Jump to content

Moto Zajednica

DUCATI NOVI SAD

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

STA MISLITE O NJIMA I KAKVI SU U SVOM POSLU?ima li neko ideju gde se jos moze kvalitetno odrzavati DUCATI?ljudi pocinje sezona,jos malo,doduse,ali tu je!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Prolazim svaki dan Partizanskom ulicom, ali malo vidjam motore u izlogu, a nekad ne. Iskreno neznam sta se tu desava. Slabo i vidjam Ducati na putevima NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

licno sam cuo dosta reci hvale za Zeljka i njegov servis , ali mi i dalje to nekako malo ...

Znam da za neke stvari uzima PREVELIKU marzu st me je u vise navrata izuzetno razocaralo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

STA MISLITE O NJIMA I KAKVI SU U SVOM POSLU?ima li neko ideju gde se jos moze kvalitetno odrzavati DUCATI?ljudi pocinje sezona,jos malo,doduse,ali tu je!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja sam čuo od nekih drugara da bi Joca sa karaburme trebalo da počne zvanično da servisira Ducatija, ali bi to ipak trebalo proveriti sa njim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

Ja sam čuo od nekih drugara da bi Joca sa karaburme trebalo da počne zvanično da servisira Ducatija, ali bi to ipak trebalo proveriti sa njim

kakav je taj majstor inache ? Ima li neko iskustva sa njim posto sam malo umoran od ovih koi mnogo pricaju i to skupo naplacuju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

da,joca je OVLASCENI DUCATI serviser ,pre neki dan sam bio kod njega na servisu za DUCATI-ja i covek je sve zavrsio.malo skuplje doduse ali korektno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

I jos jedna pohvala za DUCATI NOVI SAD!porucenei delovi(kozmetika i sminka )i malo potrosnih delova(sajle gasa,kajsevi i spaneri)stigli,krajnje korektna cene i usluga!DUCATI je na nivou koji i prilici  njima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sabac

Ducatijem zaražen već par godina, 2010 kupim ST2. Nakon peripetija sa uvozom i registracijom u maju 2010, prve vožnje, fenomenalno, motocikl se vozi kao bicikl, snage dovoljno i za krivinarenje i za auto put, udoban za dvoje... Al treba ići u servis. Motor '98 godište. Ducati servis skup - kažu... Posle brda bachenih para na kojekakve "popravke" kod kojekavih "majstora" pre mesec dana prvi put odem u Ducati u Novom Sadu, upoznam gazdu Željka, kupim lamele, da bi ih ugradio opet kod drugog "majstora". Prvi kontakt vrlo profesionalan, sve korektno, nazvao servis,

- Imate lamele za Ducati ST2

- Imamo, cena 200eur.

Dodjoh, kupih lamele, sve super. (inače lamele kod "majstora" 240eur, i prispeće za 15tak dana).

Već tu počeo da razmišljam o iskrenosti i sklonosti ka extra profitu, ali još ne o stručnosti "majstora" koji mi "popravlja" motor.

Sa novim lamelama predjem oko 1000km što u lokalu, što do Zlatibora i Tare, al poče posustajati cilindar kvačila, koji je zadnji "majstor" već "sredio", promenio gumice, ispolirao nešto, itd.

Odlučim, idem u Ducati servis, da probam.

- Imate cilindar kvačila za Ducati ST2

- Imamo cena 100eur

- Sa zamenom?

- Samo dodjite, to je cena sa montažom.

Za dva sata, ja bez kvačila skoro, od Šapca do N. Sada, živ se preznojio, što od 31 stepen, što od drukanja kvačila.

Stignem, motor odmah u servis, kao što je dogovoreno, na zamenu, ja u kancelariju na hladan tonik i ćaskanje sa momkom iz servisa, ispričasmo se kao da se znamo sto godina.

Zamena završena, momci ga probaju, kvačilo radi, al gazda Željko kaže, nešto nije u redu s lamelama, a sećam se da ih je čovek kupio skoro. Ne bude im teško, vrate Duću na sto, otvore dekl i imaju šta da vide, a i ja s njima, lamele predhodni "majstor" pogrešno složio. Prva skroz zguljena, i krenula dalje ploču da grebe.

U jbt, pa pukoh opet pare zbog "majstora".

E TU SU ME ŽELJKO I EKIPA KUPILI ZA SVAGDA: Ode čovek u magacin, donese lamelu iz seta i ploču i kaže serviseru

-Složi čoveku ovu.

Pitam šta košta, Željko kaže -Ma samo vozi

Ljudi, nakon ovog iskustva, odgovorno tvrdim, jer i sam vodim jedan servis,(rashladnih uredjaja):

DUCATI SERVIS U NOVOM SADU JE ZA SVAKU PREPURUKU, ČISTA DESETKA

Pozdrav za sve Ducatiste

Zocajob

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Covece, ovo je vise nego preporuka. Svaka im cast. A to sto pricas za cenu odrzavanja kod "majstora" i ovlascenih postaje svuda standard. Ja znam iz iskustva oko BMW kola bukvalno su jeftiniji delovi u Delti za BMW nego ko nekih majstora. A u delti original.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

ja mogu ovo da potvrdim, drugar vozi 748sp, bivsi vlasnik sam stavljao komplet korpu kvacila sa lamelama, budzio neke delove od slipera, mada sve delove uzimao od zeljka, drugaru izleti celo kvacilo na autoputu, ode u ducati=vide da su delovi kupovani kod njih, izvini su se sto se to desilo, napljuju coveka koji je sam majstorisao i sve mu besplatno zamene i nameste kvacilo, + promena ulja, dodali neke srafove koji su falili, utegli lanac, nastelovali ogibljenje...i sve to besplatno!!!!! ja licno video, ne vozim dukati, niti ima bilo kakve koristi da ih hvalim...mene je logicno da se tako ponasaju jer je dukatija malo i moraju bti korektni prema svojim musterijama, a kad sam ja bio pokazali su se i vise nego korektni...pozdrav Zeljku i ekipi.

 

BiUAO_ddd1w.jpg

 

i u radnji ima svasta, brdo opreme, kezual i za voznju, kacige...neko je napisao da je izlog prazan :)

 

VzXcB_ddd2q.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Iako ne vozim DUCATI, saradjivao sam vlasnikom Motor Import-a, Zeljkom. Veoma korektan covek i sve preporuke za saradnju sa njim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

Moram da ga pohvalim i ja,vise ni ulje nemenjam sam je mi kod njega jeftinije.Prosto neverovatno sta od delova ima na stanju za Ducati,sta god sam trazio sve je imao u magacinu,od svih uvoznika motorcikala mislim da je on najbolji i najjeftiniji a pri tome prodaje prilicno slabo zastupljenu marku kod nas,kupovao sam i moto opremu kod Zeljka sve je stiglo za 20 dana i to po dosta povoljnim cenama u odnosu na ino.svaka pohvala

[]=\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

Vozim Ducati Multistradu 620, vec tri godine.

Letos je doslo vreme za veliki servis, nazvao sam NS ducati da vidim za delove, momak mi je rekao da imaju sve na stanju, i da imam gratis zamenu kod njih, sto me je odusevilo.

Odmah sam zakazao za sutra i provozao se do NS.

Tamo sam gledao kako se radi u servisu,kaiseve su stelovali optokaplerom prikljucenim na komp ,koji meri vibracije kaisa i utvrdjuje njegovu zategnutost, potrebno je bilo 140hz za kais momak je nastelovao na 141hz,ja rekao dobro je nemoj da se maltretiras ,a on perfekcionista ustelovao u stoti deo na 140hz, to nisam video ni na you tube na ducatitech.com, momci su ga prikljucili na komp uneli model ,i svaki sraf posebno zategli kilo kljucem po katalogu za moj model, dekle kaisa je oprao i vratio kao da su izasle iz fabrike .

Dok je zavsio promenu ulja filtera, kaiseva,guma na motoru se ispumpala,usput sam pokupio neko gvozdje koje je probusilo gumu.

Skinuli su tocak odneli kod vulkanizera sredili gumu i montirali je nazad na motor ,ja pitao koliko kosta kaze Zeljko GRATIS ,ja castio majstora bilo me sramota.

Ovo nisam nigde video to je primer kako zadobiti trajne musterije,svaka cast Zeljku i momcima.

Servis je kao apoteka sve je slozeno i uredno da pozelis opet da dodjes,u radnji ima svega od garderobe ,gedzeta ducati do delova za tuniranje motora,sve pohvale...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Iako nemam DUCATI, saradjujem sa Zeljkom. Mogu da kazem da je covek jako korektan, zaista sve pohvale za njega :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 748s

Kad svi hvale da pohvalim i ja. Ove sezone sam kupio Ducatija 748 i planirao odmah da odradim veliki servis (ulja, stelovanje ventila, provera kaisa) ali avaj izleti mi dete na put i ja da ga ne udarim padnem fino i malo i razlupam motor :neznam:

Nakon toga trazim servise jer nikad nisam posedovao Ducatija a iskustva sa prethodnim majstorima mi nisu najbolja. Opravdano sam se hvatao za glavu sta li me tek ceka kad odem na servis sa Italijanom. Posle duzeg razmisljanja zaputim se u Novi Sad sa razmisljanjem bolje i skuplje neka kosta ali necu da budzim ovakav motor. E sad krece prica. Dodjem ujutru u servis, ljudi mi pomognu da skinem motor, odvezu ga na sto na operaciju i tad vidim da imam posla sa profesionalcima. Odem nesto da doruckujem i popijem kafu i vratim se nazad i budem sve vreme pored majstora, pricamo ja mu nesto dodajem tu se ukljucuje i Zeljko. Kaze isproveravajte sve coveku, provede me kroz magacin gde se zabezeknem sta sve imaju na stanju, isprica mi koje sve planove ima za servis u buducnosti a ja ga slusam i ne mogu da verujem. Mislim nisam navikao na takav odnos prema musterijama, pogotovu kad su motori u pitanju vecina misli budi srecan sto ti sredjujemo motor i ne pitaj nista!

Promene oni meni tako kaiseve i nasteluju kako je neko vec pre mene rekao, ja samo gledam i ne verujem. Za to vreme vide da jedan od onih valjaka preko kojih ide kais (spaneri valjda) ne valja i tu nastupa Zeljko. Kaze daj da ti zamenimo i ovo a mene sramota jer sam bio knap sa parama za servis tj. morao sam i da se pozajmim kod drugara iz NS-a za kaiseve jer nisam znao da cu morati da ih menjam. Nisam nista ni rekao a Zeljko sedne na svoj motor ode i uzme dva valjka (kaze glupo samo jedan da menjamo). Pitam koliko, NISTA! Tu vidi i da mi fali dihtung na poklopcu kvacila, zamene mi i njega i opet koliko kosta NISTA! A zatezanje lanca i podesavanja sva ostala koja nismo dogovorili a koja su radili, takodje nisu kostala nista jer sam uleteo za vreme akcije. Motor su radili od 10 ujutru pa do 6 uvece, Zeljko bio tu sve vreme. Dogovorili sta sve treba u dogledno vreme da se uradi ali opet neplanirano moram da menjam far i nosac fara (ovog puta sam ja kriv) :jok: Tu opet stupa Zeljko na scenu, vec mi je nabavio nosac nov a far treba da stigne polovan iz Slovenije (nov je katastrofa). Ceka se samo da im prodje kolektivni odmor.

Da ne duzim vise u servisu sam se osecao bolje nego kuci, svi prijatni i profesijalni a za Zeljka svaka cast.

Kada sam se vratio bio sam pod utiskom nekoliko dana i pricao i drugarima koji voze i koji ne voze motore kakav servis postoji u drzavi Srbiji.

Jos jedna stvar, da ne vozim motore i da trebam da ga tek kupim, zbog njih bi se nategao koliko treba i uzeo Ducatija samo zbog profesionalnosti i ljudskog odnosa koji imaju!

 

Pozdrav Zeljku i celoj ekipi!

 

SAMO i SAMO reci hvale imam za njih!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

E bas je tako u Ducati Srbija... Da ne poverujes da je u Srbiji!

 

 

Ja otisao da zamenim plocice na motoru koji nije Ducati, kazu nema veze nama ne smeta. Motor na sto, zadnji kocioni procureo, bas mu nema spasa i pocinje drama. Nailazi Zeljko slucajno, pogleda i kaze sad cu ja... Sta ce sad mislim se ja, gde da kupim ODMAH kocioni cilindar i jos da nadjem pravi...

Izlazi Zeljko iz magacina i na crevima nosi nekoliko BREMBO kocionih cilindara. Nasli su bas isti kao moj, zamenili, sipali novo ulje a cena vise nego korektna. Ulje i zamena besplatna!!!

 

Svaka im cast, najjaca su ekipa u Srbiji a i sire.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja