Jump to content

Moto Zajednica

VFR 800 V-TEC 2002

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

Na prodaju Honda VFR 800 iz 2002. godine.

 

Motor je u odličnom stanju, kako mehacki tako i estetski. Dobro poznat Hondin model sa čuvenim V-tec agregatom o kome ne treba previše da pričam pravim poznavaocima.

Motor je u fabričkoj crvenoj boji, presvučen u satin kameleon foliju.

Motor poseduje Givi nosac za 3 kofera i uz motor dajem Givi E41 Keyless bočne kofere.

Nove Nissin sinter pločice, diskovi dobri, gume, lanac, lančanici odlični. Mali servis uradjen skoro, poklanjam ulje i filter za sledeći mali servis : )

 

 

Cena: 3500e

 

Srećna kupovina, motoraški pozdrav.

 

IMG-20211208-WA0027.jpgIMG-20211208-WA0034.jpgIMG-20211208-WA0029.jpgIMG-20211208-WA0035.jpgIMG-20211208-WA0026.jpg

 

 

 

 

 

Promenio član Svaler

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Швалер,
Цена је права ситница....
ЗА чланове форума....




Цена на крају износи?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Извињавам се, поставио са телефона па нисам испратио грешку. :)

Написана цена у горњем посту, али ево још једном.

 

Цена: 3500е

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS
Alaaaa kakva boja! Haos!
Цео мотор је топић зато сам се и интересовао за цену.
Швалер, срећно са продајом

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

уживо је, мени бар, много боља. 

Моје фотографске (не)способности нису кадре да ову боју лепо уфоткају и прикажу приближно оној уживо.

Из сваког угла мотор је друкчији. Под разним изворима светлост, мотор је друкчији. Под разним светлостима и из разних углова, е тек је онда увек друкчији :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
On 1/3/2022 at 3:00 PM, Jupiter said:

A ovo kada presvučeš folijom vozilo šta radiš na registraciji? Je li u saobraćajnoj zavedena nova boja? 

Pa mora da bude zavedena, mislim da i ne možeš da prođeš tehnički ako nije... ispravite me ako grešim.

Lepa je boja i ko ga prati zna da je motor stvarno odrzavan, ali ja lično volim kad vidim fabriku ... nikakve promene-budževine, jer posle je baš teško prodati takav motor.

Promenio član Biker Boy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

E jebaga sad, pa nije farban pa da ne moze vise da bude fabrika. Skinu se folije relativno lako, prepolira ako bas treba i opet je fabrika. Da je crven neko bi rekao, ih sto nije siv. Takav je kakav je, boja je top i uopste ne bi trebalo da remeti prodaju.

Da dodam. Oduvek sam se palio na Vfr, probao jednom Rc36 i stvarno je poseban.  Prvi Rc46 mi nije nesto vizuelno lep, ali je zato ovaj model vrh :takoje:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Boja i održavanje i vlasnika znamo, za svaku je preporuku ova Honda, ali ja samo želim da izrazim čuđenje cenom. Otkad sam video oglas, pitam se da li da iskomentarišem. Svako ceni svoje kako može i želi, nemoj @Svaler da me shvatiš pogrešno, neću ja da ti je obaram ali se čudim jer sam ja moju VFR800 Vtec iz 2005. godine, sa 56k na satu, fabričkim i nosačima i koferima, platio 3500€. Još su mi i tada govorili da sam preplatio a ja se pitao šta pričaju. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Pre 7 sati, Biker Boy je napisao:

Pa mora da bude zavedena, mislim da i ne možeš da prođeš tehnički ako nije... ispravite me ako grešim.

Lepa je boja i ko ga prati zna da je motor stvarno odrzavan, ali ja lično volim kad vidim fabriku ... nikakve promene-budževine, jer posle je baš teško prodati takav motor.

Баш зато сам урадио фолију а нисам фарбао. Хтео сам промену али опет нисам хтео да изгубим фабричко стање баш због будуће евентуалне продаје и фамозног "ко зна шта му је било кад је фарбан" и слично :)

Ако ми данас-сутра дуне и пожелим назад црвену или можда неку следећу боју, или се једноставно будућем власнику не буде свиђало и хоће фабрику или због ко зна ког већ трећег разлога, фолије се скину за 20мин.

Pre 3 sati, Bole37 je napisao:

Boja je top, ako je zavedena nikakav problem.Ako nije...:dobar:

Боја није заведена зато што је урађена после техничког прегледа. Ситуација је следећа - на техничком се само унесе нова боја у саобраћајну. У случају да мотор остане код мене приликом следећех техничког ја имам трошак нове саобраћајне. Уколико се мотор прода, нови власник то може да уради "за џабе" пошто свакако ради нову саобраћајну приликом куповине. 

 

Пошто ће вероватно бити питања - Зашто нисам унео нову боју? Од 2012. полиција на мотору ме једном зауставила и једном се зауставила поред мене док сам стајао. Са овом бојом сам овог лета прелазио и границу са Босном и са Хрватском, никаквих проблема тамо нисам имао нити ме неко нешто питао.  

 

Pre 3 sati, lomitelj je napisao:

Boja i održavanje i vlasnika znamo, za svaku je preporuku ova Honda, ali ja samo želim da izrazim čuđenje cenom. Otkad sam video oglas, pitam se da li da iskomentarišem. Svako ceni svoje kako može i želi, nemoj @Svaler da me shvatiš pogrešno, neću ja da ti je obaram ali se čudim jer sam ja moju VFR800 Vtec iz 2005. godine, sa 56k na satu, fabričkim i nosačima i koferima, platio 3500€. Još su mi i tada govorili da sam preplatio a ja se pitao šta pričaju. :neznam:

Будимо реални, цене су прилично шарене на огласима и има чак и скупљих од мог (мислим чак да тренутно има више скупљих него јефтинијих од мог :) ). Узео сам све у обзир и одредио неку просечну цену мотора на огласима, а и ако је мало јача то је да одбије неозбиљне клинце.  

 

 

Цена није фикнса :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 5.1.2022. at 17:46, Motorcyclist je napisao:

Kratko je bio kod tebe. Nije ti legao, potrosnja? 

Upoznao joj je sve strane. ;-)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
On 5.1.2022. at 17:46, Motorcyclist je napisao:

Kratko je bio kod tebe. Nije ti legao, potrosnja? 

Па не, управо супротно.

Легао ми је одлично, вози се лако и прецизно, обожавам тај "фан фактор" кад крене vtec, потрошња ми је скроз ок за такав мотор и мој начин и стил вожње. Потрошња ми је ишла од 6.2л па до 8л  мушке вожње.

 

 

Разлог продаје је искључиво финансијске природе.                                                                                                                     

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Eво још која фотка да вас збуни боја. Као што видите, у зависноси од угла и осветљења, доста варира 85efdead83f2a5b174fe55bd86cc36eb.jpg19828c44298595dd360bda7a46017c8a.jpg7d7869c64aacdcf176a0b3658ea836c4.jpg0460dd5ea105847ede6659b21a0f0372.jpg2609ad51cf6acbf58833b8b203f3d8f1.jpg

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А ево и да видите каки је испод те фолије.
У питању је Oracal Matte Aquamarine фолија и како кажу момци који су радили мотор, фолија је екстра квалитета и требала би јако лако да се скине без остатака лепка који се тешко скида и да боја испод буде као дана када је залепљена. ed1eb0d0bde5ccf96bf854914c03b883.jpg3718763d6ea614a3563037d60b81a6e2.jpgd931d82960219d0bcd1709cce3c43a0a.jpg3f1d7a72a61b8618b9b420890d08e79b.jpgbb8e7a2f00d433e97d33af73b395dd51.jpg

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

@Svaler meni je ova boja sa folijama prelepa, ali izvini, imam jedno pitanje…
Cemu protektor poluge kvacila?

P.S. izvini na offu, al makar je oglas na vrhu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Auu sta uradi od lepog motora...  
Dobro, i ta kameleon boja lepo izgleda, al crvena je keva :ooo:
A шта уради?
За 15мин и 0 динара он је опет леп, црвен, кева, топ...
Нисам га окречио у мат црну ко што то већина људи на овим просторима ради па да му нема помоћи или да та помоћ скупо кошта.
А овако - 2 у 1.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
@Svaler meni je ova boja sa folijama prelepa, ali izvini, imam jedno pitanje…
Cemu protektor poluge kvacila?

P.S. izvini na offu, al makar je oglas na vrhu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Искрено, ничему не служи и ту је само визуелно, као естетски детаљ.

Е да, показали су се и корисно летос. Провалио сам да могу на њих да закачим кесу из пекаре на њега


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja