Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Meni deluje kao da ga je neko sredio za sebe,vozio neko vreme pa prodao nekom ko se izvozao a nije dinar ulozio pa ga prodaje sad kad treba da se ulaze,doduse dopada mi se na oko i cena je prihvatljiva a inace i gledam bandit s da uzmem pa reko da se raspitam dal neko zna vise o ovom motoru,ipak je upadljive boje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

 

 pozdrav kolege, kako vam se cini ovaj bandit?

http://www.polovniautomobili.com/motori/5757767/suzuki-gsf600s

 

 

lepo izgleda :)  mada nista dok se ne vidi uzivo pa proveris lanac i lancanike,diskove, vile, i kakvom je stanju masina generalno...

ja sam toliko para dao za moj koji je 95o godiste..

Prijatelju bez ljutnje ali ti si previse platio svoj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Nije ti ovo niska cena, (ovo je realna) jedino ako mslis da ce je spustiti za 300 evra. Inace, negde ces sigurno morati da ulozis, samo je pitanje gde i koliko, ko god da prodaje motor, sigurno ga nece prodati u tip-top stanju, a preko slika se ne vidi mnogo. Ovaj bandit je po meni najlepsi model bandita ikada napravljen (ako izuzmemo kolor semu koja mi se ne dopada), a motor se lepo cuje, brzo ide i lako vozi, tako da sa odabirom modela nisi pogresio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Ma ako su u pitanju ulaganje bez stresa-gume,lanac,aku-to otprilike i ocekujem,ali me plase ulaganja u samu masinu-jer to vuce sa sobom"gde naci dobrog majstora,treba mi xxx deo a nema da se nabavi.."a to ume jako da nervira,Znam posto sam osetio na svojoj kozi taj sex

kolor sema mi se cas svidja cas mi je seljacka ali rekao bi da je radio neko ko zna znanje

milomir22

Kakva su tvoja iskustva sa banditom,stiti li vizir koliko toliko?

ps:u vezi cene pod prihvatljiva sam i mislio realna posto ima tih modela i od 3500 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Vizir znaci, ali ne ocekuj previse, pre bandita sam vozio skoro 4 godine x9 (maxi scooter), tako da sam potpuno zaboravio sta znaci vetar na motoru i od ta dva modela, bandit mnogo manje stiti, ali kada se uporedi sa komsijinim hornetom, vizir itekako ima smisla. Meni se ne svidja grub menjac, salta bez greske, ali dosta se cuje i bas je grub. Motor za svoju snagu (nepunih 80 ks) izuzetno dobro povlaci i nije trom, karoserijski je tezak za manevrisanje u mestu, ali se lako vozi i lako obara, pa je dobar i kao prvi jaci motor (posle neke 125-ice). Suvozaca gotovo i ne osetis, jer je sediste zgodno uradjeno i suvozac se ne vozi u samom vrhu repa (kao kod r motora). Naci dobrog majstora je kljuc, a svejedno ces, ako ne ove, onda narednih godina morati da vozis motor kod nekog na servis. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Servisiranje kasnije se podrazumeva ali ne bih voleo da odmah po kupovini osim osnovnog servisa moram i nesto da popravljam pa jos ako me ukaki da se nesto skupo pokvari,sta znam vozim bugija 400 znam motor,smeo bi da krenem bilo kuda s njim ali me svrbi dupe da uzmem bandita,izgleda da je to neka bajkerska bolest to cesto menjanje motora,aj makar da je u okviru iste kategorije lakse bi bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja bih voleo da je moj bandit s verzija. ne zbog lepote jer mi se moj svidja,nego zbog zasitie od vetra. idi vidi motor.bandit je prilicno jednostavan za danasnje motore. nemas vodenu pumpu,nemas injection,nemas abs i ostale sisteme koji mogu da se kvare. Oslusni malo rad motora,znam da ne znas sta da slusas ali ako ti je nesto sumnjivo onda i jeste tako. ako ti dozvoli probaj ga,oseti menjac( koji je grub kao sto rece kolega) cena je realna.mozda jos 200 manje i super si prosao. a gume,plocice ,ulje pa i lanac i lancanike nije realno da budu novi. ne zbog cene vec zato sto svi mi volimo da vozimo motor kada ga vec sredimo i ulozimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Jel ima nesto na sta bi trebalo posebno da obratim paznju-neki deo motora gde se najcesce javlja neki cudan zvuk,kao kod skutera varijator?jos jedno pitanje kakav je sto se tice slavine za gorivo,na starom gsxr w mi je zadala dosta muke,sam bog zna koliko sam svecica promenio,raspitujem se ne samo za ovaj konkretan primerak vec uopsteno jer ovih dana planiram da idem u akciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 600N ,Sky rst50

 

 pozdrav kolege, kako vam se cini ovaj bandit?

http://www.polovniautomobili.com/motori/5757767/suzuki-gsf600s

 

 

lepo izgleda :)  mada nista dok se ne vidi uzivo pa proveris lanac i lancanike,diskove, vile, i kakvom je stanju masina generalno...

ja sam toliko para dao za moj koji je 95o godiste..

Prijatelju bez ljutnje ali ti si previse platio svoj :)

 

ja priznajem da jesam, ali ima rol barove + kofer i nocac... to je negde 300e samo  ,  od ulaganja samo zadnja guma i komplet plocica napred i pozadi...

 

inace pre toga sam gledao par komada sve sami krsevi... i kada sam video ovaj nije bilo sansi da mi promakne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Jel ima nesto na sta bi trebalo posebno da obratim paznju-neki deo motora gde se najcesce javlja neki cudan zvuk,kao kod skutera varijator?jos jedno pitanje kakav je sto se tice slavine za gorivo,na starom gsxr w mi je zadala dosta muke,sam bog zna koliko sam svecica promenio,raspitujem se ne samo za ovaj konkretan primerak vec uopsteno jer ovih dana planiram da idem u akciju

Nisam mehanicar ali poslusaj rad motora,ima li zvukova od bregaste... nemam pojma pravo da ti kazem. ja imam filozofiju da za polovno vozilo uvek treba dati sto je  moguce manje para za samu kupovinu ,jer te ulaganje skoro uvek ceka. (kako sam pametan) ;)   Tako mi je bilo sa kolima uvek. za bandita iskren da budem nisam nista sem redovnog servisa ,plocica i skidanja bokade. Ja ne znam za neke mane koje su karakteristicne bas za njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Hvala,prodavalo se ovde par lepih bandita s na forumu,posebno mi je zapao za oko onaj sto je prodavao kolega sashac,al kao i uvek kad se nesto lepo prodaje i po korektnoj ceni ja nemam ni dinar,inace volim da kupim motor pred kraj ili kad prodje sezona,kad nemam sta da radim udjem u garazu ,zagledam,pravim neki racun sta treba zameniti,ako naidje neki topao dan provozam se oko ulice cisto da me mine zelja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Najbolje je prodavao Braca aka caferacer dok ih je uvozio iz Svice, dok ja skupih kintu, on ih prodade, a uvoz je stao zbog propisa, nase nam, uredjene drzave. Ni ovaj nije los, fino ide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 600

Ja za mog bandita kupio korman od honde hornet. visina identicna samo sto je malo otvoreniji pa mi je polozaj za voznju lepsi. Samo da se ofarba pa montaza. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

i ja imam problem sa kormanom...gsf600s, 1996 godishte. uzeo ga pre 2 meseca, nikako da se naviknem, ubishe me zglobovi. jako mi je uzak i prevelik ugao...ako nekob ima da ponudi neki shiri i sa manjim uglom, da je blize nejked varijanti a ne trkalicama, nek viche! moze i dzoranje ako nekom odgovara ovaj moj...nadam se da sam ovako laichki ok objasnio i da kontate moju problematiku :)

post-253-0-04457900-1443812581.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 600

Ja sam isti problem imao i resio sam ga tako sto sam uzeo sa honde hornet. visina je ista ali je taman toliko "otvoreniji" da me ne bole zglobovi a da nije mnogo daleko. 4000din sam platio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nadji ako vecj nisi na facebooku stranicu "Suzuki Bandit"...shta god da ih pitash ili zamolish, gomila ljudi odmah odgovori, okachi fotku, pomogne kako zna i moze... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

i ja imam problem sa kormanom...gsf600s, 1996 godishte. uzeo ga pre 2 meseca, nikako da se naviknem, ubishe me zglobovi. jako mi je uzak i prevelik ugao...ako nekob ima da ponudi neki shiri i sa manjim uglom, da je blize nejked varijanti a ne trkalicama, nek viche! moze i dzoranje ako nekom odgovara ovaj moj...nadam se da sam ovako laichki ok objasnio i da kontate moju problematiku :)

Uzmes cev od metar, metar ipo, malo deblju od kormana, skines rucice dole komplet , pozoves drugara da ti pridrzi motor i otvoris korman koliko ti odgovara. pun levi i guras napred... i posle pun desni i guras napred. mozes lako i gore i dole, korman je poprilicno mek i savitljiv. Mozes ga otvoriti i prosiriti 8 do 10 cm i ispraviti.... Ne boj se nista neće pući !!! A jeftino, samo drugaru platis pivo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Potpuno bezopasno i provereno na raznim motorima , naročito suzukijima !!  Od najmanjeg pada korman se iskrivi kao da je od bakra.  Kako se iskrivi tako se i ispravi !!! Žao me je što nisam pravio snimak. Za tri min korman je ko strela !!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja