Jump to content

Moto Zajednica

Moja grcka tura od bg preko cg, albanije pa gde se zavrsi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

U Trikali sedosmo u glavnu ulicu, neka setacka zona, konobarica za promenu nije guzata vec taman kako treba, al jeba ga ti ne zna engleski tako da pored sve moje muke ja ne uradih nista popismo tu pice, ja ostao jos malo posle njih a oni pravac jug jer je sutra radni dan a treba im 4-5h jahanja do tamo.

Nesto se tmuri iako na weather channel pokazuje ceo dan sunce

I oni znaju da omase dobro. Taman sto se vratih u kalabaku kad sasu kisa ko is creva. Ja sta cu. sedim u kaficu na skveru, i krenem da pisem ovaj putopis. I tako vreme nije bilo nizasta drugo. Posle toga smaranje u sobi, pranje i podmazivanje lanca i sad u kaficu blejacina.

Ono sto mogu reci da su svi prijatni. Mislim na lolalce.

Jos malo ovde pa krevet. A sutra ujutru posle kafe pravac Corfu u novu avanturu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

odlican putopis cekamo nastavak!

kao sto neko rece steta sto nisi isao na pravac vlora-sarande meni je to bio jedan od zanimljivijih delova putovanja. inace cene smestaja u sarandeu su smesne a sve novo...

 

Sent from mTalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

odlican putopis cekamo nastavak!

kao sto neko rece steta sto nisi isao na pravac vlora-sarande meni je to bio jedan od zanimljivijih delova putovanja. inace cene smestaja u sarandeu su smesne a sve novo...

 

Sent from mTalk

U povratku ako Bog da da sve bude kao do sada definitivno idem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Jutros ustao malo kasnije , spakovao stvari, "izljubio" gazdaricu , video cerku al mala mlada pa se malo i stidi ili joj mama zabranila da se muva oko "olosa" svasta je tu moguce.

Kafa na skvaru, dorucak u pekari i polako put pod noge. Tacno pred naplatnu rampu izadjem na autoput i opet onaj baksuz od kise, nekih dobrih 30tak km. Vetar je toliko tukao da sam imao osecaj da me obara sa motora. Dva tunela pred iskljucenje pred metsovo zamalo da me srusi da sam morao da smanjim brzinu na 60. Bocni vetrovi bas tuku i guraju. Ali preziveh i to...

Posle se sve popravilo i iz oblaka sunce se pojavilo.

Do igumenice dve putarine po 1.7 za motor. Put onako, na pojedinim delovima bas neravan. A malo i vetar zeza.

 

 

I konacno stigoh u Igumenicu.

Plan je sledeci, prvo da izvozam po gradu malo , sipam gorivo, kafa i onda na trajekt,

Upravo pijem kafu , pisem ovo i slusam 4 kokoske koje ne pricaju nego urlaju da ih ljudi u 4tom kaficu cuju

Igumenica nista specijalno. Sve se svodi na ulicu duz mora. Tu su im smesteni kafici. Sve ostalo bzvz.

Sa gorivom nisu normalni. Sad sam tankao 1.7e litar. Idiotizam.

U janini je bilo 1.5e

Popijem kafu, odmorim kolena pa u portu...

Evo i malo slika

797b87d6b1a4f5efc87c0007f87b86fc.jpghttps://vimeo.com/166797084ff4e9a88d263a4d5d7c1334f7114fe71.jpg

2087f7ab5cb8c960635f431e4695159d.jpg43445beeae19faa46da0304515b9933e.jpgf5f40d38b88066a32a51d7297d3d6999.jpg92ae4b747cf852fface5d24bbb78d88d.jpg1006e26b7f862c0ddbf76e17e3906b29.jpgc07a2bce3f050e4896c5558f685d2a0b.jpg7e445c5039a8be4390556337d10c9430.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

 

odlican putopis cekamo nastavak!

kao sto neko rece steta sto nisi isao na pravac vlora-sarande meni je to bio jedan od zanimljivijih delova putovanja. inace cene smestaja u sarandeu su smesne a sve novo...

