oblo i totalno neupotrebljivo, prednja maska im je ista jedino sto vise nije simetricna(na modelu od 1996-1998 usisnici za vazduh su sa obe strane a ovaj od 1998 ima samo sa desne strane)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

gde je ona cuvena recenica :

 

 

Gaso, citiraj sam sebe... Mislim na one paljevine.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Odma dodje !  ;D ;D

 

Samo cu reci: Kakvih paljevina ima na ovom forumu ;D ;D ;D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Bice ti i 600 malo posle nekog vremena, odmah uzmi nesto od 1l...

 

Nemoj vise da go lozis poslusace te!!!

 

@ Volimmotore

 

"Sto se mene tice ja bih uzeo od 600ccm pa sta me briga ali otac nedaje"

 

Nemoj da se ljutis,ali jos si ti nezreo za bilo kakav motor,a o nekoj zujalici da ne govorimo.

Dok ne shvatis sta je motor,njegove prednosti,a narocito mane,sluzi se gradskim prevozom.

Ovo ti je prijateljski savet.

 

 

 

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

A izmedju rs i mito koji je bolji jer su oba motora extra...kom je duzi vek trajanja , koja je cena rs-u i mitu iz 96" , 98 "god ?

kada kupujes tako star motor, nema koji je bolji gledaj samo da je donekle ispravan da ne bi ulagao posle mesec dana u njega najbolje povedi nekog ko se dobro razume i najbolji motor moze neka budala da zakolje za 10 dana pa cak i manje .................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Vozio sam i RS i Mita, mislim da je Mito all in all bolji. Možda je RS brži ali je meni feeling dok sam vozio Mita bio vrhunski. RSa skoro svi voze a Mito mu dođe kao neka egzotika.. Uostalom to je mali Ducati :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

poslusaj ako oces zenskovatac Honda crb 125 em 4takta em malo trosi a i de dovoljno, ako oces pokretni sanduk aprilja skuplje odrzavanje trosi ko luda al tako i ide. Mada mozes lepo shadow 125 i da kuliras em mozda posle pri prodaji prodas ili zaradis na njemu :P ne pada mu cena kao ostalima, a i neke ribice ga vole

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Tesko je naci stariju dvotaktnu zujalicu,a da je ok.Pretezno je vozi mladez kao ti i naravno samo odvrce gas. To je pretezno razdrndano do bola ;) Sam posedovao Cagivu Mito. Usd viljuska,brembo kocnice... full,ali opet je provela dosta vremena u garazi Najbolje bi ti bila ova mala cbr-ka ili Derbi cini mi se isto ima sportske cetvorotaktne motore od 125 cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Slusaj, ako stvarno hoces prijateljski savet nemoj da naredjujes i da budes bezobrazan, zato cu reci jos samo ovo

oba su ti priblizno ista po pouzdanosti, po performansama isto( tu mislim na to da ima Arrow ili neki slican auspuh i naravno, za Apriliu konkretno 34mm Dell`orto karburator, a ako hoces vise i neki aftermarket klip) s tim sto je Cagive isto godiste skuplja za bar 100-200 evra, u prevodu ne mozes da imas adrenalin i da se kurcis za par cvonjaka u dzepu

i sad cu te odjebati

CAO

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Nej ceo auspuh Yoshimurin, nego samo topic, znaci ona cev u vrhu. A ovaj ostali deo je original.

 

 

ae ćuti kad ništa ne znaš ne pravi se pametan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Hajde prestanite da se napušavate. Dečko je kulturno postavio pitanje; ko može da mu odgovori neka odgovori kulturno i prijateljski, ali ovo prozivanje i lupanje minusa jedni drugima je totalno bez veze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Motoholic, sorry ali dečko spamuje gluposti.. Mislim da ga na osnovu overposta treba udaljiti sa foruma (za dva meseca 510 bezveznih postova).

 

Ja sam pokušao da pomognem iz ličnog iskustva ali se to ovde ne vrednuje. Vrednuje se trabunjanje nekog klinca koji samo širi dezinformacije.

 

Pozdrav

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

U ovoj temi su se dosta spominjale 125ccm trkalice: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54594-prvi-motor/

Racunaj da odvojis 20k dinara za polaganje a kategorije ako si iole ozbiljan.

Ne znam da li si razmotrio mog 125ccm favorita, yamahu tdr. Za oko 1000E se moze naci u solidnom stanju stariji, r, model.

Jeste da je enduro, ali i on okrece glave :takoje:

Za trkalicu si malo kratak sa budzetom, mozda je bolje da se malo strpis, pristedis i cekas da naleti nesto extra povoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: srbija

odlucio sam da sacekam do prolece jer je gotova sezona pa da skupim jos neki euro i da kupim RS ili MITO koji je u boljem stanju....a sta mislite o

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=73914&trazi=1&ur=1&model=67&tip=mito&cena=2&m=Cagiva-MITO

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/605638

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/528576

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja