Jump to content

Moto Zajednica

No 6 - sept/okt 2019

Recommended Posts

• Drug član, 3640 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
2 minutes ago, +dAyWaLkEr+ said:

Dugo sam član BJB sajta, ni sam ne znam koliko vremena provedeno na sajtu čitajući, učeći, čitajući iskustva drugih naučio šta se sme, šta ne sme, kao neki fantom iz senke pratio šta se dešava, kao trenutak prošao od čitao na forumu šta je varijator na mom prvom Piaggio liberty-ju do skrivenih mana na GS-u, sve u svemu BJB je mesto gde se može naučiti dosta o svojim ljubimcima iz iskustva starijih bajkera.
I ne samo o motorima već i o ljudima, kako pomoći, kako voziti u januaru obučen u dedamraza ne bi li nekome imamio osmeh na lice, kako žaliti kada neko pre vremena zameni naše puteve za neke nebeske.
Kada je objavljeno da izdajete časopis bio sam oduševljen, ali i malo skeptičan da li ćete uspeti da ostanete dosledni kvalitetu i duhu BJB, da li će biti još jedna hrpa papira koja se posle pola sata prelistavanja završi u nekom čošku gde skuplja prašinu dok finalno ne završi u kanti.
Međutim svaka sumnja je nestala  kada sam kupio prvi br, čitajući ga u dahu, časopis je samo je potvrdio profesionalnost i predanost BJB tima, prelomi, grafike, tekstovi, sve odličan 5, definitivno nešto što vredi sačuvati sa dosta kvalitetnih članaka i saveta.
Sve što matorim, ali pre svega i mladim vozačima treba upravo tu u rukama, osećajući pod prstima svako slovo, svaki red. 
Želeo sam žarko da štampani BJB uspe, ali šta je tu je, ovo je neko novo digitalno vreme pa se i trendovi menjaju, glavu gore i gurajte dalje kao i do sada, a doćiće i vreme kada ćemo ponovo imati BJB časopis u rukama.

Eto napisah ja svoj prvi post posle 10 godina.
Živi bili.

Vredi ti ovaj prvi dosta. Uzdravlje i da ih bude vise u buducnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 2029 postova
  • Motocikl: Trenutno ponosno vozim T15SL

@+dAyWaLkEr+ Hvala na ovim lepim rečima, trudili smo se ( a i dalje se trudimo) da svaki tekst koji objavimo bilo na sajtu ili u časopisu bude sa kvalitetnim informacijama i koristan. 

• Drug član, 2029 postova
  • Motocikl: Trenutno ponosno vozim T15SL
Pre 18 sati, PetkovicBecej je napisao:

Mozda je glupo pitanje, ali moram da ga postavim. Da li je bilo moguće deo prostora časopisa izdati kao reklamni prostor i tako obezbediti deo sredstava za štampu? 

Možda niste videli, ali nekoliko firmi je platilo reklamu u časopisu i nezimerno smo im zahvalni na podršci. Međutim i pored njihovog oglašavanja jednostavno nije bilo moguće da finansijski izugramo bar sa pozitivnom nulom.

• U prolazu, 33 postova

Kratko pitanje da li neko od kolega ima kojim slicajem probleme da otvori lik koji vodi do casopisa na safari-u? Posto preko ajfona ja nikako ne mogu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja