Jump to content

Moto Zajednica

Podgorica - Bjeljina

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova

Drustvo,

 

Planiram sledeci vikend poci Pg - Bjeljina i nazad. Pa mislim ici preko SRB, cini mi se bolje nego kroz BiH (neka me neko ispravi ako grijesim)

 

Ovo mi je prvi ozbiljniji put na motoru (800km+) a pogotovo jer idem sam pa sam slobodan potraziti i koji savjet ovdje na forumu

 

Ako idem preko SRB, do Uzica iz PG znam kako. Al me zanima kakav je put Uzice-Loznica-Bijeljina. Da li tuda da idem ili mozda da se odvojim od Uzica za Valjevo pa onda na Bjeljinu.

Nesto lijepo za posjetiti na tom koridoru?

Nije mi svrha samo doci u Bjeljinu, volio bih da je lijep put, da se ima sta vidjeti pa neka je i duza trasa

 

Ili ako neko misli da je bolje kroz BiH putovati, neka javi kuda..otvorene su opcije

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Razmisli o varijanti da u BiH uđeš na Višegrad (sa Zlatibora). Možeš obići Drvengrad, Andrićgrad, ćupriju na Drini. Posle toga prelijep put pored Drine i kasnije gore ka Rogatici. Poslije dobar put za Sokolac, H Pijesak, Vlasenicu, Zvornik i Bijeljina. Jeste

malo dalje ali i malo ljepše.

U Bijeljini vjerovatno znaš gdje ćeš. Ako ti treba neka informacija ili pomoć javi se (ovdje ili na PP).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

obidjes Taru i pravac bosna. malo po romaniji a onda uz drinu do bijeljine. put 5 puta bolji nego na srpskoj strani.dok je meni romanija raj za motor

 

edit: kolega vec napisao. to je odlicna tura

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

to mi je poveci krug..al tuda bih mogao da idem u povratku.. preko romanije... bjeljina - vlasenica - sokolac - foca - pluzine - pg...

 

A za odlazak, zanima me kakav je put uzice-loznica, uz drinu..jel to magistralan put..jer tuda mi djeluje najblize...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

to mi je poveci krug..al tuda bih mogao da idem u povratku.. preko romanije... bjeljina - vlasenica - sokolac - foca - pluzine - pg...

 

A za odlazak, zanima me kakav je put uzice-loznica, uz drinu..jel to magistralan put..jer tuda mi djeluje najblize...

Druze ja sam se prosle godine krajem maja tim putem vracao sa mora (malo da promenim uobicajeno, cini mi se da je bila nedelja i bio je moto skup u Sabcu).

Zlatibor, Kremna, Bajina Basta, Rogacica i tako do Loznice, mislim  da je sam kvalitet puta los, rupe, zakrpe itd., cak sam na jedno mesto naisao i na poplavljen deo puta, ali su predeli lepi. Sada je na tebi da odlucis,jeste ti tuda najblize.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Deo od Loznice do Ljubovije pun zakrpa. E sad, to nije nesto duga deonica i nije bilo rupa(prosle godine septembar), tako da sa smanjenom brzinom 50- 60 km/h, nebi trebalo da bude neki problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Nikšić-(preko Šćepan polja) Foča-Goražde-Rogatica-Sokolac-Preko Romanije...

Nikšić-Bileća-Tjentište-Foča-Goražde...

Kada bi išao preko Goražda, mogao bi i preko Višegrada na Zlatibor, pa se spustiti uz Drinu...

Ja mislim da je malo bolji put kroz BIH, a i kazne su manje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Šta ima u Bijeljini?

Dobar je put Zlatibor Loznica. Ne trebaš ni ići u Užice osim ako ne želiš.

Predeli pored Drine extra. KTM ne treba da ima problema sa zakrpama.

A nije loše ni preko Romanije, kreneš od Nikšića, preko Sarajeva.

 

Ima stanisic i zanimljiva skulptura u centru grada :P ...i super moto susret kada se ukombinuje sa danima piva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

U Bijeljini mi je drug, nisam se vidio sa njim ima 3-4 mjeseca pa eto..malo u voznju i malo sa njim da se vidim.

Svakako se ne bih vracao istim putem kojim sam i dosao..kao sto jedan brat bajker kaze: ne istim putem 2x..

tako da cu vjerovatno u odlasku preko R Srpske a u povratku preko Srbije..ili obrnuto..

 

Otprilike ovako
PG-Niksic-Bileca-Foca-Gorazde-Sokolac-Vlasenica-Loznica-Bijeljina

Bijeljina-Ljubovija-Rogacica-Zlatiobor-Nova-Varos-Zabljak-Niskic-PG

 

MIslim da je to ok naj varijanta...Sto se tice puta Loznica-Ljubocija i zakrpa, KTM ce na soft vjesanje da ide tako da cu pregrmjeti nadam se..mada kad je na tvrdo, svaka rupa mi je bolna!

Sto se tice priprema za put, priprema motora i slicno, jel imate neki savjet?
1.Motor je ispravan i sve provjereno
2.Cepove za busnu gumu da nosim

3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja