Jump to content

Moto Zajednica

Pohod na zemlju bunkera

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Hvala ljudi na komentarima, svima. Drago mi je videti da vas tema i dalje zabavlja na pravi način.

 

Još uvek dugujem dosta video snimaka ali nikako ne nalazim vremena/volje da se tome posvetim. Sa filmovima smo, ako se dobro sećam, stigli tek do trećeg ili četvrtog dana što znači da ima još puno da se vozamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: KTM 690 Enduro R

Pomalo! Biće vremena kad odemo u penziju, važnije je da voziš! ;). Još jednom, stvarno svaka čast za trud da to sve tako lijepo dokumentiraš, odlične, i supe ruređene fotke, jako lijepo napisane tekstove (majstor si i u pisanju ili bolje reći "pričanju priče" šta god ti mislio o tome! :)) i volju da sve to podijeliš!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Godinu dana od ovog putovanja je obeleženo, red je da bacimo oko i na neki film :)

 

 

Peti dan putovanja, trajekt preko jezera Komani i malo istraživanja po dolini Valbone. Glavni put kroz Valbonu je asfaltiran ali još može da se nađe terena za uživanje, samo ako pogodite prave raskrsnice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

:care::takoje: Respect u svakom slucaju puno putovanja ti zelim jos ziv nam bio i neka te sreca prati !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L

Moj omiljeni putopis na forumu. Obrnem iljadu puta, na poslu, da me mine želja. Zbog ovoga sam zapucao letos preko severa Grčke kroz Albaniju ka Crnoj Gori. Ni približno ovako dobar put ali svakako izuzetan. Kako sam uspeo da se zajebem jedino mi nije jasno, vozio sam 80km izlokanog makadama. Za mene sa ćelavicama, 240kg tereta i ne previše iskustva na off-u to je značilo ozbiljno znojenje, ispuštanje motora u jednom trenu i sve što uz to ide. Sreća nastavio dalje bez problema. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Danas sam na ADV Rider forumu počeo da pišem ovaj putopis. Sad, pitate se kakve to veze ima sa ovim ovde? Ovako: da bih se prisetio putovanja pročitao sam ceo putopis. Setio se mnogih fantastičnih trenutaka i video količinu vaše podrške. Sve to potaklo me je da se ponovo zainteresujem za ovu priču, tj. da se bacim na montažu filmova za preostale dane :) Ima još 5-6 dana putovanja da se sredi... Sada me malo koči to što sam prešao na Vimeo koji je ograničen na upload 500MB sedmično (u to mogu uglaviti dva snimka, ako ih kompresujem malo više). Youtube definitivno previše uništi kvalitet videa i bude mi prosto žao svog uloženog truda. 

 

Nego, da pređemo na konkretno...

 

 
 
Udrite po HD i "watch on Vimeo" za najbolji mogući kvalitet.   :)
 
Šesti dan putovanja, od Valbone do nacionalnog parka Fushi Lure. Usput odličan put koji prati Crni Drim uzvodno i tako još ponešto.
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Ajde priznajte da ste očekivali kako će opet proći pola godine pre sledećeg filma :D Imam iznenađenje za vas:

 

 

Još jednom: klik na HD, klik na "Watch on Vimeo". Imam prostora za još jedan film ove sedmice :)

 

Sedmi dan putovanja, vožnja kroz Fushi Lure nacionalni park, gubljenje šrafa za ulje kao i celokupnog ulja, ekspresno rešavanje tog problema. Pa onda off od Bulqize do Elbassan, preko Bize.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs, KLE500

Podmlađuješ ga... Svaka čast!

Sad gledam ovaj zadnji filmiç i počnem da tripujem: "vanzemaljski izviđač ispituje napuštena rudna bogatstva..." Dobro si ti prošao, brale!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Podmlađuješ ga... Svaka čast!

Sad gledam ovaj zadnji filmiç i počnem da tripujem: "vanzemaljski izviđač ispituje napuštena rudna bogatstva..." Dobro si ti prošao, brale!

 

Ako ćemo pravo, nije toliko podmlađivanje koliko dovršavanje davno započetog :D

 

 

Procitao u dahu, vrhunski! 

 

To volim da čujem/pročitam  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Da ispunimo normu za ovu sedmicu.

 

 

Full screen, watch on Vimeo.

 

Osmi dan putovanja, fantastičan krug u okolini grada Berat. Uspon na planinu Tomori, potom spust do sela Gjerbes gde počinje vožnja isušenim rečnim koritom. Nakon toga povratak do Berat-a zanimljivim putevima. Po svemu sudeći ovo mi je drugi najzabavniji dan vožnje na celom putovanju

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

I dalje pohodimo zemlju bunkera.

 

 

Full screen, watch on Vimeo, uživaj.

 

Deveti dan putovanja. Oranje južno od Berata, ujedno i dan kada sam dosegao najudaljeniju tačku putovanja nedaleko od sela Pagri. Nakon toga park prirode Frasher i onda neki vrlo zanimljivi putevi do Clirima.

Sećam se da mi vožnja tog dana nikako nije prijala ali sada kada gledam video prosto sam oduševljen, kako terenima tako i samom vožnjom. Beše uživanje praviti ovaj video što je prava retkost :)

 

 

 

@Vasic.z

Ne bih ja tu nešto puno da se mešam, ali montaža je u pitanju za tablicu :) Photoshop...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Ma šta kažete, prošlo nedelju dana od prošlog filma?!? Ispravljam odmah!!!

 

 

Full screen, watch on Vimeo.

 

 

Deseti dan putovanja, ujedno i poslednji u Albaniji. Po planu i programu ovo je trebalo da bude opušteno vozanje. Potpuno ćemo zanemariti što plan i program uključuju 50-ak kilometara puteva za koje nisam znao da li su prohodni, a ispostavilo se da onako... Možda i jesu ali ne za mene, tada. Sjajan, sjajan dan vožnje, lutanja, kopanja, dobrih ljudi. Uživao sam i u pravljenju videa, podsetio me na to koliko je zapravo super bilo!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Došlo je vreme da završim ovaj putopis. Lagano se kuju planovi za sledeće putovanje :)

 

 

Zadnji video sa ove vožnje. Ohrid, nacionalni park Galičica, Kajmakčalan...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Au vrhunski putopis! Svaka ti čast druže prvo na hrabrosti pa na istrajanju za sve. Ne bih se ja usudio na tako nešto još uvek


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Pale, BiH
  • Motocikl: BMW R 1150 RT

Procitao sam od prve strane sve iz komada i ...........nemam prave rijeci.

Zaista da se covjek najezi, zasluzujes sve pohvale.

Poslije ovog putopisa prelazim definitivno na enduro motor i cast bi mi bila odraditi sa tobom neko slicno putovanje( naravno po tvojim pravilima)

 

Pozdrav i puno srece u narednim avanturama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Momče, svaka tebi čast. Sinoć nabasam na tvoj putopis i malo po malo pročitah ga u cugu. Urađeno odlično. Krenuti sam na ovako nešto baš baš smelo.  Šteta samo za onakav kraj. Vidim da si motor opravio a i volje za avanturom ti ne nedostaje.  Biće ovde još dobrih putopisa. Samo napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja