Jump to content

Moto Zajednica

Kasko osiguranje motocikla

Recommended Posts

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pa ako si tu pored motora, jedino mogu da ti ga ukradu pod pretnjom nekom pucaljkom.. :D
Kontam ide prijava policiji, oni ga traže neko vreme (mesec, dva dana), izdaju potvrdu da ga nisu našli i ti ga naplatiš od osiguranja..

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
On 8.9.2021. at 11:01, Zmnbrmbrm je napisao:

Pozdrav svima, upravo sam kontaktirao grave osiguranje jedini koji kod nas imaju kasko za motor. 

U mom slucaju traze 430e godisnje sto izadje oko 35e mesecno za kasko osiguranje koje pokriva stetu i kradju motora. Napomenuli su da se kasko ukida ukoliko je utvrdjeno da je kasko osiguranik bio pod uticajem alkohola ili psihokativnih supstanci u trenutku nesrece ili ostecenja ( ko god bio kriv za ostecenje). Konkretno mene je interesovalo osiguranje protiv kradje, takvo osiguranje ide iskljucivo u sklopu kasko, i ne moze se osigurati samo protiv kradje. 

Ima i Wiener Stadtische. I to sve sa kalkulatorom koji se nadovezuje na kontakt formu preko koje vas obaveste o konacnoj kalkulaciji.
https://wiener.co.rs/za-stanovnistvo/osiguranje-vozila/kasko-osiguranje/kalkulator/
Poslao sam upit pa kad mi odgovore javljam kakvi su uslovi.

Promenio član Max Dingospo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre sat vremena, Max Dingospo je napisao:

Ima i Wiener Stadtische. I to sve sa kalkulatorom koji se nadovezuje na kontakt formu preko koje vas obaveste o konacnoj kalkulaciji.
https://wiener.co.rs/za-stanovnistvo/osiguranje-vozila/kasko-osiguranje/kalkulator/
Poslao sam upit pa kad mi odgovore javljam kakvi su uslovi.

Kontaktirao sam ih i ja i e mail i poziv nista od njih na kraju, ima nekoliko osiguravajucih kuca koje osiguravaju i motore. Jedino grawe ima i osiguranje protiv kradje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja