Jump to content

Moto Zajednica

Flip kaciga - Nolan N 90 Classic N-Com

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ja malo u šali,a malo više u zbilji. Koliko od nas je u realnoj nameri da pazari "šljem"?

 

Ako NAS ima 3...4....5....mislim da je bolje da svi odemo istog dana. A posle se valja i "zaliti" uspešna kupnja, jel da, jel da? :givemebeer:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja malo u šali,a malo više u zbilji. Koliko od nas je u realnoj nameri da pazari "šljem"?

 

Ako NAS ima 3...4....5....mislim da je bolje da svi odemo istog dana. A posle se valja i "zaliti" uspešna kupnja, jel da, jel da? :givemebeer:

 

I za bioskop ima kolektivni popust, valjda će da bude i PDV i za kacige.

 

Šalu na stranu, ako stvarno postoji interesovanje valjalo bi da im se najavi da bi ljudi mogli da izvrše narudžbinu. Ja sam jedva onda dobio par iste boje i to zahvaljujući Slavkovoj poslovnosti, prekopo ceo magacin i malte ne u poslednjim kutijama ih našao. Ja ću idem sa Vama pa se pozivajte na "pravog" Đuntu.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ok, možemo li se uzdati u tebe Đunta (sa sitnim nutom) da im najaviše trebovanje kaciga?

Da vidimo koliko nas je, za početak, potencijalnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Mislim da nema potrebe najavljivati ništa. Nije to neka količina, nego par kaciga, možda dve tri.

Meni lično treba samo vizir i pinlok za moju kacigu, a ovde u temi sam eto da bih malo smetao :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ok, možemo li se uzdati u tebe Đunta (sa sitnim nutom) da im najaviše trebovanje kaciga?

Da vidimo koliko nas je, za početak, potencijalnih.

 

Što se mene tiče da. Ja treba da odem po ventilacioni leptir tokom sledeće nedelje pa ću da popričam oko celog aranžmana. Srpsko tržište je i malo a sajma nije bilo nekoliko godina i niko ne može sa sigurnošću da predvidi kolioko robe treba ni za egzibiciju ni za sezonu plus niko neće da investira previše. Nije stvarno loša ideja da im se najavi spisak želja. Koliko znam, sajamska roba bi trebalo da ima povlašćenu cenu i nije moguće posle ostvariti toliki popust. Bar je tako bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mislim da nema potrebe najavljivati ništa. Nije to neka količina, nego par kaciga, možda dve tri.

Meni lično treba samo vizir i pinlok za moju kacigu, a ovde u temi sam eto da bih malo smetao :-)

 

Vizira, pinloka i svih delova ima uvek, ajd, možda ne u svakoj boji kacige. Onog sajma su bukvalno ostali bez robe jer nisu očekivali toliku prodaju. Doduše, to je bio prvi ozbiljan moto sajam, meni lično jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ja malo u šali,a malo više u zbilji. Koliko od nas je u realnoj nameri da pazari "šljem"?

 

Ako NAS ima 3...4....5....mislim da je bolje da svi odemo istog dana. A posle se valja i "zaliti" uspešna kupnja, jel da, jel da? :givemebeer:

 

I za bioskop ima kolektivni popust, valjda će da bude i PDV i za kacige.

 

Šalu na stranu, ako stvarno postoji interesovanje valjalo bi da im se najavi da bi ljudi mogli da izvrše narudžbinu. Ja sam jedva onda dobio par iste boje i to zahvaljujući Slavkovoj poslovnosti, prekopo ceo magacin i malte ne u poslednjim kutijama ih našao. Ja ću idem sa Vama pa se pozivajte na "pravog" Đuntu.:moto3:

Po meni je poslovnost kada u svakom momentu zna stanje sta ima u radnji(magacinu)i gde se to nalazi. A to da trazi po svim kutijama jer nema pojma gde je trazeni proizvod je aljkavost i neposlovnost.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ja uzimam 2 kom.Verovatno obe N90,ali moram da probam i 104-ku.N90 je više za tiganj glavu (obliji kalup).Znaću do ponedeljka šta mi odgovara i šta uzimam.Trebalo bi svi koji su zainteresovani za grupnu kupovinu da znaju (probaju) sigurno koji model hoće kao i veličinu i boju ukoliko bude mogućnosti izbora iste.Da posle ne bi bilo odustajanja i problema,a i da bi moglo da se skloni za vreme sajma ispod tezge za nas kao sigurne kupce,a i da Djunta ne bi bio u nezgodnoj situaciji zbog nas tipa hoću-neću piškim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Milanezi hoćeš da kažeš, da Đunta ima glavu kao tiganj? :-)

 

P.s. Jedva čekam da je ti kupiš...

 

 

Vidim ja da ste ti i Mikulanac rešili da sjebete ovu našu akciju :P ,ali neće Djunta pasti na te vaše provokacije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Ja malo u šali,a malo više u zbilji. Koliko od nas je u realnoj nameri da pazari "šljem"?

 

Ako NAS ima 3...4....5....mislim da je bolje da svi odemo istog dana. A posle se valja i "zaliti" uspešna kupnja, jel da, jel da? :givemebeer:

 

I za bioskop ima kolektivni popust, valjda će da bude i PDV i za kacige.

 

Šalu na stranu, ako stvarno postoji interesovanje valjalo bi da im se najavi da bi ljudi mogli da izvrše narudžbinu. Ja sam jedva onda dobio par iste boje i to zahvaljujući Slavkovoj poslovnosti, prekopo ceo magacin i malte ne u poslednjim kutijama ih našao. Ja ću idem sa Vama pa se pozivajte na "pravog" Đuntu.:moto3:

Po meni je poslovnost kada u svakom momentu zna stanje sta ima u radnji(magacinu)i gde se to nalazi. A to da trazi po svim kutijama jer nema pojma gde je trazeni proizvod je aljkavost i neposlovnost.

 

Mikulanac to je bilo na sajmu... a kaciga je bilo bezbroj... nolan , grex , xlite... ja sam zavirio iza standa a tamo naslagano do 4 metra u vis brdo kutija sa kacigama...

 

+ prelepe promoterke pa dodatno paznja ide dole :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Vi vec napraviste racun bez krcmara :zvizduk:

 

A tebi da napravi krčmarica, to bi ti a?:tras1:

 

 

Milanezi hoćeš da kažeš, da Đunta ima glavu kao tiganj? :-)

 

P.s. Jedva čekam da je ti kupiš...

 

 

Vidim ja da ste ti i Mikulanac rešili da sjebete ovu našu akciju :P ,ali neće Djunta pasti na te vaše provokacije!

 

Čuli za promoterke al im ne vredi ništa taman i da :na_glavi:

 

 

Ja malo u šali,a malo više u zbilji. Koliko od nas je u realnoj nameri da pazari "šljem"?

 

Ako NAS ima 3...4....5....mislim da je bolje da svi odemo istog dana. A posle se valja i "zaliti" uspešna kupnja, jel da, jel da? :givemebeer:

 

I za bioskop ima kolektivni popust, valjda će da bude i PDV i za kacige.

 

Šalu na stranu, ako stvarno postoji interesovanje valjalo bi da im se najavi da bi ljudi mogli da izvrše narudžbinu. Ja sam jedva onda dobio par iste boje i to zahvaljujući Slavkovoj poslovnosti, prekopo ceo magacin i malte ne u poslednjim kutijama ih našao. Ja ću idem sa Vama pa se pozivajte na "pravog" Đuntu.:moto3:

Po meni je poslovnost kada u svakom momentu zna stanje sta ima u radnji(magacinu)i gde se to nalazi. A to da trazi po svim kutijama jer nema pojma gde je trazeni proizvod je aljkavost i neposlovnost.

 

Mikulanac to je bilo na sajmu... a kaciga je bilo bezbroj... nolan , grex , xlite... ja sam zavirio iza standa a tamo naslagano do 4 metra u vis brdo kutija sa kacigama...

 

+ prelepe promoterke pa dodatno paznja ide dole :)

 

Kako se koja vraća u kutiju nakon nekog probanja tako se zatrpava jedna preko druge, tu je na stanju u papirima a pošto je uvak kad se nešto traži, na dnu ili kraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Meni je zanimljivo sto ste svi zapeli za sajam, zar jos zivite u ubedjenju da takav popust ne mozete ostvariti bilo kad? Te sajamsko-vasarske ponude izgleda da samo kod nas jos pale.

 

Ako vas zaista ima mnogo, stavite sve na spisak i sa njim zatrazite da vam naprave ponudu. Njima ce biti mnogo lakse a vama sigurnije da ce te dobiti trazeno.

 

Vec mi je jasno koliko je prodavcu tesko kada se pojavi jedan Djunta sa milion pitanja a mogu misliti kako bi to izgledalo da se pojavi pet Djunti odjednom. To bi vredelo gledati i snimati negde iz prikrajka. Tesko bi tu pomoglo pet radnika i deset promoterki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Meni je zanimljivo sto ste svi zapeli za sajam, zar jos zivite u ubedjenju da takav popust ne mozete ostvariti bilo kad? Te sajamsko-vasarske ponude izgleda da samo kod nas jos pale.

ma gore na vrhu baner Motoring, pozovete se na mene i dobijete informaciju +.:D

Zvao ja pre neki dan da uzmem 2 kom N90 i Slavko mi umanji cenu za 20 posto i ispade 450 eura sa popustom.Pomenu ja koliko si ti platio pre 4 godine,kaže Slavko:Vi se svi pozivate na Djuntu :lol: .Uglavnom biće na sajmu dodatnih popusta,pa ću tad i uzeti,možda i N91.

Sajamski eksponati imaju poseban režim prodaje, kad sam i ja uzeo par,

 

http://forum.bjbiker...post__p__742821

http://forum.bjbiker...post__p__762788

http://forum.bjbiker...ost__p__1072552

http://forum.bjbiker...ost__p__1073356

 

Ako vas zaista ima mnogo, stavite sve na spisak i sa njim zatrazite da vam naprave ponudu. Njima ce biti mnogo lakse a vama sigurnije da ce te dobiti trazeno.

Ljudi,a šta mislite da sve skupimo svi mi koji bi smo pazarili Nolan i da tako čoporativno banemo na njihov štand na sajmu i lepo ostvarimo neki čoporativni popust? :jee:

 

 

Vec mi ... tesko kada ... jedan Djunta sa ... deset promoterki.

:gaa:

 

Ma podelićemo bratski (deverski).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Imam Nolan 102 N-Com kacigu. Pohvale za jednostavno otvaranje flipa i unutrašnjost koju možeš oprati u veš mašini. I to je nažalost sve što mogu pohvaliti na toj kacigi u ove dve godine.

Kritike na glasnost kacige pri brzinama od 70+, na pinlock koji ne odrađuje svoju funkciju, na vizir koji se jako brzo bez razloga izgrebe kao da bi ga neko šmirglao, poklopac od N-Coma se bez razloga sam otvara... i još i još...

Pažnja!!! Prvih mjesec dva je sve klapalo kako treba!

 

Puno para malo muzike. Ovo je treči put da sam kupio Nolan kacigu, prvi put, zadnji put i nikad više. Našalost talijan osim lonaca za kuhinju ništa drugo nezna napraviti. Samo da spomenem da sam prije Nolana imao 6-7 godina staru SHOEI kacigu koju sad kad je stara 10 godina radije nataknem na glavu nego ovo sviralo od Nolana.

 

Nadam se da vam nisam pokvario veselje radi kupovine novih kaciga ali morao sam radi ljudi koji bi se mogli zaj... pa napraviti isto što i ja.

 

Imam i ja tu kacigu, i slazem se za buku, ume da umori coveka, ali sve ostalo lepo radi, niti mi bilo sta skripi, niti mi se vizir grebe, nisam imao problema sa maglenjem vizira, itd... oprao sam skoro postavu, sve uredno vratio ,tako da je to okej.l Mislim da si ti naleteo na neku fusersku. 1neznam.gif

 

Mada menjao bih je, samo zbog buke, ali flip koji nije bucan, tesko da je jeftin. Napomenjem da nisam proverio, tako da ako neko zna, drugu podjednako dobru, i da nije bucna, neka kaze. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Bejah danas u Motoringu.Pošto je izašla N91, trenutno je na popustu model N90.Sniženje na nju je 20% i sa uračunatim popustom košta 24880,00 dinara ili 220 eura.Kupio 1,2,5 ili 10 komada sniženje je 20 %,znači nema količinskog popusta 0plac.gif ,što znači da ova varijanta zajedničke kupovine otpada.Ima veličina i boja pa ko je planirao ne mora da čeka sajam,jer dodatnih sajamskih popusta neće biti bar na ovaj model,tako mi reče Slavko! Meni ova cena ne odgovara tako da je verovatno neću ni pazariti kod nas.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pa ne prodaje se Nolan valjda samo kod nas? Bitno je da znam koje mi veličine trebaju,lako ću poručiti! Nisam stigao da svratim,videćemo se u utorak :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja