Zvonko kod Laste

U pocetku bude tako, 

onda ti se ja vratim, pa ti ides do bankomata odmah :)

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

I ja sam imao lose iskusto sa doticnim ,na moju zalost, na preporuku sam otisao tamo da mi ugradi lonac auspuha na motor,trebalo je komad cevi da se zameni i novi slip on lonac stavi.Prvo je bilo zakazivanje vise puta na moru je varioc,stigao je, sad sam u guzvi,dodji bice gotovo u Ponedeljak,dovezem motor kaze danas ce biti gotov ,svratim malo kasnije,covek sedi u svom kaficu,ne radi motor a rekao danas ce biti,sutra dodji bice gotovo.

Zovem ga kaze lose su cevi na Ducatiju od prohroma su , nisu stare i zardjale pa nemoze da namesti,sve je spremio ceka varioca, bice veceras motor, zovem veceras kaze jos nije sad ce moze da mi vrati motor kakav je bio za pola sata ili da dodjem za 2 sata bice gotov , dolazim za 2 sata nista nije uradio vratio stari auspuh.Posle par dana vidim da nije zasrafio katalizator nema jedne sigurnosne matice koja ga nosi ili je otpao usput usled strucne montaze.Po meni je samo on odgovoran sto se to desava pod njegovim tremom glupo je to nazvati radionicom sa takvim odnosom prema musterijama... Vise puta me je ispalio , slagao za termin rad i uslugu ,sramota bi bilo nekog normalnog...

1

I meni je pricao o zimovniku za motore , ko bi se za to odlucio sam takvim njegovim ponasenjem?>:(

0

On 8/10/2017 at 0:08, Satelis je napisao:

..........

Dusanu, starijem coveku koji vozi Beva, okrenuo je kontra smer zadnje gume......

Nije proslo mnogo vremena, majstor ponovo okrenu smer kontra nego sto treba

ovo je jedno treca ili cetvrta po redu za nekoliko meseci

IMG_20180202_170930.jpg

prednja guma, desna strana, lepo pise smer al ne vredi

IMG_20180202_170904.jpg

2

Sta kaze kad ga nazoves i kazes da je naopako?Mozda kaze e moj sinko ti meni ja okreno naopako,pa znas ti da sam ja promenio guma vise nego ti carapa:)

0

Šta kaže Zvonko na to..... ne znam, to će obaviti vlasnika Beva, fin je momak tako da neće biti galame osim ako se počne praviti pametan majstor.

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.