 

Sent from mTalk

U povratku ako Bog da da sve bude kao do sada definitivno idem

samo bez velikog gasa ima puno domacih zivotinja na putu a po pravilu cesto u krivinama :/

 

gUvBRjH.jpg

 

 

Sent from mTalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

 

 

odlican putopis cekamo nastavak!

kao sto neko rece steta sto nisi isao na pravac vlora-sarande meni je to bio jedan od zanimljivijih delova putovanja. inace cene smestaja u sarandeu su smesne a sve novo...

 

Sent from mTalk

U povratku ako Bog da da sve bude kao do sada definitivno idem
samo bez velikog gasa ima puno domacih zivotinja na putu a po pravilu cesto u krivinama :/

 

gUvBRjH.jpg

 

 

Sent from mTalk

to sam se vec uverio nekoliko puta. Iza krivine stado ovaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

U grckoj najveca glupost internet, ima wifi ali kao i da ga nema. Nikako da povezem drugi tel. Tamo mi slike i sve ostalo. Sva sreca uzeh grcku karticu sa 4gb interneta za svaki slucaj dok sam na putu i za nedaj Boze. Danas me upravo to i spasilo jer na novoj navigaciji Garmin 390 jednostavno ne postoji opcija za neke ulice ili mesta. Bruka i sramota

Izgleda da je google maps najpreciznija stvar. Nema sta google ne zna...

No hajde da se vratim na dogadjaje i danasnji dan posle onog posta.

One 4 kokoske iz kafica, malo aam se i zezao sa njima ali sramota me bilo da ih slikam jer bi onaj sapcanin jedva docekao da prcka, voli covek onako sa strane malo da bocne

Sve 4 da se sastave ne vrede ko jedna dobra a i mlade i nenormalne. A i gabaritne

Posle kafe odoh u luku da kupim kartu. 11e za mene i 12 za motor. Polazak u 17.00 po lokalnom vremenu. Vase 16.00.

Ispred blagajne krenem da se zezam sa dva engleza backpackera, nisu losi likovi ali ni bitni toliko. Dobro su posluzili kasnije da me slikaju na trajaktu. Tako da je i od njih bilo neke koristi

Posle kupljenih karata imao sam 40min do polaska i sta cu, sednem na motor i reko aj da jedem nesto, odem preko puta luke u neki grcki junk food i uzmem pork giros. Rekoh kakav god da je bice dobar da zavara glad dok ne stignem na ostrvo pa cu naci nesto da jedem bolje.

Imam taktiku da uvek pitam pandure gde je dobra klopa. Oni znaju sve.

Za moje iznenadjenje to je bio jedan od boljih girosa koji sam jeo u svom zivotu. Alal im ga. Stvarno ukusan.

Posle jela i popusene cigare sednem na motor i pravac ferry

Vec krenulo sa ukrcavanjem. Ona marva sto se gura uvek da bude prva taman usla tako da mi nije bio problem da udjem bez stresa

Parkiram motor i gledam a svuda znak zabranjeno pusenje

Prvo sto mi palo na pamet - e do mojega

Neko mi rekao da je dva sata do krfa, a za dva sata ima da presvisnem. No reko aj da pitam one sto rasporedjuju auta sta je i kako

Momci sasvim ok, kazu moze na palubi da se pusi, 2 sata put do tamo, tu bilo jos malo zezNja sa njima , cak smo se i slikali i ja resim da skinem torbu i aj gore da opalim koju sliku sa visine a i da snimim jel ima nesto vredno gledanja.

Popnem se gore, unutra bas lepo izgleda, tu je i mini bar, vidim ljudi cekaju u red i porucuju

Stanem i ja u red da ne budem stoka pa preko reda jer se trudim da ostavim dobar utisak svuda, da ne pricaju kako smo mi motoristi stoka bez repa i ne stvaraju lose misljenje o nama

Pitam za espresso, kaze ima, koliko - 1.45

Na to mu ja kazem da je najjeftiniji u grckoj do sad. Obicno je 2e u najboljem slucaju

Uzmem i trk na palubu kao svaki nikotinski zavisnik. Parkiram se pored neke snajke, reko mozda i bude nesto, makar da skratim vreme do tamo ako nista vise.. Gledam u nju, onako krajkom oka a ona vec na prvi pogled neki mrgud. Do podne mrzi sebe a od podne ceo svet

Mozgam, reko kupi pinkle i sklanjaj se od ovog namcora, nema tu nista. Pogledam gore uz stepenice i vidim moze i gore na vrh. Uzmem kafu i tank torbu, cigaru u usta i penji se gore. Makar cu da okinem koju sliku ako nista vise

Ja gore kad gore i ona dva backpackera engleza. Stavim stvari i aj do njih, mozda cujem nesto pametno. Tu malo caskali, ovo-ono i moram u wc. Pitam njih kazu dole.

Prvo sto mi prodje kroz glavu, pa ja pobegoh od onog baksuza gore a sad moram opet pored nje. Jos ce da pomisli da se namerno setam. Svasta nesto ima u zenskoj glavi.... Sidjem dole a nje nema. Milina. Izgleda da joj se smrzla pa usla unutra da ne nazebe

Nadjoh wc odmah iza coska, i svasta mi se mota u glavi od dosade, razmisljam dal ono iz wc ide direktno u more ili u neki tank pa kasnije na middle of no where puste kad niko ne vidi, i na to se nadovezuje i misao da li je voda u vodokotlicu morska ili normalna. Svasta nesto coveku pada na pamet kad je dokon

Posle zavrsene sesije u wc-u nesto mi se i ne ide gore jer nema sta da vidim. Ona dva engleza, neka riba u drugom redu sa farmerka pocepanim svuda ko da su je svi seoski kucici cepali , babe i dede- nikog nema

Reko aj da opkruzim malo po donjoj palubi.

Tamo kod ulaza u deo za sedenje neka dva lika sede napolju i pricaju. U ruci im po limenka piva. Oslusnem, pricaju engleski. Ali nije engleski akcent. Vise vuce na americki jer sa onim sto razvlace dok pricaju nemam volje da pricam. Prvo sto mi pricaju nerazumljivo, drugo sto su mi kao isfemizinirani

Pitam ja njih jesu amerikanci, kaze ovaj jedan da su englezi. Hmmm reko nemas akcent kao englez, i tu krene covek da prica kako su oni kapetani na brodu i odavno ne zive u engleskoj iz mnogo razloga. Pre 30godina je dosao na krf sasvim slucajno i ostao. I tako uz dalje caskanje pitaju me gde idem itd. Kazem ja sta je i kako je i covek mi odgovara da mozda ima smestaj za mene. Reko moze ako si normalan sa cenom, u protivnom zajebi. Na to ce on , cek da pitam zenu jer je to njen posao a ne moj

Zove i pita, kaze 18e po noci. Rekoh pozdravi zenu i reci joj da spusti cenu inace odoh da trazim dalje. A zena po njegovoj faci neki namcor. Ja mu dobacujem na to 15 i uzmi ili ostavi. Prenosi on njoj i opet slaze facu. Osecam da ga je malo naduvala. Al i to me zabole. Sam je kriv kad nije to na vreme doveo u red pa ga sad jase ko majmuna.

Zavrsi on razgovor i kaZem mu da cu razmisliti. Uostalom ne moram kod njega. Nije to jedini smestaj na krfu. Iako sam gledao , svi smestaji su od 25 pa navise. Ali opet se nadam da mora da ima oni sto se ne oglasavaju pa da uzmem jeftinije

NStavimo mi caskanje neobavezno na druge teme i covek se vidi da je stvarno ok kao sagovornik. A i njegov kolega. Cimaju ono pivo i smeju se

Ostavi mi covek adresu, br tel za svaki slucaj da se odlucim kod njega da dodjem u dmestaj i ja resim da idem dzlje i vidim sta ima okolo.

Posto nista nije bilo specijalno, a i nema puno ljudi rekoh aj gore, mentol, ostavio sam tank torbu a u njoj navigacija, gopro kamera, razno razna cuda, pasos mi u jakni, kartice, vozacka, saobracajna a ja ko budala vatam zjale po trajaktu okolo.

Odem gore i proverim, sve na svom mestu, stanje ne promenjeno. Englezi poskidali smrdljive cipele i carape- suncaju se. Ona iscepana u svom svetu- bulji u jednu tacku a sa mislima ko zna gde je a baba i deda zevaju okolo. Sve ostalo prazno....

Uzmem ja gopro i krenem da prebacujem slike na tel nebi li pripremio karticu za dalju avanturu i nove zapise. Ima jos sat vremena do iskrcavanja. Tu sam se malo mlatio sa prebacivanjem, malo slikao i vreme ubijeno

Pa i nije tako lose...

Uzeh tel i kameru u ruke i reko da opalim jos koju. Blizimo se obali. Tu dodje neki cica, i bacim se u pricu sa njim. Iskoristim i njega da me slika nekoliko puta i dodje vreme da se pakuju pinkle i iskrcava. Jos koja slika i trk dole da zagrejem motor.. Na putu do tamo pozdravim se sa englezima i oni mi pozelese dobru zabavu i putovanje.

Vreme za iskrcavanje... Rampa se spustila. Izadjem sa ferrija i ima levo i desno. Reko aj levo. Vidim tamo nesto zivlje

Ako nista drugo makar cu negde da sednem i popijem kafu i da izguglam za smestaj

Krenem levo uz obalu i aj jos malo i jos malo samo neki hoteli. Nigde rooms. Prodjem do nekih kafica al sve mi nesto bezveze. Okrenem motor i nazad. Hop, pravo preko pune linije isecem dva pandurska auta preko.Pravim se lud i teram. Ako me zaustave i pitaju ili krenu da kenjaju sto sam preko pune linije pravim se glup i ne znam ni jedan jezik osim srpskog. To mi je vec ustaljena fora kad napravim sranje negde vani....

Medjutim tu sve dobro prodje i nisu me ni pogledali..

Nastavim da vozim, prodjem ulaz u luku, razmisljam da udjem u neku ulicicu ili da vozim jos pravo. Al rekoh necu da se nabijam tu, ipak ima od ostrva dosta. Dodjem do raskrsnice levo ili desno. Opet odem levo, vozim ulicom drugom polako i razgledam. Nista specijalno. Imsm utisak u jednom trenutku kao da vozim kroz vladicin han. Tiha jeza. Izmuljam se nekim ulicama i opet zavrsim na onu ulicu u koju sam skrenuo levo sa ferrija. Samo sto sam izasao iza tvrdjave. Nastavim da vozim pravo i dolazim do nagle krivine u desno a sa leve strane na samoj obali kafic. Pogledam ima ljudi, zenske- zadovoljavajuci broj. Pravim prekrsaj i opet preko pune i skrecem na znak sa zabranom skretanja u levo. Parkiram motor i svoje dupe za jedan slobodan sto tik uz zidic koji deli obalu od mora. Porucujem espresso i drndam po google. Situacija srednje zalosna. Googlam na srpskom i sve oni kasapini i prevaranti od nasih paradajz aranzmana. Onda mi padne na pamet da nadjem onog lika smestaj i vidim nasta to lici. I sve vise razmisljam da odem tamo. Ipak sam mu ubio malo crnu a i ne moze bre za dzabe. Pa imaju i oni rashode a i placaju porez 23% + troskovi pranja i ciscenja, struja. Ne moze bre za dzabe. Za krf to je ok cena. I tako krf vazi za jedno od bogatijih ostrva u grckoj. A i nije paralija ili onaj olimpik beach gde ceo jug pere svoja dopeta tokom leta. Opet i njih razumem, ljudi nrmaju pa se pruzaju koliko mogu. Dobro je da mogu i tamo da odu pored svih basih olosa koji nam vode drzavu u propast.

Pijem kafu, googlam, slikam, snimam neke matore ruskinje, iza mrne neka grkinja mladja sa bakom i ona drlja po telefonu. Na one dalje i ne obracam paznju. Placam i definitivno odlucujem da idem kod onog sa trajakta.

Dolazim do motora i pokusavam da ubacim u navigaciju to mesto ali ne lezi vraze. Glupi garmin ne daje opciju tog mesta. Pitam konobara jer mesto po postanskom broju i onom sto mi je ovaj dao isto ili nesto sasvim razlicito kaze da pitam fazdu koji je za sankom jer on samo radi na krfu. A nije odavde. Odlazim i covek pokusava da ubaci u navigaciju ali mu ne ide. Na kraju mi pise na komad papira gde sa idem i sta da pratim.

Sedam na motor i setim se da ukljucim google maps navigaciju na tel a ujedno i pratim njegove instrukcije. Krecem i sve kao sto mi je on rekao tako i google maps vodi... 13km do tamo i 20minuta. Nije strasno.

Usput planiram ako vidim nesto interesantno da stanem i pitam za cenu. Nazalost sve je ubi boze. Daleko od obale a i deo izgleda na karton naselje. Vozim i konacno dolazim u mesto. Stajem do jednog nazovi restorana, preko puta mora, 30e. Stim ako cu da ostajem 3 dana i vise. Za dva dana 70. Pomislim dufaj ga , nasmejem se kroz zube , klimnem glavom i gas. Skrenem sa puta u brdo , dodjem do nekih apartmana, jedva pronadjem ljude. 35e , pogled na more , sve izgleda stvarno super al bas me i to zabole. Bio sam u februaru 17 dana u meksiku gde sam se izivljavao i potrosio jedan dobar motor. Sad idemo na varijantu kako da sa sto manje para ima vise zabave i vise dana na putu. A i trosim moje pare a ne zenine pa moram da pazim

Nalazim tablu i kroz neku skroz usku ulicu dolazim do smestaja. Gledam u zgradu, izgleda veoma dobro u odnosu na sve oko nje. Novo renovirano. Nalazim recepciju, pitam i zena me gleda zbunjeno. Ruskinja. Reko neki nesporazum. Kroz pricu shvatam da sam dosao u apartmane a ne u sobe i da ima dva razlicita smestaja sa istim imenom. Samo sto je razlika izmedju apartments i rooms. Kazu mi da se vratim na glavni put i od restorana varvare 30 metara nazad. To i cinim i dolazim do soba. U dvoristu sede covek nekih 55 god i jedno pile plavo ( mmmmm) u sebi molim Boga da sam na pravom mestu, jer ono sto sam video dolazi u obzir. Pozdravljam ih i pitam za Andija. Kaze covek a stigao si. Upravo mi je relao da ce mozda doci jedan momak motorom i da se pobrinemo

Opaaa, poce da mi igra u stomaku. Prica on nesto, ovo ono a meni se ebe i gde cu da spavam i sta ce biti dalje, snimam onu malu i razne stvari mi se motaju po glavi. Kaze covek nemamo namestenu sobu, ali brzo cemo. Bez brige. U tom dolazi i lik sa trajakta a matori i pile ustaju i odlaze da nameste posteljinu i ostalo. Ja dobacujem maloj da mi da neku bolju sobu inace ce da nadrlja. Ona se smeje i kaze ne brini.

Tu sam caskao sa ovim sto mi je preporucio. Vidim da kroz pricu stvarno cvika od zene. Onda me trovao nekim pricama o motorima, o svemu pomslo kad se iz susednog dvorista negde sa sprata cuje neki glas. Zena zove. On se izvinjava sto mora da ide i odlazi. A mini kroz glavu da je i bilo krajnje vreme. Ocu da se bacim u pricu sa onom malom, muskarci me ne zanimaju. Raspakujem stvari, odnesem u sobu koja je na medju spratu sa pogledom na dvoriste. A oni sede ispod moje terase. Sednem i ja sa njima i tu krene neka neobavezna prica gde sam bio i pitanja. A mala pita jel sam ozenjen. Rekoh nisam a ti? Nije ni ona. E reko tu sam te cekao. I tu smo jos malo caskali al matori nikako da ode. Samo da joj uzmem neki kontakt, zavrsavam sve preko poruke ako se matori ne makne. Ne mogu da provalim da li joj je cale ili sta je kog vraga. Necu da se istrcim kao u kalampaki sa gazdaricom i cerkom

Matori mi kaze ako sam gladan da idem da jedem nesto jer ce sve uskoro da se zatvara. I predlaze restoran varvara.

To mu valjda grcko ime a po nasem ili engleskom barbara. Ko ce ga znati. Odlazim da jedem. Tamo srecem lika koji deli parking sa gazdom ovoh smestaja. Tu su prve komsije. Gazdarica kojoj je ime varvara pita jel sam srbin i ne prestaje da prica.

Pita sta cu da jedem a meni samo nesto nabrzaka i da se vracam u dvoriste da me dete ne ceka. Znam iz licnog iskustva - kad cekam nesto vreme nikako da prodje

Tu me davi Andreas sa makedonijom i kako su oni skoplje i vardar a ne makedonija a meni bas puca ona stvar za nerazmirice grcke i makedonije oko imena. Idpada kao da sam ja vrhovni u ujedinjdnim nacijama pa cu tu da resim nesto. Gazdarica samo skakuce i smeje se. Porucujem suvlaki i ubrzo stize. Veliki bas. Razmisljam ovo je neki od 7-8e sigurno. Ukusan bas. Nista losiji od onog danas koji sam pojeo u luci.

Tu mi ona prica kako je neka nasa udata za grka i imaju kafic i da ce joj biti drago da je neko iz srbije dosao, kako je pre 6-7 godina argus turs dovodio nase turiste u ovo mesto i kako su joj vozaci stajali ovde sa turistima i koje sta. Milion tema se izmenjalo na brzinu. Utom dolaze neki pijani englezi i ona ide da primi porudzbinu. Vidim da se znaju i da jedu stalno kod nje a ja koristim priliku da zbrisem. Pitam koliko a ona kaze 2.5e my love. Koja sam ti ja crna ljubav, mani me corava posla. Al nema veze. Bolje ona nek se pali, bolje cu da prodjem. Makar ce da se trudi da mi udovolji i eto meni dobro cccccc

Kaze mi ona ostavi motor kod mene , ovde nece niko da ti dira. I tako ti je smestaj tu ispred nosa pa dodji ujutru po njega. E sad sta je htela sa tim to ce pokazati naredno vreme. Dal se nabacuje ili da bih doruckovao kod nje- to stvarno ne znam. Svasta je tu moguce. Vratim se u smestaj. U dvoristu samo matori. Malo mi bilo krivo al jbg

Iako sam unoran i hocu da ispisem raport ovde ipak hocu i da se zblizim malo. A vi mozete malo i da se strpite zarad grcko-srpskih odnosa cccccc.

Pa valjda sam zasluzio.

Na kraju zavrsih u sobu, raspremih stvari , tus , krevet i dva ipo sata pisanja

Pisem bas opsirno a i smatram da jedino tako moze da bude ceo ovaj pustolov docaran na pravi nacin

Citao sam price drugih, mnogo su sazete i samo osnovne stvari.

Ako vam tako vise odgovara, mogu i ja da skratim.

Sutra slike kacim. Jebe me internet

Laku noc. 2.45 A i sutra je dan

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Neznam da li pijes alkohol(ja retko,al kvalitetno),ako volis,potrazi Cipuro u nekoj grckoj birtiji.

Njihova homemade rakija,nije popularna kao Uzo ili Grapa koje su obicne brljotine tj skoro pa hemija.

 

Ja pre par godina na moru probao,vlasnik kafane u kojoj sam stalno klopao, pece taj Cipuro sa grozdjem iz sopstvene plantaze. Prosle godine sam poneo 5l kuci,al do bozica smo vec sve popili. Ove ako nebudem isao,moram po nekom poruciti da mi donese.

Ako nisi probao,topla preporuka

Matori grci,sede po ceo dan,kartaju se,piju cipuro i meze cackalicama prokuvan sareni pasulj i maslinke na tacni . Nisam mogao da verujem

Ne pijem alkohol- dovoljno sam blesav i bez njega

Samo espresso i vodu.

A cuo sam za cipuro. Nekoliko grka mi je to preporucilo da probam. Pokusacu da nabavim litar za caleta

Hvala u svakom slucaju za savet.

Svaki savet dobrodosao

Ako ima bilo ko nesto da vredi videti ili obici , pisite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Bravo CARE.

Kako pišeš, slike nisu ni potrebne, ali neće škoditi. Imam utisak da ti je memorija mozga priključena na neku karticu, pa na kraju dana pregledaš ponovo sve događaje i detalje. Samo teraj dalje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

6a182e2a52a73465df36f222394e41de.jpg52813bf2bc723a66581870f2f20a5bcf.jpg

Dosao u varvaru na rucak. I dorucak.

Dobrih 3 sata proveo sa Andijevom zenom Sarom u razgovoru na razne teme izmedju ostalog se raspitao za ono malo pile.

Mala je francuskinja , a dosla ovde da provede leto i radi. Znaci nista od grcko-srpskih odnosa.

Ovo ce biti vise atak na francuski batak

Oni nas na jedan nacin mi cemo njima na drugi.

Sve milo za drago

A sto se tice Andijeve zene i nije toliki baksuz kako je delovala juce. Cak sta vise na moje iznenadjenje vise nego sto sam ocekivao friendly

Uopste za dosadasnjevutiske na ovo putovanje zadovoljan.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Samo koristim ono sto mogu i uzimam najbolje od ponudjenog.

Pa bre jedan zivot imam. Ako ga ja ne napravim ko ce drugi...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo me bio na voznju od Benitse gde sam sa smestajem do Kavosa. To je na jugu ostrva...

Brate slatki, definitivno ne zelim vise da idem na neuredjeni deo ostrva. Ono je dno dna. U kavosu tragedija. Engleza od turista, domaci se spremaju za sezonu. A meni da daju za dzabe tamo da provedem 7 dana svog zivota - bilo bi neka hvala

Lepo mi rece Nidza mehanicar da je sranje i stvarno je tako.

Ulicom setaju mrtve pijane 3 engleskinje. Ono je stvarno tuga. Teturaju se sa casama u ruci. Put do tamo katastrofa. Dobar bi bio za nekog ko vozi kros stim sto zaista mora da se otvori cetvoro ociju. Ono sto sam primetio u grckoj, seku krivinu i prelaze u drugu traku kao ludi.

Sad cu da postavim par slika sa danasnje voznje. ae1668d7571b2d0142668b84a425e4df.jpg1d3fa1713233c6fe9731ed1529e808d6.jpg4bf7a363f58398dfaf759ff700766281.jpg0af0f1b3ad4f6c4c129ecfcd9fcc1e77.jpg1beafdf31f3422b434fb117461d3a60c.jpg7ca75ad3cc10c071ee26f1eab4e9e6be.jpg25df0794bb0585528ce4d6e0ed46db2d.jpg7a9cd4ed4905714f798a5eddc0da57f3.jpgb33d75161e20e1026853eb8df23b7e30.jpg27aad164ee428b8d16fd3f0a80e61874.jpg3e9ee9153562696aa6534a310b33c0ae.jpg91c6a62fc45ba08b0ce40ca804090955.jpg3e73067ff11b8765d19eb2d42c742179.jpg1c7b602336701d860220fbdb85c1b654.jpged54cfb1d421fb29cfe3f1d64e8fd4ab.jpg0c004b66599d1e1bf331fbd9758f791c.jpg454a66aebbde4713a143e366c0fea6ee.jpg1ccac4f0cda48102e2d796bd4148cbec.jpg1edade115139b573211d858ccc7a0f7a.jpg62eba96fa0ddf17a2f038f6708f0b41c.jpg58b2e8f9bf95bb298a8bccb60265938d.jpg901aeb1a20d6cefa9f40db98f7e0d450.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja