Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam lancanik gsx600f

Recommended Posts

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Poklanjam nov neotpakovan prednji lancanik za gsx600f iz 2005. Uz to dajem i zadnji lancanik,koriscen ali odlican,i lanac koji moze jos mnoogo da tera.

Kome treba neka pise,moze slanje a moze i licno preuzimanje.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Svaka cast na gestu!

 

Meni treba za bandit 600, ali ne znam da li je kompatibilan, pri tom, treba mi samo prednji lancanik, jer na zamenu lanca i zadnjeg odu 2-3 prednja zbog manjeg precnika i dosta vise okretanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Trebalo bi da su isti gsx600f i bandit 600. Ovo prvi put čujem da odu dva prednja lančanika dok dotraju lanac i zadnji... Ja sam poklonio polovne lančanike sa prve ugradnje, bili su odlični, a lanac se toliko istegao da više nije bilo lufta na zatezaču

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
25 minutes ago, Nemanja_zem said:

Ovo prvi put čujem da odu dva prednja lančanika dok dotraju lanac i zadnji...

Da da, uglavnom se pre potrosi prednji lancanik, zaostri se takoreci, kao testera, otprilike traje duplo krace od zadnjeg, a ako se promeni na vreme, cuva i lanac poprilicno, pa i lanac duze traje. 

 

Ja sam presao preko 20 000 km sa ovim lancem/lancanicima, ne znam koliko je presao pre mene kod prethodnog vlasnika, u lancu ima jos dosta zivota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

neki prednji ode skroz za 25 hiljasda a neki nema maltene nikakve znake habanja. Kod mene na motoru je fabrički bio skroz zakošen a aftermarket druge firme nisam video znake portošnje.Oba su specifikacija istog čelika.Treći je bio isto aftermarket  ali proizvodjač kao prvi fabrički i ništa se nije potrošio.Nije mi jasno zašto.

Ne bih savetovao da bi bio mirne glave ali mislim da tehnički može-prednji koji nema znake potrošnje na oko ,okrenuti naopačke ako dozvoljava konstrukcija lančanika.Ušteda se isplati samo ako se neplaća majstor koji u novom sadu košta 3000 dinara za zamenu lanca i lančanika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

@zemunac72

 

Malopre sam se cuo s drugarom koji mi odrzava motor, posto na netu nisam uspeo da provalim da li odgovara, kaze 99% bi trebalo da je isti, ako kojim slucajem nije, obecavam da cu ga proslediti dalje na forumu. Znaci mene interesuje samo prednji lancanik, ako nije problem da mi posaljes nekom brzom postom (kojom god ti je najlakse), a od mene imas pivo ili nesto drugo kad se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Samo da se zahvalim kolegi @zemunac72, stigao mi je nov lancanik jutros, cekam lepo vreme pa cu montirati. Verujem da ces letos makar 1 proci kroz kg, pa se javi da se upoznamo i popijemo nesto.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

U zdravlju i sreci se vozaj,i nemoj da bi neko bio brzi ))))))

Opusteno za upoznavanje....bitno je znati da imas negde nekoga ko moze da pomogne ako zatreba,a ja sam uvek tu za sve. pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja