Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Valencija "Odluka sampiona"

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

trka po mom ukusu!

ljudi pa vrijeme je za promjene.. nije mi jasno kako vam nije dosadno da navijate za najboljeg? koja je draz u tome? :) moj favoriti su bili nesrecni Sete,Hayden i fenomenalni Pedrosa.. drago mi je za Haydena i nezalim previshe Rossija.. bilo bi stvarno glupavo da je svaki sampionat na 990 ccm on pokupio..

pokushajte da zamislite njegovu karijeru da je ostao u Hondi! mislim da bi probio mnogo vishe rekorda koji su postavljeni! i svjestan je da je napravio zajeb..mislim da je mogao da sredi odnose i sa Hondom kao sto ih ima sada sa Yamahom, samo sto bi onda bilo relativno dosadno, nebi imao valjanu konkurenciju :)

sve u svemu fenomenalna sezona!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A
Sta reci' date=' a ne zaplakati. Onaj "red neck" je sampion svijeta?! :? Sada je uzeo titulu i vise nikada, dosta srece za farmera iz Kentakija. Rossi je izgubio trku na polju dje je do sada bio najjaci, nije mi jasno, pod tenzijama je on taj koji radi, a sada se toliko prepao da je napravio totalno glupu gresku :? Koliko sam shvatio, Bejlis je u GP-u sledece sezone i mislim da imamo sledeceg sampiona, stvarno nevjerovatna voznja ovog covjeka. Ukoliko Yamaha radikalno ne promjeni nesto na bolidu, Rossi nema sansi pored Bejlisa u sezoni 2007. Jos kada se Australijanac bude lijepo upoznao sa novim motorom... Capirex takodje fenomenalan, svaka mu cast. Dosadna i tuzna trka...[/quote']

 

Izgleda da ce voziti Stoner, mislim da je 37godisnji Troy da mu je ovo prva i zadnja pobjeda u MotoGPu.

 

Jeste Stoner talentovan i sve to (i za padanje, skrljao se ove sezone podosta puta) ali ipak mi se cini da je Troy mnogo mnogo zreliji vozac, Ducati pravi gresku.

 

From a press release issued by Ducati Marlboro:

 

Stoner Joins Ducati Marlboro Team For 2007 MotoGP Season

 

The Ducati Marlboro Team have reached an agreement with Casey Stoner to take part in the 2007 MotoGP World Championship, with an option for the following year.

Casey Stoner

"I am really happy ....... It's a great privilege for me to be Loris Capirossi's team-mate.

 

+

 

DUCATI XEROX TEAM COMPLETES 2007 LINE-UP WITH CONFIRMATION OF LORENZO LANZI ALONGSIDE TROY BAYLISS

 

Ducati Corse has completed its line-up for the 2007 World Superbike Championship with the announcement that Lorenzo Lanzi will remain with double WSBK champion Troy Bayliss for a second successive year in the Italian squad.

...

Bayliss and Lanzi will get their 2007 campaign underway with the first Pirelli test session at Valencia on November 14-15.

 

Znaci, za 2007:

 

MotoGP

Loris Capirossi

Casey Stoner

 

SBK

Troy Bayliss

Lorenzo Lanzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Zasto pljujete to Haydenu, nije on kriv sto je konstantno vozio dobro celu godinu. Jos jednom se pokazalo da se konstatnost isplati.

Ako je iko od vas pratio desavanja kod Honde onda zna da je njegov motor kompletno drugaciji od ostalih Honda i da je uvek u eksperimentalnom stanju i da je losiji od ostalih. Cak je i sama Honda priznala da nemogu da mu poprave kvacilo i na sugestiju da vrate staro, od ostalih Honda samo su potvrdili da to uopste nije moguce jer je kompletno drugaciji motor.

 

Ja volim Rosija ali Nicky je zasluzio titulu, a da li ce je osvojiti ponovo videcemo.

 

Onima sto ga nazivaju "seljakom", "red-neckom" i slicno.......samo se osvrniti oko sebe pa onda komentarisite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

hejden je uzo titulu, i to stoji. ali mu titula ne stoji.

ne mora biti rosi, ali drazi mi je vozac koji zavrsava ili prvi, ili u pesku, ili izgara do poslednjeg kruga. a hejden je IZGARAO na trecem mestu celu sugavu trku. moze da bude svetski sampion jos deset puta, dok ne pocne da grize, ko psycho elijas pre neku trku, nema od njega leba.

cvarak pedrosa je bio manji od makovog zrna, kakav karakter.

HONDA, svaka cast za tim! :?

 

ps. uh sto je dobar onaj ilmorX3 :shock: :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

cvarak pedrosa je bio manji od makovog zrna' date=' kakav karakter.

[/quote']

 

Da nije trebao mozda da izbaci Hejdena i u ovoj trci?! :lol: Naravno onda bi titula Rossija bila apsolutno zasluzena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
a hejden je IZGARAO na trecem mestu celu sugavu trku.

 

Zasto bi uopste rizikovao da bude prvo mesto i nedaj boze da padne kad je i sa osvojenim trecim mestom covek koji je uzeo titulu? :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Kod Hejdena me uzasno nervira njegov karakter napaljenog Amerikanca i zato ce on za mene uvek biti rednek i nervirace me njegova pojava... To su i komentatori na Eurosportu konstatovali dok su ga gledali kako slavi... Doduse, to je Eurosport a ne Amersport pa je mozda to razlog. Ne bi me cudilo da za mesec dana potpise ugovor za multimionski Holivudski spektakl, "Hi speed, fast and furious, sega mega death world domination riders". U glavoj ulozi Ven Dizel naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
Zasto bi uopste rizikovao da bude prvo mesto i nedaj boze da padne kad je i sa osvojenim trecim mestom covek koji je uzeo titulu?

pa bas zato da ne bi bio covek koji je sa osvojenim trecim mestIMA uzeo titulu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Znate sta, ja jesam Rosijev fan i zao mi je sto nije uzeo titulu ali Nicky je i pre MotoGP bio velika cak i veca zvezda u Americi nego sada. Ovde MotoGP nije nazalost nije puno zastupljen kao recimo WSB ali ce se i to promeniti sada kada je ponovo Amerikanac sampion.

 

Inace Nicky vazi za jednog jako lepo vaspitanog momka, tj sva trojica brace su lepo vaspitani i uljudni. Cak su i sami komentatori sa Eurosporta proznali da se ponasao dzentlmenski nakon onog incidenta sa Pedrosom, cak je i sam Pedrosa rekao da on nebi mogao tako "mirno" da predje preko svega kao sto je Nicky.

 

Sampionat netraje jednu trku vec citavu sezonu, onaj sa najvise poena pobedjuje sto nemora da znaci i sa najvise pobeda. Konstantnost se uvek isplati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Steta za Rossija, al mi nije zao. Sve je to normalno za trke i trkace... Ocigledno je bilo da je lose krenuo i da mu trka nije 'legla'. Prvi put vidim Rossija onakvog... Deluje da se uplasio i da je preveliko ocekivanje ucinilo svoje. Al dobro, ima jos dana za mejdana.

 

Nego, jeste da je Hayden dobio sampionat, al jos uvek u motogp klasi postoji samo jedan pravi sampion. Go Rossi! :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
Steta za Rossija' date=' al mi nije zao. Sve je to normalno za trke i trkace... Ocigledno je bilo da je lose krenuo i da mu trka nije 'legla'. Prvi put vidim Rossija onakvog... Deluje da se uplasio i da je preveliko ocekivanje ucinilo svoje. Al dobro, ima jos dana za mejdana.

 

Nego, jeste da je Hayden dobio sampionat, al jos uvek u motogp klasi postoji samo jedan pravi sampion. Go Rossi! :fcab:[/quote']

 

Slazem se sa tobom da je Honda pobedila Yamahu ali da Nicky nije pobedio Rosija. Bice sad jos zanimljivije jer imamo 3 sampiona u MotoGO, Roberts, Rossi, Hayden.......Jedan je Rossi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Onima sto ga nazivaju "seljakom"' date=' "red-neckom" i slicno.......samo se osvrniti oko sebe pa onda komentarisite.[/quote']

Sta ovo treba da znaci?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
...Onima sto ga nazivaju "seljakom"' date=' "red-neckom" i slicno.......samo se osvrniti oko sebe pa onda komentarisite.[/quote']

Sta ovo treba da znaci?!

 

Da si seljak :twisted: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Zasto bi uopste rizikovao da bude prvo mesto i nedaj boze da padne kad je i sa osvojenim trecim mestom covek koji je uzeo titulu?

pa bas zato da ne bi bio covek koji je sa osvojenim trecim mestIMA uzeo titulu

 

Verovali ili ne, Keke Rozberg je svojevremeno uzeo titulu u F1 a nijednu trku nije zavrsio na prvom mestu vec je stalno bio u vrhu.

 

Izvucite pouku, trka je duga da bi zbog jedne krivine reskirali sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

HONDAAAAAA!!!

 

Dobar je Rosi, nema price. Ipak jedan je sampion do sledece godine. Mozda bi Rosi mogao sada da ulozi par desetina dolara od svoje multimilionske zarade i da kupi CD da uci engleski kako bi ga milioni ljudi na konferenciji nesto razumeli.

 

Andrstend? Bikoz if pipl listen ju on konferencija eeeee bene draaajving dont min dat ju ken spik serboEngloItalianBushman lengvidz. Eeeee?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja