Jump to content

Moto Zajednica

Put na Kosovo i Metohiju

Recommended Posts

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Išo moj čukunčukundeda nije bio nešto zadovoljan.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ako zanemarimo ono ranije, ja sam pre četiri-pet godina išao dva puta motorom do prištine i onda do Uroževca. Nigde nisam imao problema, policija me kontolisala više puta ali ništa nije bilo problematično (osim što sam na pitanje gde idem rekao da idem u Uroševac, a policajac je insistirao da je to Ferizaj, a ja sam ostao uporan da je to Uroševac). Na kraju je prišao neki stariji policajac, uzeo dokumenta od onog sa kojim sam se raspravljao, vratio mi i poželeo srećana put i rekao da pazimo kako vozimo.

Ukoliko svraćate da nešto kupujete (recimo benzin), mlađi uglavnom neznaju Srpski, a striji ne smeju da pričaju ukoliko ima tu još nekog u blizini. Kada nema nikog drugog komuniciraju na Srpskom.

Inače su vozači na KiM prilično loši i prave greške, ali su naplašeni od policije (koje ima baš često) pa uglavnom poštuju ograničenja. Motora na putevima skoro da nema (neki poznanici šiptarimi kažu da se tamo motor smatra za nešto što voze oni koj nisu domaćini i porodični ljudi i da to ne priliči ozbiljnim ljdima).

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha XJ600N
2 hours ago, sale z900 said:

Sta ces tamo?

Imam kuću kod Kosovkse Kamenice, do sada sam uvek išao kolima pa me zanima da li je bezbedno ići motorm. Ipak treba da prođem dosta albanskih sela. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

ja sam bio pre par godina 2 puta parkiran kolima u samom centru Prištine odma do pešačke zone gde prodje jako mnogo ljudi i to po nekoliko dana.Nisam imao nikakvih problema.Mislim da je to zato što ima dosta šiptara koji žive po Srbiji i idu kod svojih pa zato nema problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Slobodno vozi bez ikakve bojazni ,samo postuj ogranicenje brzine,policija na svakih 5 km,ako prekoracis brzinu,ima da te izgore ko licnu..ovako je skroz opustena varijanta .

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Zadnjih godina te nema dole Ziko 56, da nije u pitanju zenina ljubomora.?Inace nije problem dole se voziti, ali bez duzeg zadrzavanja gde ima puno sveta, to je moj savet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 10 minuta, Dane Deda je napisao:

Zadnjih godina te nema dole Ziko 56, da nije u pitanju zenina ljubomora.?Inace nije problem dole se voziti, ali bez duzeg zadrzavanja gde ima puno sveta, to je moj savet.

Ma nije ljubomora, nego mi je ćale pre šest godina umro na vidovdan pa ostavljamo pomen uglavno tog vikenda kada je i skup u Mitrovici. A nešto pravo da ti kažem i izbegavam zadržavanje na moto skupovima, volim da vozim, a skup iskoristim da se vidim sa ljudima, popričamo, popijemo po koje pivo i onda idem dalje. Ne drži me mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja