Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki gpz500S

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4401 postova
3 minutes ago, Ivanrsvb said:

Pa to si u pravu skroz i slazem se pa i kinezi su tu negde koji realno ne vrede ni ko viljuska od gpz,a uz to gpz je ozbiljna sprava pravi motor jako je podcenjen pa cak i u odnosu na druge 500tke

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Da je podcenjen to jeste, samo mi nikada nije bilo zasto. Izgleda sasvim pristojno i nudi najvise snage od svih 500ki, pa cak i danas. Kontam ja da ljudi mozda vise vole naked pa biraju er5 ili cb500. Pogotovo sto je na drugoj generaciji resen problem sa magnetom. Motor je generalno jako kvalitetan i nema nikakvih boljki niti kod struje, karburatora, motora, menjaca. Jedina boljka koju ima je fabricka slavina goriva koja vremenom procuri ali 15e je set dihtunga i to imam uvek u rezervi i to je to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Da je podcenjen to jeste, samo mi nikada nije bilo zasto. Izgleda sasvim pristojno i nudi najvise snage od svih 500ki, pa cak i danas. Kontam ja da ljudi mozda vise vole naked pa biraju er5 ili cb500. Pogotovo sto je na drugoj generaciji resen problem sa magnetom. Motor je generalno jako kvalitetan i nema nikakvih boljki niti kod struje, karburatora, motora, menjaca. Jedina boljka koju ima je fabricka slavina goriva koja vremenom procuri ali 15e je set dihtunga i to imam uvek u rezervi i to je to. 
Dok isti agregat u KLE u dize cenu duplo ni meni nije jasno

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
On 21.2.2021. at 16:26, Motorcyclist je napisao:

 Jedina boljka koju ima je fabricka slavina goriva koja vremenom procuri ali 15e je set dihtunga i to imam uvek u rezervi i to je to. 

Daj link za te dihtunge za slavinu. Ne curi, al što kažeš nek ima za rezervu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
5 minutes ago, Atorn said:

Daj link za te dihtunge za slavinu. Ne curi, al što kažeš nek ima za rezervu. 

wemoto-10071621.jpg
WWW.WEMOTO.COM

Online shop for Kawasaki GPZ500 S (EX 500 D3) (UK Market) 96 Picture of Kawasaki GPZ 500 S (EX 500 D3) (UK Market) 96 Fuel Tap Repair Kit Motorcycle parts and accessories

----

 

WWW.LOUIS.EU

Buy Fuel Cock Repair Kit Different Models at Louis Moto for a great price. Top brands ✓ Great selection ✓ No risk ✓ Free returns ✓

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Btw slike u originalnom kvalitetu da bih postavio tapatalk trazi premium tj da se kupi app eto objasnjenja zasto su lose dake moram ubuduce kakve god budem postavljao putem racunara

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja ni ne znam sta vam je taj Tapatalk, ne koristim to, i nemam nikakav problem sa postavljanjem slika na forum, imam neki obican Huawei android telefon

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 51 minuta, Ivanrsvb je napisao:

App koja objedinuje sve forume i da kazem"standardizuje"za prikaz na tel

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Dobro ti ga standardizovao, slike ko sa bazooka žvake;)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Au jbt pa ja mislio tema Kawasaki er5 i gpz kad ono oglas... izvinjavam se kolegi moze brisanje.
Haha a Atorn jos pita za slavine:-) ma dobra je app ako pratis vise foruma objedini sve ali ocito za postavljanje slika ne

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
3 minutes ago, M a R k o said:

 

Ja ga pre 11god prodao za soma i po sa 52k

Ako pratis oglase, mozes primetiti da u Srbiji polovnim motorima raste vrednost sa porastom km i brojem godina :sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
1 minute ago, Motorcyclist said:

Ako pratis oglase, mozes primetiti da u Srbiji polovnim motorima raste vrednost sa porastom km i brojem godina :sampion:

Svakako drago mi je da vidim bivsi moped. Srecna prodaja

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Ako pratis oglase, mozes primetiti da u Srbiji polovnim motorima raste vrednost sa porastom km i brojem godina :sampion:
A za koliko da ga dam brate mili:-)Jel mnogo 230evra dok se cbr,ovi iz '88 prodaju za tri iljade evra?:-)Cene ne rastu tek onako dize ih portaznja a ona je vec nego ranije

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
8 hours ago, Ivanrsvb said:

Poz Marko..Decko jedan sa Zvezdare kupio od tebe?

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Tako je, Djordje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
9 hours ago, Ivanrsvb said:

A za koliko da ga dam brate mili:-)Jel mnogo 230evra dok se cbr,ovi iz '88 prodaju za tri iljade evra?:-)Cene ne rastu tek onako dize ih portaznja a ona je vec nego ranije

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Nisam na tebe mislio kolega nego generalno na motore kod nas. Vece cene nego pre 2 god, ludnica. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Nisam na tebe mislio kolega nego generalno na motore kod nas. Vece cene nego pre 2 god, ludnica. 
Aham...izvini onda velika potraznja dosta vise motorasa nego pre a i vezi posta od decaka koji je posedovo gpz i prodo za te novce msm mogao je realno da ga da i za 500 e i za 2000 e ovu cenu sam zamislio koja nije fiksna naravno ima granica ispod koje ne ide a ako bi i isao malo ispod te granice isao pod drugacijim uslovima

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja