Jump to content

Moto Zajednica

Ljudi, GasGas??

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

E bas nesto gledam oglase,i nadjoh GasGas EC250.Extra motorce,gledam nesto po netu vidim titule uzimaju u mx klasa 250 2t.E sad...Sve je to lepo,al se meni cini da je to jakooo redak motor,ili?? Sta vi mislite? Inace GasGas spanska firma,koja zaposljava 300 radnika!? Jel vredi to kupovati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Isti kao qingqi gy200 ili tako nesto,Yuki 200cm,motard stx200...imas u temi za kineze dosta o tome.

Ne, to je nesto sasvim drugacije. Rade se u mnogo manjim serijama, i zato nisu poznato siroj masi, kao i zbog toga sto su uglavnom takmicarski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ma kakvi kinezi nemaju veze sa ovim . jedino je problem kod nas za delove i koliko ih nema i gde naci . po meni bolje gledaj dalje

 

 

molim te jel neka slika njega kako izleda i koliko kosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Gas Gas kao i recimo italijanski TM spada u red strogo namenskih motocikla namenjenih profesionalnim MX takmicarima, to je sve sto znam o njima ali neko generalno pravilo je da treba izbegavati jako specijalne stvari,problemi pocinju  od nabavke delova preko nemanja coveka koji bi odradio neke popravke ili nedostatak nekog specijalnog alata i bla bla..

    Japanac je jako zahvalna kategorija, ja sam nekad imao RM 250, i KX 250, Kawu sam kupio novu i vozio je na par trka i dve godine kao hobi bajk, off-road iskljucivo, nisam radio nista sem tekuceg odrzavanja, tako da ...razmisli jos jednom, ako ti treba motor  za voznju onda Japanac, ako pak hoces nesto sto ce samom pojavom privuci paznju i biti razlicito od ostalih onda Gas Gas, ili mozda taj TM!

    Srecno sa kupovinom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pa vlasnik kaze da je "pretezno" stajao zadnje 2 god.,a kod njega je ukupno 4god. Tehnicki mu je istekao pre godinu dana.Zmigavci ne rade(nema ih) i nisam bas najbolje razumeo da li felna ili guma ima jaje. 5000km na cajgeru(u prevodu dosta sati rada).Inace god.proizvodnje 1997. Za 1700€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

Pa vlasnik kaze da je "pretezno" stajao zadnje 2 god.,a kod njega je ukupno 4god. Tehnicki mu je istekao pre godinu dana.Zmigavci ne rade(nema ih) i nisam bas najbolje razumeo da li felna ili guma ima jaje. 5000km na cajgeru(u prevodu dosta sati rada).Inace god.proizvodnje 1997. Za 1700€

Moje misljenje ja da je to skupo pogotovo sto za delove moras ,ICI" do Spanije ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova
  • Drug član, 1359 postova

brate moze da se nadje ovde full croos KTM 525 iz 11.2005 sa novim tockovima , protekcijama jos jednim kompletom svih plastika na njemu novih za 3500 evra . jedina mana mu je sto za registraciju moras da sam ugradis far migavce i sirenu

uzeti motor iz nemacke koji nema dusu platiti put carinu nemati delove ovde je glupost pritom cena od 1700 evra se sigurno penje za 600evra troskova do carine za motor iz 1997 . za te pare i ovde mozes naci to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

U pravu je KTM+A...zaboravio si da pomenes da je motor stranac...i koliko vidim na slikama, u ne bas izvanrednom stanju (citaj losem)...ne vredi to ni priblizno te pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

brate moze da se nadje ovde full croos KTM 525 iz 11.2005 sa novim tockovima , protekcijama jos jednim kompletom svih plastika na njemu novih za 3500 evra . jedina mana mu je sto za registraciju moras da sam ugradis far migavce i sirenu

uzeti motor iz nemacke koji nema dusu platiti put carinu nemati delove ovde je glupost pritom cena od 1700 evra se sigurno penje za 600evra troskova do carine za motor iz 1997 . za te pare i ovde mozes naci to

 

Jesi li siguran da je za registraciju dovoljno montirati far,stopaljku i sirenu?

Znas li u kakvom je stanju taj motor?

I gde se prodaje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

slike nisam gledao iz nemacke motor iz 1997 za 1700eura jos kros varijanta . nije ga sigurno cuvao u garazi .

usput sa nemackih sajtova i nije neki izbor po povoljnim cenama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

to nisam video izvinjavam se ako zivis tamo mozes naci i bolju masinu ova mi na slikam izgleda kao da joj je uzeta dusa . pogledo sam slike sad kad je neko napisao da si odande , ako nedjes i jos neki interesantan tamo mozes nas ponovo pitati rado cemo ti odgovoriti ali po meni sacekaj pocetak proleca tad ce biti i veca ponuda i nedaj da te loze za skok cene jer stari motori  nemaju veze  sa povecanjem cene novih zbog nekih dodataka ili otklanjanja nedostataka sa prethodnih serija .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja