Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Moglo bi neko kupanje da organizujemo neki drugi dan ako postoji zelja kod ucesnika ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Da li neko zeli da ide u subotu u Indjiju na moto skup izokoline ns i bg!!! Ako zelite javite!!! pa da se malo provozamo po okolini a \zvao nas je i kolega burgman75. MAXI pozdrav!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ako ne ide Zeka neću ni ja .... :lol:

 

Šalim se, nažalost posao je prerastao u posao, tako da trenutno je Žabalj prioritet

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

CC

Koje za vožnju i kupanje u subotu?

 

U jeeee moja omiljena banja,termalne vode,lezaljke,bazeni i na kraju jagnjetina koja se lepi za prste...relacija blizu...ovu voznju moram da propustim zena radi,klinac brani maturski i ja radim tako da necu moci...ali pod obavezno cemo morati da je ponovimo u organizaciji MSC-a. U nekoj od narednih MSC vozni ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Danas urađen tehnički kod Lošmija .... LUXuz, dođeš lepo kO gospodin, sedneš, prelistaš moto novine dok se malo izdivaniš sve gotovo. Tresneš lovu i paljba kući. Sutradan u agenciji te čeka nova saobraćajna, nalepnica i polisa ... :takoje:

 

BTW. Crni, kišnjak je naručen i stiže kroz dva-tri dana

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

BTW. Crni, kišnjak je naručen i stiže kroz dva-tri dana

Ok Pope ja sutra idem najverovatnije na ovu voznju za Vrujce a ti ga ponesi na sledecu kad idemo za Zabalj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Je......lo me 500cc i 2009 godište..:moto3: Ubiše me 9.100 din za prenos :grr:....Konačno registrovao moped....Još sam morao i novu tablicu....Ako ne znate rok važenja tablica je 30 dana od isteka registracije...Al zato sutra ženu na sedište i pravac neke "krivine"...

Ako se organizujemo (zbog Q-četa naravno) će svrnemo bar da vidim Crnog i Sašu u kupaćem 8):jee5::zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

retrovizori kupljeni, isti kao Alexantovi(hvala na informaciji), po podne provedeno u sjajnom drustvu u Indjiji, koji su cinili nasi drugari Burgman 75 i Big Rider.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

evo i ja stigao iz Indjije!!! Takodje delim misljenje sa Zekom da je bilo sjajno u Indjiji na kafi sa kolegom burgman75!!!0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

jbm ti nezgodu, šta sam samo sve propustio ....

 

No upoznao sam mr Big-a i prijatno smo ćaskali. Elem, stara 5 godina stara ARC kaciga je odradila svoje, hvala joj do neba a i svima preporučujem da i dalje nose, od pada se izgrebao vizir a i neprijatno je podsećala na prošlost ...

post-14855-0-71285600-1339878214_thumb.jpgpost-14855-0-13791300-1339878231_thumb.jpgpost-14855-0-30017300-1339878246_thumb.jpg

 

Tražio sam i našao ono što mi odgovara, jet kacigu, sa sunčanim vizirom i malom školjkom bele boje ( mislim da se zna zašto je izbor boje). Izbor je pao na AIROH Jet/Fullface modular kacigu

 

 

post-14855-0-25646900-1339878476_thumb.jpgpost-14855-0-53273700-1339878489_thumb.jpgpost-14855-0-68970500-1339878504_thumb.jpgpost-14855-0-34852700-1339878517_thumb.jpgpost-14855-0-68862100-1339878528_thumb.jpgpost-14855-0-38372200-1339878538_thumb.jpg

 

prvi utisci: lagana, dobro ventilirajuća, sa velikim vidnim polje i dual namenom, jet i fullface, zahvalna kako za kratke gradske tako i za duže vangradske vožnje, malih dimenzija, lako se smešta ispod sedišta. Priprema za pinlock i komunikaciju, kao dodatne opcije, može se poručiti. Unutrašnji zatamnjeni vizir dovoljan za vožnju.

 

Sve dodatne informacije o raspoloživosti brojeva i cene ovde Za ove vrele dane, jača želju za za nove vožnje i druženja, pa vidimo se uskoro

 

Maxi pozdrav od rekonvalescenta

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Grnja i ja isto bili neplanirano u Inđiji al došli tek oko 8 i vratili se upravo sad. Bilo odlično. Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Lepe vesti u MAXI Scooter družini: naš brat i koleZa Goksi iliti motor_che je postao tata jedne divne devojčice!!! :jee1: :jee1: :jee1:

 

Sve je prošlo u redu i sad nam je Goksi u oblacima!!! Neka im je živa i zdrava i neka je sreća prati u životu!!! Naravno da dobije i društvo u vidu još jedne seke i bate ili dve bate!!! :jee: :jee: :jee:

 

:muzicari: :muzicari: :muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Još lepih vesti danas: našem Saletu je divan dan! Dragi naš sasha da si nam živ i zdrav i da se siti navozamo ove sezone a i ubuduće!!! Sve najbolje! :muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

motor_che cestitam i ovim putem da je ziva i zdrava i da uskoro dobije batu ili seku ....1zdravo.gif

sale srecan rodjendan i jos puno bezbednih kilometara da predjes ....1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja