Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Baljevac
  • Motocikl: FZR 1000 Genezis

E posto sam ja kamiondzija i veliku vecinu navedenih kafana sam posetio mogu da kazem da se u Srbiji skoro svuda dobro jede.

:takoje: Sto se tice Ibarske na potezu BG-NP izdvojio bih sledece kafane : GURMAN kod Dragana na izlasku iz Lip. suma, KOD RASA u Ljigu, pecenjara 1 km ispred Preljine neznam kako se zove al je dobro pecenje, JERININ GRAD u Maglicu, u Brveniku ima dve kafane odlican rostilj po ceni od 500 din. 1 kg. CAKMARA etno kuca 5 km. ispred Raske, naravno ROYAL :staa2: 1 km. ispred Raske (gazdarica Sladja radi samo drugu smenu od 16 h. tako da znate) :hej: hehehehe.... i u Pazaru bih izdvojio cevabdzinicu kod BEKA i JONUZA. Pozdrav braco bajkeri pa se vidimo za vidovdan u KM ako ne i pre negde, zelim vam lepo vreme, lepe zene, ladno pivo i dobru klopu, naravno dosta km to se podrazumeva :moto3: pozdrav i srecno .......

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

:takoje:

E posto sam ja kamiondzija i veliku vecinu navedenih kafana sam posetio mogu da kazem da se u Srbiji skoro svuda dobro jede.

:takoje: Sto se tice Ibarske na potezu BG-NP izdvojio bih sledece kafane : GURMAN kod Dragana na izlasku iz Lip. suma, KOD RASA u Ljigu, pecenjara 1 km ispred Preljine neznam kako se zove al je dobro pecenje, JERININ GRAD u Maglicu, u Brveniku ima dve kafane odlican rostilj po ceni od 500 din. 1 kg. CAKMARA etno kuca 5 km. ispred Raske, naravno ROYAL :staa2: 1 km. ispred Raske (gazdarica Sladja radi samo drugu smenu od 16 h. tako da znate) :hej: hehehehe.... i u Pazaru bih izdvojio cevabdzinicu kod BEKA i JONUZA. Pozdrav braco bajkeri pa se vidimo za vidovdan u KM ako ne i pre negde, zelim vam lepo vreme, lepe zene, ladno pivo i dobru klopu, naravno dosta km to se podrazumeva :moto3: pozdrav i srecno .......

Svaka čast kolega!Odličan izbor. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Ja bih preporucio nacionalni restoran TARA na 5 kilometara od Kolasina ka Matesevu. Znaci,ako dolazite iz pravca Mojkovca,skrenete u Kolasin i zaputite se prema Matesevu. Hrana je fenomenalna(kacamak,cicvara,popara,pastrmka,meso...),cijene isto tako. Recimo,izvrstan kacamak ,porcija za dvoje,je 10e.

Koordinate: 42.790693,19.53744

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

Konoba Ane, Vodice

Svi koji budu u prolazu kroz ovaj kraj, (od Šibenika prema Zadru 5km.) dobrodošli su u autohtonu dalmatinsku konobu, hrana, piće, mogucnost organizacije smještaja i sve što treba....a ono što nemamo neće Vam ni trebati :jee:

 

Web: http://anekonoba.freshcreator.com/

Naravno sponzorske cijene za bikere nisu upitne ;)

 

Za sve informacije moze i na mail: dario.cicic@gmail.com ili +385989078303

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

kafana Serbish pub je mesto gde se okupljamo mi Extremi i gde nekog od nas uvek mozete tamo naci kad prolazite kroz Smederevo,kafana se nalazi u ulici pored Dunava kod keja pa svratite na domace rakije svih vrsta i svega ostalog od alkohola....sluzice vas Damir bivsi bubnjar Alogije jedan od boljih u tome u Srbiji pozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

prvi zvanicno u podgorici , biker friendly restoran cafe DUET , u centru grada ispod glavnog gradskog stadiona , na 200 kvadrata kafeterijskog i restoranskog dijela, za sve bajkere popust na sve sa menija 15 posto !!!!

 

capture.jpg

 

 

takodje vrlo brzo krece fb stranica i website sa svim dodatnim informacijama, polako ce biti preuredjenje u bajkerskom stilu u saradnji sa bajkerima gostima, tako sto ce te vi davati sugestije preporuke i naravno zalbe ;) brzo ce biti i istaknuta biker friendly tabla, ispred ima prostor za parkiranje motora , bice i specijalne povoljnosti i gratis stvari,

 

eto pored lokala imate i svu dodatnu pomoc za sve bajkere koji su u cg , u podgorici , i sl ;)

 

 

jos jednom i odje za sve sam na raspolaganju +382 67 624 140 nikola aka sparco !

 

eto jos jedno mjesto u nizu kad ste na dva tocka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere, Vara 1000, XT660R, Strom 650, FZ6 S1

Cisto jedna negativna preporuka, da se ne zeznete. Vracajuci se iz Grcke letos, sretnem nekog speditera na granici, koji je iz Vranja, i upitah ga gde je najbolja klopa. On rece bate idi preko puta Dzepa u klisuri, strava restoran, cene 4x manje nego u Dzepu, hrana vrhunska, neces pogresiti.

I ja reko da poslusam coveka, delovao da zna sta prica.

Restoran se nalazi sa desne strane kada idete ka Nishu.

Inace em sto je losa hrana, em sto sam nasao muvu u salati (naravno kao pravi :moto3: salatu muvu sam izbacio a salatu pojeo :)), em su cene indenticne kao u Dzepu.

Tako da kolege ucite na tudjim greskama.

 

Pozz,

 

Milos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

 

Inace em sto je losa hrana, em sto sam nasao muvu u salati (naravno kao pravi :moto3: salatu muvu sam izbacio a salatu pojeo :))

 

 

 

Znaci,bar im salata valja :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere, Vara 1000, XT660R, Strom 650, FZ6 S1

Inace em sto je losa hrana, em sto sam nasao muvu u salati (naravno kao pravi :moto3: salatu muvu sam izbacio a salatu pojeo :))

 

 

 

Znaci,bar im salata valja :) :)

 

 

Ako nista, dobijes meso u lucenim paprikama :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CanAm Spyder F3S

Kafana KOD GEDZE na izlazu iz Krusevca na putu za Kopaonik .

Sjajna klopa (srpski specijaliteti ;D ), uvek puna pa se stalno

ceka da se oslobodi sto, cene ok . Kad god idem na Kop uvek svratim, preporuka .

 

Potpuno se salzem za kafanu Gedza! Cevapi na kajmaku su zakon!

http://www.nemagreske.com/kafana-gedza/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CanAm Spyder F3S

Kafana KOD GEDZE na izlazu iz Krusevca na putu za Kopaonik .

Sjajna klopa (srpski specijaliteti ;D ), uvek puna pa se stalno

ceka da se oslobodi sto, cene ok . Kad god idem na Kop uvek svratim, preporuka .

 

Jel to onaj "Gedza" sa opankom ispred kafane, sa desne strane kad se ide od Krusevca, selo Lipovac, pre Steposha ?Ako je to, a mora da bude, tamo sam jeo najbolje chorbe na svetu - telece i jagnjece. Sve u zemljanim posudama,uvek vruca pogacham, ali ne iz mikrotalasne, etno fazon, extra klopa, umerene cene.

 

;)

 

 

 

Ja bi reko da je na tog Gedzu mislio! po pogachi sam prepoznao opis! :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CanAm Spyder F3S

Najbolja Jagnjetina na Zlatiboru:

 

 

  • Kafana kod Dulovica (na Mackatu)
  • Kafana kod Pega (selo Sljivovica)

Ko nije prob'o, ne zna sta je dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Aj da i ja malo pripomognem ko rodjeni leskovchanin..Elem,po ulasku u Leskovac,levo posle nadvoznjaka pa nakon prvih semafora odmah s desne strane 3 kafane i svaka sa nekom svojom osobenoscu.Da napomenem,enterijer nije nesto posebno ni u jednoj od njih ali je zato klopa extra. Kaf. VRUC VETAR /samo rostilj/.odmah do nje kaf.SRCH, rostilj i iznutrice/pohovani skembici,krezlembrizle i sl./-inache,moja omiljena i odmah do nje kaf.KOD KAJSU /rostilj,corbice i przenija od mesa...Znaci u koju god da svratite ne moz da pogresite s tim sto je meni za nijansu SRCH blagi favorit.Kao sto rekoh klopa je vrh a cene vise nego pristupacne,jbg ipak je ovo sirotinjski kraj.Za 2 osobe da se ubiju od jedenje i pijenje ako predje1500-2000 din,besim se.;)))

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Dajte neku preporuku za dobru pragnjetinu ili samo jagnjetinu ispod saca...Da je u okolini Pozarevca,Smedereva,V.plane,Mladenovca,najdalje Beograd..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja