Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja 20 i 21. jun 2015, Kopaonik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Pa ono... na rizik :jee:

 

Šalim se naravno... Gde god sam gledao prognozu, već su izmenili za sutra. Uglavnom kišu najavljuju za rano jutro, dosta pre planiranog polaska. Dakle, uz malo sreće vozimo po suvim putevima. Oko nedelje svi su složni - sunce :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa ono... na rizik :jee:

 

Šalim se naravno... Gde god sam gledao prognozu, već su izmenili za sutra. Uglavnom kišu najavljuju za rano jutro, dosta pre planiranog polaska. Dakle, uz malo sreće vozimo po suvim putevima. Oko nedelje svi su složni - sunce :jee1:

 

Imas pice sutra od mene , zbog pozitivnog razmisljanja....svaka cast  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

A mi koji nemamo kisno? Majku mu, ne ynam sta ciniti

Vidim ja da bi trebalo da se pojavim sutra sa naramkom kisnih odela, pa onda: "kikkkkirikiii, semenke, KISNA ODELAAAA..."    :lol:     I ovako Vladinoj zeni nosim jedno.

Ma bice lepo vreme, videcete. Ponesite kisnu odecu samo za svaki slucaj, da ne idu koferi prazni   :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

A mi koji nemamo kisno? Majku mu, ne ynam sta ciniti

Plazma ne palamudi nego idemoooo! :)  nemam ni ja kisno odelo,nema mi ni djevojka. :na_glavi:  obuci cemo dzakove za smece  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

To, dzakovi za smece.

Ja sam pre desetak godina zbog jake kise koja me uhvatila u Beloj crkvi otisao u agro radnju Seme kupio plasticnu ceradu iskrijio I sa malo lepljive trake dogurao do Bg. Nisam bio bas mokar ali me nije produvalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Cena hotela je ista....1500 dinara spavanje + vecera + dorucak

 

Rucamo u Paracinu oko 14/15 h...odatle 160km do BG-a....cenim da stizemo po danu ili rano predvece...

 

Nosim ja blanko izjave, bez brige....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Ovaj put moram da propustim vožnju. Kao što reče Boki.64 ni ja nisam više vlasnik svog slobodnog vremena. Uživajte, zavidim vam. Za one kojima smeta kiša samo da kažem da je to dodatna avantura, veoma korisno iskustvo u takvoj grupi. Javljajte se sa puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bice, bice. Moje iskustvo kaze da kada kisa pada nocu, i ujutru stane, bude suv dan. Ako krene da pada ujutru, ceo dan pada. Sad je koliko vidim jos mokro dole, ali je prestala da pada. SPREEEMANJEEE !!!  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Prvo, nadam se da su svi stigli kuci bezbedno I ne mnogo mokri.

Drugo, hvala svima na druzenju kao I zadovoljstvu da sa vama vozim. 

Trece, nadam se da cemo to ponoviti jos koji put.

Posebno se zahvaljujem Vladi kao I njegovom asistentu Milenku za trud oko organizovanja "BJB Vikend voznje Kopaonik".

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Stigli smo i nas troica koji smo se odvojili na kopu.

Voznja je bila fenomenalna meni je prvi put da vozim u grupi i utisak mi je vise nego pozitivan - odusevljen sam.

Smestaj je bio odlican.  generalno je ruta bila fenomenalna.Nadam se da ste sa Vladom sredili gumu.

 

Zahvalio bih Brunu na najlonima i rukavicama koje su mi mnogo mnogo mnogo znacile. Krenuo sam verovatno sa najlosijom opremom ali stigoh kuci zdrav i srecan.

 

Naravno Bruno,vracam ti rukavice i hvala jos jednom :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Biće uskoro :)

Bilo je fantastično!

 

Bez obzira što nas je pratila kiša, uživali smo. Hvala pre svega organizatorima, vođama puta i redarima, kao i svima koji su se odvažili da krenu i koji se nisu uplašili najavljene kiše.

 

Dobra energija, druženje i prilika da se stekne iskustvo u vožnji u zahtevnim vremenskim uslovima. U takvim trenucima dolazi do izražaja kreativnost u primeni priručnih sredstava za zaštitu od kiše (čitaj kese za đubre i streč folije, posebno hvala Brunu na obezbeđivanju istih) :)

 

Malo ranije smo se pozdravili sa vama, pa smo se sa Kopaonika spustili na Jošaničku banju i onda preko Ušća i Studenice otišli do Ivanjice, i dalje preko Guče, Čačka, Rudnika, Topole i Mladenovca došli do Beograda.

 

Kod Bubanj Potoka smo u povratku sreli Mario Burgman-a i Sargeras-a (prepoznao sam te po fluo-traci :)), i malo kasnije Drilling-a :)

Možda se sećate, mimoišli smo se, nosio sam žuti fluo-prsluk.

 

Sa zadovoljstvom čekamo sledeću zajedničku vožnju! (Najavili ste Pešter!)  :)

 

Pozdrav od Branka i Maje :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Odlična vožnja, fenomenalno druženje! Hvala Vladi na organizaciji i Milenku koji je održavao "stado" na okupu :)

 

Vremenski uslovi nas nisu baš poslužili ali ovo je bio dobar primer kako entuzijazam pobeđuje sve neprilike. Kreativnosti u zaštiti od kiše nam nije nedostajalo, pa će ovo verovatno biti jedna od tura koja će se dugo pamtiti  :takoje:

 

Fotosešn je na sledećem linku: https://goo.gl/photos/FPdpcbVSiTpVxfJb8

 

Ako je neka od suvozačica fotografisala za vreme vožnje bilo bi lepo da dobijemo i te fotografije. Ja još nisam savladao tehniku fotografisanja u vožnji :)

 

Važna napomena: Sve fotografije su u punoj rezoluciji. Pošto sam ispunio kvotu za fotke na Google+, biće raspoložive samo do kraja jula. Posle toga ću postaviti novi link na kome će fotografije ostati za stalno ali će biti u nižoj rezoluciji.

 

Puno pozdrava ekipi i vidimo se na sledećoj vožnji!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Svaka čast momci i devojke na pravom avanturističkom duhu. Na muci se poznaju junaci, a bajkeri po kiši. :care: Toliko novih ideja za kišna odela, svaka čast!   :takoje: Žao mi je što nisam mogao da delim ovo prelepo zadovoljstvo sa vama. Nadam se sledeći put. Vi ste svi  :sampion: !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Svaka čast na uspešno organizovanoj i izvedenoj vožnji ! Vidi se po licima na fotkama da je bilo full.

Najvažnije je da su svi stigli nazad bez ikakvih incidenata, padova, većih kvarova ili nekih povreda. To je uvek na prvom mestu iznada svega i to je najveće merilo uspešnosti neke vožnje. Posle toga je na svakom pojedinačno da iz ovakvih druženja i vožnje izvuče ono što mu se najviše svidelo i u čemu je najviše uživao.

Kada se na kraju sve zapamti po nekim lepim stvarima, nema ničeg lepšeg.

Možda se vidimo na sledećoj jednodnevnoj vožnji po Homolju 12.jula !

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja