Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Obzirom da meni daje drugar smestaj, po principu kljuc u ruke jer nije tamo, od fiskalnih racuna i tih uplatnica nema nista, tako da cim stignem, pravac turisticka agencija jer ne zelim nelagodnosti pogotovo na odmoru, a stim se i raspitujem na ovaj nacin da znam sta mi je ciniti... Hvala vam na informacija, Boze zdravlje pa po povratku javljam iskustva...:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja se provedoh ekstra. 

Sto se kaze za sve pare! :) ovo danas je bilo ekstra i jako mi je drago sto realizovasmo ! 

Druzenje sa dobrim ljudima u pravom smislu te reci.

 

Nadam se da je Alekre dobro i da je Alekrina uspela da ga smiri. 

Jbg takvi problemi se desavaju na putu.:D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 18 minuta, Astral je napisao:

Ja se provedoh ekstra. 

Sto se kaze za sve pare! :) ovo danas je bilo ekstra i jako mi je drago sto realizovasmo ! 

Druzenje sa dobrim ljudima u pravom smislu te reci.

 

Nadam se da je Alekre dobro i da je Alekrina uspela da ga smiri. 

Jbg takvi problemi se desavaju na putu.:D

Drago mi je da ste se lepo proveli... :takoje: Meni je baš krivo što nisam mogao sa vama, ali biće još prilike da se vozimo i družimo... ;)

Šta se desilo sa Alekre-om? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa na putu ka Petrovcu se radi put u duzini od nekoliko kilometara. Vozi se tucanikom nasutim po iskopanom putu. 

A desilo se ono najgore. 

Alekreu se motor isprljao. I to prasinom. Svuda je prasina. 

Jako tesko je to podneo . :D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 3 minuta, Astral je napisao:

Pa na putu ka Petrovcu se radi put u duzini od nekoliko kilometara. Vozi se tucanikom nasutim po iskopanom putu. 

A desilo se ono najgore. 

Alekreu se motor isprljao. I to prasinom. Svuda je prasina. 

Jako tesko je to podneo . :D

Ih kao da ga ne znamo... Koliko već danas je to on oprao i ispolirao… :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
4 minutes ago, ThePainkiller said:

Ih kao da ga ne znamo... Koliko već danas je to on oprao i ispolirao… :lol:

Situacija je jako losa. Bojim se da je jos u garazi :D cim ga nema sa se oglasi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja jok. Nisam stigao da slikam,nisam se setio u opste. 

Imamo bradatog fotografa jednog al on nije prisustvovao pa se niko nije setio da slika :D 

Al smo se zato proveli ekstra. 

I vozili i kupali i banjali ... bilo tamo i blato neko, to nismo. Al sve ostalo od sadrzaja smo probali. 

 

Ne bi mi jos krenuli kuci nego Milosa obezbedjenje udaljilo od tobogana da bi i druga deca mogla da se spustaju,posto postoje samo 5kom pa ostala deca nisu stizala od Milosa da se spustaju :D

Ma teska zajebancija sve u svemu. 

Ja izgor'o ko rak.. debil nisam kremu sa faktorom poneo. Sad sijam ko nocno svetlo :jee: bole me.. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Stigli svi. Bilo je extra. Odlicna lokacija,voznja i sve to sa jos boljim ljudima. :takoje:

Nadam se uskoro novom druzenju. 

A obezbedjenje...pa sta ce ,zalila se deca da oce i oni malo da probaju tobogan :lol3:

Ja nemam slike,nije mi ni palo na pamet da slikam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Drugari i meni je bilo lepo i drago mi je da sam vas upoznao,  lepo se ispricali uz to kupali i banjali,  jedino mi zao sto sam morao ranije kuci pa se nisam i vracao sa vama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Kad smo isli do banje Zdrelo kod Petrovca na Mlavi isli glavni putem a tamo uglavnom sve pravo i dosadno (jedino ono malo makadama me podseti na dane kad sam vozio Africu)  Ja morao ranije kuci pa sam sam osmislio turu
Krenem iz banje preko nekih sela da izbijem na Veliku Planu i posle Arandjelovac i Lazarevac ali zalutam
Pa sam terao i terao preko nekih vukojebina i sela i opet izbijem u Pozarevac (doduse bilo je lepog puta i krivinarenja po toj nedodjiji a i malo tumbavog i krpeza ali sam udarao po gasu i sto bi rekli moji drugari terao Srpski TT,  Dzama hoce da poleti a nigde zive duse
Od Pozarevca spicim autoputem do iskljucenja za Mladenovac a onda stara proverena deonica Kosmaj - Avala ( naravno i krug do gore ali bez zaustavljanja) gume se zacrnele a i malo obrijale i pun gas kuci

Pozdrav za sve pa se jos druzimo i gledamo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Stvarno je bilo dobro :takoje:.

Igrom slucaja Alekre radi tek nocas tako da ce biti vremena danas ceo dan(ako nije vec nocas ;)) da skine tu odvratnu prasinu.

Lepo smo se proveli,banjali,divanili.Potpun ugodjaj.Cak mi je za cudo prijao i auto put u povratku.

Slike?Setismo se u par navrata ali je bilo ajde posle i od posle nista :neznam:

Pozdrav ekipi i vidimo se ponovo 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne može čovek ništa u Srbiji da sačuva. Koliko je nešto ili neko u Srbiji, množi se sa dva i to ti je realno. Pa tako motor star deset godina mora da izgleda kao onaj od 20 u Swiss. 
Zamalo nisam kupio nove gume ovih dana. Da sam ih imao na felnama tačno bih se okrenuo :D

 

Tako smo došli od ovoga:40325460_1891196320969537_5213689765873844224_n.thumb.jpg.74eef2487888c969234e72f5a4052285.jpg

 

Do ovoga:

IMG_20180903_084948.thumb.jpg.1bb4f0863856613bc2dd64cbd0a3d94d.jpgIMG_20180903_085015.thumb.jpg.0fa03c36a792647385fe10638c115b87.jpgIMG_20180903_085030.thumb.jpg.308781626937a57a85efa7eb6e703b55.jpgIMG_20180903_085354.thumb.jpg.cf51f765c07ca2f2684c7ab627f861d6.jpg

 

Sledeći motor, samo sa kramponkama, sve ostalo nema smisla. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Šalim se naravno, detaljno je voskiran od felne do rezervoara. Zaštićen je maksimalno, spraće ga voda bez problema. Ništa nije vredno kao dobro druženje sa dobrim ljudima o kojima svi pričaju a nigde ih nema :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Kazem ja. 

Enduro sa kramponima. 

U sumu i to po kisi. 

Kad pozelis da ga operes bacis ga u potok ako vec nisi slucajno ceo upao u pokusaju voznje. I eto ga. Cist i spreman za novu voznju. 

Sjajna terapija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Drugari tuggggga golema! Evo kopiram tekst iz moje teme o zameni...

 

napravih sam naprsnuce sinoc, majmuncina! Ne radi se nocu nista... Zasmetalo mi je sto pozicija prednja ne radi (to je jedino od ne ispravnosti), i tako, uzmem da rasturam... Vizir pa zatim masku oko km sata... Zamenim T10 sijalicu, pozicija radi!

Vracam plastiku i dok sam zavijao zadnji sraf, "ajd rekoh jos osminu kruga kad ono kvrc!

Odmah sam znao sta je! Svi srafovi imaju plasticne podloske, nisam ocekivao da pukne, imam dve linije gore i dole...

Gledam, ima na alibabi kao od karbona... Okrpio (da sada ima i krpacine) sam odozdole bison plastic lepkom ali mi bode oci samo tako, doslo mi je da kukam!

Nije nesto strasno ali ako hoce neko od kolega koji imaju tdm900 doplatio bih da se zamenimo ovim plastikama.

 

 

 

IMG_20180903_101949.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Tu plastiku ti moze napraviti brka iz Mladenovca.  Pravio je za 4tx nekima. 

Bude losijeg kvaliteta, ali citava. Razliku moze primetiti samo poznavalac Tdm-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 20 minuta, N.F.S. je napisao:

Drugari tuggggga golema! Evo kopiram tekst iz moje teme o zameni...

 

napravih sam naprsnuce sinoc, majmuncina! Ne radi se nocu nista... Zasmetalo mi je sto pozicija prednja ne radi (to je jedino od ne ispravnosti), i tako, uzmem da rasturam... Vizir pa zatim masku oko km sata... Zamenim T10 sijalicu, pozicija radi!

Vracam plastiku i dok sam zavijao zadnji sraf, "ajd rekoh jos osminu kruga kad ono kvrc!

Odmah sam znao sta je! Svi srafovi imaju plasticne podloske, nisam ocekivao da pukne, imam dve linije gore i dole...

Gledam, ima na alibabi kao od karbona... Okrpio (da sada ima i krpacine) sam odozdole bison plastic lepkom ali mi bode oci samo tako, doslo mi je da kukam!

Nije nesto strasno ali ako hoce neko od kolega koji imaju tdm900 doplatio bih da se zamenimo ovim plastikama.

 

 

 

IMG_20180903_101949.jpg

 

Auu koji peh...Pa ne rade se takve pipave stvari nocu, vec po dnevnom svjetlu i polako. :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ne moze staklo da izadje "upolje" ako na to mislis... Vece je i ima kao neki zaptivni sundjer u krug... I ja sam se zacudio.
А немој ме зафркавати да ни за 10 година нису исправили то? Јако ме нервирало то још на мом 3VD што мора све да се скида да се замени сијалица позиције.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja