Jump to content

Moto Zajednica

Backa Topola 24.07.2010.(poluostrvo)

Recommended Posts

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

Evo plakat sve govori- ne znam sto se stide da ovo postave tamo gde treba ??? ;D ;)

[im947AE671-2A52-EC44-BBCB-26F968666D44_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

g]url=http://fodi.frubar.net/files/947AE671-2A52-EC44-BBCB-26F968666D44.jpg]947AE671-2A52-EC44-BBCB-26F968666D44_thumb.jpg[/url]

 

(Powered by frubar.net)[/img] Pozzzzzz svima ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Yamaha Star Warrior 1700

Stide se zato sto ljudi koji organizuji moto skup u tpoloi su bili na samo par moto skupova koji nisu udaljeni od Topole vise od 30 km, i ne spadaju u Bajker svet, tzv. skup !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Skup se organizuje samo zbog para !!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ??? ??? ???

Kakav je to moto susret koji traje samo jedan dan, koliko ja znam to spada u zurku !!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Yamaha Star Warrior 1700

Ako je tako ispraviti cemo gresku, sto se rostilja i piva tice nije problem, pili smo i kod vece sirotinje a toga je bilo. Ispostovati cemo  Moto susret u Backoj Topoli, mada ne zmamo ni koji to klub pravi a i na susretima nismo videli ni jedan flajer, tako da se slabo vozite, pa ce tako da vas ljudi i ispostuju. Doce vam klubovi kod kojih ste vi bili. A kako se zove vas klub ????? KOJE SU VAM BOJE ???/ i imate li koju prisivku za razmenu ??? Veliki Pozdrav Od Dore i MK SINOVI SEVERA !!!!!!!!!!!!!!!!!  ;) :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Yamaha Star Warrior 1700

DORA SRAM DA TE BUDE NISTE ZVALI NA OTVARANJE KLUBA ,ZATO CEMO NA JEZERO ZA VIKEND ILI MOZDA ISPRAVIS GRESKU.JEDINO NEKI ROSTILJ MOZE DA VAS SPASE PA MAKAR I OD MLADINI PILICA.

Moze li mi neko reci ko radi streetfight u B.Topoli ?????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Yamaha Star Warrior 1700

Imam jedno pitanje. Zasto ako dodjem na moto skup s motorom moram platiti duplo vecu cenu od pesaka ????

Molim da mi date odgovor ??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

ide mi malo na ... sto nekima je skup upad na moto susret.E pa ovako ti sine severa dodji na moto susret u petak dobices veceru .u subotu rucak a u nedelju dorucak.i sve to za nepuna 4 eura.Ti koji  kazes da se dosta vozas znaj da su ovi nasi moto susreti humanitarni na odnosu na one u inostranstvu.Nedavno sam bio u Sloveniji jedan pasulj na skupu 6.3 eura pivo2 eura.ali ne placa se ulaz .U Slovackoj 10eura upad jedno belo meso u lepinji 5 eura.Ljudima tamo nije jasno kako mi mozemo da damo tri puta na skupu klopu za nepuna 4 eura a pored toga i da je i svirka kvalitetna.Normalno da je nekom skupo da plati ulaz, sto dodje u subotu u14h a ode kuci u 18h.ali te budale ne znaju ni sami sto su uopste i dolazili.K ao argument navode da im je bilo najvaznije malo da se provozaju i da vide poznanike.A za one koji slabije stoje sa matematikom ,pesak plati i u petak i u subotu po 200 din a ne dobije nista za te pare, osim programa sto je i normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: vfr 750

Sve je ovo od prilike ok,što si napisao druže,ali,još uvek ne vidimo dali ovaj vaš susret organizuje neki klub,ili neko ko nije vezan za moto svet?Ja mislim ,da svi bikeri idu na moto skup,da se provedu,ali i ujedno da podržavaju taj klub svojim prisustvom i novcem koje tamo potroše.(bar mi tako radimo).Ima puno susreta u istim terminima,pa je glupo ići na skup koji ne organizuje neki klub! Ako sam pogrešio,unapred se izvinjavam!pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica

ide mi malo na ... sto nekima je skup upad na moto susret.E pa ovako ti sine severa dodji na moto susret u petak dobices veceru .u subotu rucak a u nedelju dorucak.i sve to za nepuna 4 eura.Ti koji  kazes da se dosta vozas znaj da su ovi nasi moto susreti humanitarni na odnosu na one u inostranstvu.Nedavno sam bio u Sloveniji jedan pasulj na skupu 6.3 eura pivo2 eura.ali ne placa se ulaz .U Slovackoj 10eura upad jedno belo meso u lepinji 5 eura.Ljudima tamo nije jasno kako mi mozemo da damo tri puta na skupu klopu za nepuna 4 eura a pored toga i da je i svirka kvalitetna.Normalno da je nekom skupo da plati ulaz, sto dodje u subotu u14h a ode kuci u 18h.ali te budale ne znaju ni sami sto su uopste i dolazili.K ao argument navode da im je bilo najvaznije malo da se provozaju i da vide poznanike.A za one koji slabije stoje sa matematikom ,pesak plati i u petak i u subotu po 200 din a ne dobije nista za te pare, osim programa sto je i normalno.

koji su sad to argumenti *u Slovackoj u Sloveniji itd* pa nemojte ni vi naplacivati ulaz ako si to naveo kao primer

a naplacujte pivo i hranu koliko hocete malo sutra ulaznice su sigurna zarada ostalo nije

a ja sam ona budala koja ide da se nadje sa prijateljima ali posle ovakvog nastupa ne pada mi na pamet

da idem u B.Topolu a prenecu i svojim prijateljima ovo pa nek odluce kuda ce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Pa jes ono sto ne probate da naplacujete pasulj u plasticnoj posudi i to sa sve stajanjem u redu 6 evra pa da vivimo koja navala - mozda na pustom ostrvu, a ne kad je preko puta kafana sa rostiljom i ugostiteljskom uslugom 4 evra? A sta tebe briga da li je neko dosao na sat vremena ili na tri dana ako plai ulaz? Kad je smaranje na skupu ne bih ostao ni pola sata. Cemu neurozis ako je sve posteno i ok? Kad se samo setim Sremske Mitrovice i kulena koji je kostao sigurno 10 eura po osobi a ljudi nisu naplatili nista, pa kad se setim kise u Indjiji u naplacivanja ulaza, a kad ispricah drugarici koja radi u Opstini Indjija ona zapita kakve ulaznice pa bili kod nas kukali i mi im dali pare vidi ti njih...  Znaci igara ima raznih, a to se sa strane oseti i vidi kad bi neko na brzaka da mune lovu! Zato samo opusteno i posteno i bice svima ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Da ne bude zabune ja nemam nikakve veze sa moto skupom u B.Topoli niti sam iz tog mesta samo me nervira sto ljudi koji u zivotu nikad nisu ni probali da organizuju nesto,samo pricaju o nekakvoj zaradi.E pa probajte nesto da napravite pa cete posle toga moci nesto i da pricate.Ako ti napravis nesto kvalitetno to i kosta .Ne mislim na susrete koji se organizuju na rukometnom terenu gde nemas gde da sednes daju ti tanjir pasulja sa nekom jeftinom kobasicom i to dobije ko je najbrzi.Ja na te nazovi skupove davno sam prestao ici,svako bi trebao da prepozna valjda sta je dobro ,a sta je sranje.Ne mogu da se slozim da se ulaznice naplacuju radi cistog profita.Samo poenta je u tome sto kod nas dosta ljudi ne poznaju termin BIKE weekend,naravno da je skupo ako dodjes na tri sata ,pa posle begas kuci.Ali oni su sami krivi sto ne stave sator ,sto ne provedu jedan vikend na jednom moto skupu i iskoriste sve sto organizator daje za ta tri dana.Ali ako nekom smetaju komarci ,buka ,pa nije mu udobno da spava u satoru ,nije mu cool da se tusira ispod improvizovanog tusa to je njegov problem.Zato ja razlikujem one koji su vozaci motora i one koji vole da zive taj nacin zivota.I za kraj ako dolazis na skup da se ispricas sa priljateljima a nisi voljan da platis nekom ulaznicu da bi se taj bogatio preko tvojih ledja,predlazem da se sledaci put  dogovorite sa drustvom da se nadjete u nekom hotelu i tamo cete platiti samo ono sto pojedete i popijete ,i siguran si da te niko nije zavrnuo za tvoje pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Ponekad,dok citam ove i slicne tekstove ne mogu da verujem dokle su ljudi spremni da idu U SITNA CREVCA.  Niko nikoga ne tera da dodje,da plati,da jede,itd. Ostanite kod kuce,upalite TV i gledajte neki dobar film. Koliko je meni poznato ovi ljudi su izuzetno gostoljubivi i vise prave ovaj skup da bi se pokazali kao pravi domacini nego da zarade. Ja kod svog prijatelja u Backoj Topoli ne mogu da izadjem ako mi nije i zapakovao nesto za put.A on je u tom drustvu,naravno -bajker. Takvo gostoprimstvo tesko da cete negde naci. 

400 dinara,hej ???  Koliko vas kosta prosecna popodnevna sedeljka sa drustvom iz kraja u nekom kaficu???  JEDNA TURA ???  KOLIKO?? ( a nema da se jede,slusa muzika uzivo,vide prijatelji koji se relativno redje vidjaju,... da ne nabrajam) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

 

 

400 dinara,hej ???  Koliko vas kosta prosecna popodnevna sedeljka sa drustvom iz kraja u nekom kaficu???

 

a cigare???  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Price je skroz bespotrebna, svako nek ide i nek se vozi tamo gde hoce... tuzno je sto neko ocekuje nesto za dzabe a samo zato da organizator ne bi mogao da se pokrije, tj. po misljenju tih pametnih, da slucajno ne zaradi nesto... uzas... to je ona nasa, 11 fudbalera i 7 miliona selektora... Srbijo, mnogo te volim a ove pametne cu zanemariti jer ima sasvim dovoljno normalnih i pravih... pozz za sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Sumnjam da neko ocekuje da sve bude za dz, mada verovatno ima i takvih.

Ali ako nekog zovem na druzenje, malo bi bilo s moje strane kvarno da ocekujem da mi sve plati i jos na toda malo zaradim na njemu?

To je onda organizacija druge vrste manifestacije, za koje se ne dobijaju donacije, vec se to oporezuje itekako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Bio u Topoli ,odlično mjesto , lijep doček , ODLIČAN pasulj više mesa no pasulja , program tek započeo kad ono što nevolimo nevreme, žao mi je domačine izgleda uvek prva žurka mora da bude vodeno krštenje i kaljenje.

post-5256-12879087820853_thumb.jpg

post-5256-12879087821281_thumb.jpg

post-5256-1287908782177_thumb.jpg

post-5256-12879087822215_thumb.jpg

post-5256-12879087822753_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja