Jump to content

Moto Zajednica

Beta Alp 200 misljenje

Recommended Posts

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

https://www.kupujemprodajem.com/user.php?action=favorites 

Pojavio se na oglasima i zainteresovao me. Super redak, nisam ni znao da ovako nesto postoji. Trial sa sedistem i rasvetom, moze da se registruje...

Sve je to bajno da doticnom primerku makina nije crkla. Blokirala. Agregat je Suzukijev 200 cc. Taj agregat, tj njegovi klonovi su masovno zastupljeni u kineskim motorima i kvadovima.

Verovatno jos nekoga ovo zanima pa ajde malo i da pisemo, sta bi bilo kad bi bilo? Ako bi se ovo uzelo, kakve li su sanse da to proradi za neku skromnu novcanu sumu(mislim na popravku) Pod pretpostavkom da je org. deo ovde nemoguce naci da li bi kosooki kinez uspesno mogao da donira neki deo takodje kosookom japancu??

Video sam ga uzivo i nije losa sprava uopste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Video sam oglas pre neki dan ali čim sam pročitao da je mašina blokirala, odustao sam od bilo kakvog razmatranja. Pitaj Boga šta sve može da bude problem a može da bude i investicija od 20 evra.

Inače vozim kineski enduro sa kopijom tog agregata, K166FLM.

Svaki motor u ovom stanju vredi po otkupnoj ceni gvožđa na stovarištu i za te pare se nikako ne isplati uzeti ga za osposobljavanje sem ako nisi kolekcionar ili ne oboriš cenu na pola a pri tom imaš delova i sam ga radiš. Moje viđenje.

U njega može ovaj kineski agregat, što kažu šraf na šraf, ko ima isti u dobrom stanju.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala na konstruktivnom odgovoru, moglo bi se reci da identicno razmisljamo jedino sto kod mene rovac jos uvek radi i potajno se nadam da cu ga dovesti u svoju garazu. Sve je ovde potpuno iracionalno i svako normalan bi vec do sad zaboravio ovaj oglas.

Mislio sam da ako motor moze da se kupi i popravi za ukupno 500 evra, pa da se mozda nekad ako se pokaze dobar i uveza i registruje. 

On inace moze da se kupi za 500 u ovom stanju, a na moju ponudu tamnoputi prodavac je pozeleneo. Sacekacu jos koji dan da se ispucaju i sve ostale ponude i zamene pa da se vidi ko je gde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Može da menja boje do sudnjeg dana, jedno je koliko prodavac traži a sasvim drugo po koliko ga na kraju zaista proda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Ma da, naravno. Moja ponuda uopste nije bila ucenjivacka, vec mislim prilicno realna.

Videcemo...znamo se on i ja dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Meni deluje na slikama sa oglasa da nema izduvnu granu... Inace, cudan neki motor, kod nas slabo zastupljen. Drugar mi kaze da Talijani koriste takve motore za alpinizam, verovatno otuda i naziv ALP. Svidja mi se. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Imas oko sokolovo, stvarno nema granu. Skoro je skunuta sudeci po sveze odlomljenom brezonu koji je steze za glavu.Kad sam ga gledao bila mu je skinuta i kurbla koja se na slikama lepo vidi. Nije imao ni svecicu. Pretpostavljam da su pokusavali da vide sta ima u cilindru i gde je zaglavio motor.

U svakom slucaju ko god da ga uzima treba da racuna na najveci kvar i verovatno trazenje cele masine od kineza kao sto Lord rece da pasuje i prema tome formirati ponudu.

I meni se svidja, ko lutka je. Mali i lagan, bas po mojoj meri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja