Jump to content

Moto Zajednica

SHAOLIN-MANGULICA SKUP GLOGONJ 2009

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Zbog preplitanja teme i nemogucnosti pracenja iste a u zelji sto boljeg organizovanja skupa u glognju 29.03.2009.godine i naravno sto vece obavestenosti sire populacije tostavljam temu ovde. Nadam se da adminima nece smetati.

Naime radi se o prvom velikom skupu vlasnika kineskih motocikala i naravno bivsih vlasnika i naravno svih ljubitelja KINESKIH motocikala, sto znaci da oni koji ne pripadaju ovoj grupi su takodje dobro dosli.

Sve informacije obavestenja i ostalo sto vas interesuje postavite u ovoj temi a organizatori ce se potruditi da vam odgovore koliko je to moguce...

evo za pocetak:

 

Glogonj,ribnjak 29.03.Da malo pojasnim,mesto je na samom ulazu u Gl,postoje dva manja jezera i kanal reke Tamiš,lepo je.Na tom ribnjaku postoji jedna vrsta nastrešnice sa stolovima,ima mesta a sa gazdom objekta sam dogovorio sledeće:mesto nam izdaje besplatno,pivo je 60 din,roštilj nam daje da pečemo sami,znači svako može da ponese po pakovanje nekog mesa.On je tražio da  sprema riblju čorbu po ceni od 100 do 120 din,porcije su velike i čorba je ekstra.Ja sa još dvojicom kolega idem da još jednom pregovaram oko čorbe.

 

Pišite konkretne predloge,nemora da se okupimo u Glogonju,ako neko ima bolje rešenje neka kaže,nije ništa obavezno i nije bitno gde ćemo da se okupimo.Tu smo da se dogovorimo

 

Neznam ni sam,on nam daje da koristimo njegov roštilj,o tom potom,svejedno.To je jedna pogodnost više.

Biće još puno predloga,verujem,pa kako na kraju ispadne.

Doneće jedan drugar gitaru,isto je bajker ali vozi sportske mašine,ako nam bude do pesme.

 

Bilo bi dobro da svi koji imaju kineza dodju sa shaolincem, da bude pravi kosooki skup, uostalom to i jeste pocetna  ideja. Naravno oni koji nemaju ljutu kinesku makinu nek izvole doci u svojstvu posmatracha bez prava odlucivanja na prvom srpsko-kineskom Shaolin samitu i naravno su DOBRODOSHLI UVEK.  Zelenko Zelenko Zelenko Nek gledaju ljubomorno nashe ljubimce pa nek se batale tih japanskih krsheva i pridruze nam se punopravno sto pre.  Smeško Smeško Smeško Predlazem da na skupu Glogonj 2009, odrzimo osnivacku skupshtinu Shaolin ridersa, osnujemo klub i donesemo statut. Ako prihvatite ideju mogli bi da napravimo prishivke, registrujemo se al da sve bude potpuno besplatno i da nemamo ni vodju ni predsednika samo neko rotirajuce telo koje bi koncenzusom = dogovorom organizovalo sto cesce skupove i pomagalo bratiji kinezima oko svega sto iskrsne.  Smeško :)ako ste ZA pishite predloge

 

zasad prijavljeno:

Zloca87

DZoks

markodjurovic

BlackBite

aspar

drumskalisica

aky

Oblak

Djole Grunf

Arakis

Head

Forrest Gump

Skols

Ivan8

Srdjan Gl

Viktor Gl

R.I.P.

Anton

Jamana

 

Konacnu listu pravimo nedelju dana pre 29.03.

dopisi se ispod

 

Danas smo išli kod gazde,rekao je da ima 50 mesta,ali ako bude više,kontaktiraće ga noveski.

 

Ovo će biti prvo okupljanje Kineskih motora,ako nam bude lepo postaće tradicija za ubuduće.Osnovaćemo nešto o čemu ste pisali.

 

Pokusao sam da citiram sve najbitnije iz teme o vlasnicima kineza....

Sad je na Vas red...izvolite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

 

Vrlo simpaticna tema... :) Nesto novo nesto sto do sada kod nas nije vidjeno... :)  Znam ljude koji voze kineze i ima modela koju su se bas pokazali i odlicno sluze svoje vlasnike... :)  A ima ih sve vise... :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

Zloca87

DZoks

markodjurovic

BlackBite

aspar

drumskalisica

aky

Oblak

Djole Grunf

Arakis

Head

Forrest Gump

Skols

Ivan8

Srdjan Gl

Viktor Gl

R.I.P.

Anton

Jamana

蜻蜓(Dragonfly)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

 

 

Vrlo simpaticna tema... :) Nesto novo nesto sto do sada kod nas nije vidjeno... :)  Znam ljude koji voze kineze i ima modela koju su se bas pokazali i odlicno sluze svoje vlasnike... :)  A ima ih sve vise... :)

 

 

 

chinese army napada :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

 

Zloca87

DZoks

markodjurovic

BlackBite

aspar

drumskalisica

aky

Oblak

Djole Grunf

Arakis

Head

Forrest Gump

Skols

Ivan8

Srdjan Gl

Viktor Gl

R.I.P.

Anton

Jamana

蜻蜓 (Dragonfly)

Jevta68

 

Novosadjani ajde dogovor da idemo zajedno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

drumska lisica i ja smo vec nesto dogovarali....NS idu zajedno....

 

 

Bilo bi lepo da svi koji su rasklopili kineze sklope, jos lepse bi bilo da ovi koji su modifikovali kineze dodju, da razmenimo iskustva, da se upoznamo da se na kraju krajeva provozamo ako nista drugo.

Sprema se tu stosta jos....krcka se krcka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Ja sam pod znakom pitanja a stvarno bih voleo doci. Iskreno se nadam ce mi se sve poklopiti pa se vidimo.

A sto se tice novosadjana, mogli bi sacekati nas palancane pa da onako coporativno svi idemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ja sam pod znakom pitanja a stvarno bih voleo doci. Iskreno se nadam ce mi se sve poklopiti pa se vidimo.

A sto se tice novosadjana, mogli bi sacekati nas palancane pa da onako coporativno svi idemo.

 

To sa valjda podrazumeva! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ja smem da se kladim da ce biti minimum 100 motora, sto kineza sto ostatka sveta :)

spreman neko da prihvati opkladu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

hajde da ne obecavam bas dolazak jer je veoma upitan iz vise razloga (uglavnom zdravstvenih), ali da pokusam svakako. Tesko da cu moci "kinezom" zbog tih zdravstvenih razloga, ali bih mogao mozda skuterom (levo koleno/noga/menjac je u pitanju).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

  sretan 8 mart svim shaolin damama.

  jesu li organizatori obavesteni o otvaranju nove teme?

poslat je pp obojici....tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

  sretan 8 mart svim shaolin damama.

  jesu li organizatori obavesteni o otvaranju nove teme?

poslat je pp obojici....tako da...

 

...im je cestitka upucena! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  ne vidim Oblaka u novoj temi.?da ga nisu ukinuli?ja sam pisao vec nekoliko puta o tome da u Glogonj idem sa novosadjanima koji su zainteresovani,ali niko da se javi.posto necu poloziti za A do 29 a ipak idem na rizik dobro bi mi doslo drustvo.a i da se ne izgubim do Glogonja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

  ne vidim Oblaka u novoj temi.?da ga nisu ukinuli?ja sam pisao vec nekoliko puta o tome da u Glogonj idem sa novosadjanima koji su zainteresovani,ali niko da se javi.posto necu poloziti za A do 29 a ipak idem na rizik dobro bi mi doslo drustvo.a i da se ne izgubim do Glogonja.

 

Tu sam pratim sve, necesh ici sam bice drustva sa svih strana. Gledacemo da okupimo Shaolince po gradovima pa da se svi skupimo u Beogradu na Bogosloviji pred Pancevackim mostom i odatle svi komplet u Glogonj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

  ne vidim Oblaka u novoj temi.?da ga nisu ukinuli?ja sam pisao vec nekoliko puta o tome da u Glogonj idem sa novosadjanima koji su zainteresovani,ali niko da se javi.posto necu poloziti za A do 29 a ipak idem na rizik dobro bi mi doslo drustvo.a i da se ne izgubim do Glogonja.

polako antone bice nas, za sada imas 2 kom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Ja sam za ako me zdravlje posluzi !

Nadam se da primate i "Japance" u druzinu  ;D

Koliko km ima do Glogonja, jel se ide Zrenjanincem ??

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Glogonj(opstina Pancevo)

Brate po meni je bolje da ides za pancevo,pa onda jabuka i glogonj,inace to ti je put za opovo...

A za organizatore ovoga skupa pitanje:dosli bi burazer i ja sa svabama,a mozda bi pala i neka petnaja pa ne znam da li ce da se razumeju sa zutima ;D ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja