Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot speedake

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Peugeot speedake

Cao drugari,nov sam na forumu,pa mi treba mala pomoc.Elem,posle par godina vozenja tudjih motora,naleteo sam na skutera iz naslova,i pazario. Ono sto me zanima,odgovara li sta od delova drugih pezoovih modela za njega,konkretno bi mi trebala plastika migavca,ali nigde u oglasima ne uspevam da nadjem? Uglavnom ima delova za speedfight 1 i 2,kao i vivacity.I uopste kakav je ovo model,do pre par dana nisam ni znao da postoji,a na netu sam nasao uglavnom poljske i italijanske sajtove. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

To je još uvek...da tako kažemo pravi Peugeot. Ovo sada...nije vredno pomena, naročito 50ccm.

Ovo tvoje čudo bi trebalo da nosi i oznaku Buxy i tako ćeš možda više stvari naći. Mehanika je gotovo ista kao recimo Vivacity prve generacije....e sad za karoseriju će biti problem, jer jednostavno ih nije bilo. Popularniji su bili neki drugi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Peugeot speedake

Znaci cenis da je oke model u pitanju? Privuklo me je sto je Pezo,a i decko je drugi vlasnik,i ponudio mi je dobru cenu. U principu,motor je u dobrom stanju,fali mu ta plastika zmigavca,i da se relej zameni za paljenje na dugme,na kurblu pali na cvrgu. Znaci,verovatno je i elektronika kao na vivacity-ju,da nadjem njegovu semu zbog releja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Video sam u radionici samo jednog...i to davno, ali sam prilično siguran da je, kako i sam kažeš, struja ista kao recimo na Vivi. To je super prevoz, samo je malko mator pa će biti malo snalaženja oko popravki, ali je dosta toga rešivo...ima i kinezarija za razne pozicije.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja