Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Hondu Civic 1.8 sedan, benzin, prvi vlasnik, 105.000 km

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova

Prodajem Hondu Civic sedan (sa gepekom, 4 vrata), 1.8 benzinski motor, 140 ks, ES oprema, prešla 105.000 km.

 

Auto je kupljen nov u Srbiji, u Hondi na Novom Beogradu i mi smo (moja supruga) prvi vlasnik. Sve vreme je isključivo u našem posedu. Jul 2009. godine (Model proizveden 2009, prepoznaje se po šestougaonoj zadnjoj svetlosnoj grupi)

 

Auto je u najboljoj opremi za Civic model iz te godine:

Ksenon farovi, šiber, urban titanium perla metalik boja, tempomat, automatska klima, vrhunska muzika sa CD šaržerom koji prima 6 diskova (i ima aux), parking senzori, maglenke, kodirani ključ, air begovi svuda okolo, ESP, ABS itd. itd.

 

Motor je najkvalitetniji i najjači Civic atmosferski benzinski motor, 140 KS, lanac (!).

 

Jednom rečju, ovo je u trenutku kupovine bio top model Honde civic, u najjačoj opremi.

 

Auto je prešao svega 105.000km, apsolutno garantujem za kilometražu, budući da smo svaki metar napravili mi sami :). Ovo je smešna kilometraža za taj motor. 

 

Obično u oglasima kažu: “vozila baka oko kuće”, ali ovaj auto je zaista vozila žena (moja:), bio nam je drugi auto u kući i otuda takva kilometraža.

 

Auto je servisiran po PS-u, od prvog dana do danas garažiran, nikada zapaljena cigareta u njemu. 

 

Uz auto dolaze 2 seta guma, letnji i zimski, oba odlična.

 

Registracija važi do polovine septembra 2019. godine! Prenos obavezan.

 

 

Ima i mane:

- Nekoliko uobičajenih malih čvrkova na limariji, posledica života u gradu. Koga baš nervira, ulaganje da bude perfektan: do 200e (imam ponudu)

- Ne radi elektro preklapanje retrovizora – uobičajen problem za Civic, nabavio sam rezervne delove (dva mala elektro kola) i potrebno je to zameniti (neko sa više vremena i strpljenja od mene, treba da rasklopi retrovizore i zalemi rezervne delove, celo uputstvo dobijate od mene. Ulaganje osim vremena: 0 :).

 

Osim toga zaista nema mana.

 

Auto je super za nekoga ko hoće auto potpuno poznate istorije, odlične opreme, dovoljno velik, a ujedno mali potrošač.

 

Cena: 7100 Eur. Za forumaše moguć mali popust (pozovite se na bjb).

 

Auto će biti nekoliko dana samo ovde na oglasu. Posle toga ide na net.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Zaista odlican auto. Mene je Honda bas sa ovim modelom kupila. Trosio nesto preko 6 kombinovane voznje. Sa 170 hiljada na satu auto kao nov bio, nista osim redovnog servisa nije radjeno.

 

Dobra je ovo ponuda. Sto bi rekli, srecnu prodaju zelim! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja