Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2014

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Šta reći... Srce puno kao i uvek... 260 km današnjeg putešestvija... po -2 dođoh za BG po -3 se vratih kući...vredelo je svaki km puta :care:

 

Čast je biti deo ove humane kolone :takoje:

 

7DE8DA37-52B9-7A4E-B87C-7AF2417965CC_thumb.jpg

 

4A1218BD-1FE2-1040-87C3-1BF086E1E055_thumb.jpg

 

FAF3D271-28A6-0840-BC6A-E3C976ED9210_thumb.jpg

 

FBD7A63C-8F74-A544-BD0E-DB5C76F15169_thumb.jpg

 

8AFDBD62-11AF-774E-8930-9EE7F8CCDAB0_thumb.jpg

 

DE577779-6A7A-DC42-BA9B-3FC175F56008_thumb.jpg

 

F4AB48A3-E09A-DA4A-BBCB-6A4B0EAB4E1C_thumb.jpg

 

Na kraju obiđosmo i kolegu Super Pop-a koji se oporavlja od operacije kolena. Sve smo postigli :moto3:

 

4B0842DB-888E-834D-93E1-A43EB64E98D0_thumb.jpg

 

HVALA veliko svima na učešću :care: Kao što napisah ranije: lako je biti human na +15 stepeni. Danas smo bili humani i na mnogo manje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Drugari... Tako mi je žao što sam daleko i što nisam mogao da učestvujem u ovoj akciji...

Naterali ste mi suze na oči.

Hvala Vam, svima koji ste danas otišli put Sremčice i ulepšali dan, nedelju, godinu mališanima...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Ljuuuudi...Da saberem utiske sad..Meni je ovo bilo mnogo lepo iskustvo,prvenac sto se tice Moto Deda Mraza...Sva ta srecna lica decurlije u Sremcici,njihov kez kad je kolona stigla,zelja da se upoznaju,da nas zagrle i sve to..Koliko je malo potrebno da bi neko bio srecan,i kako u stvari ja u zivotu ama bas nikakvih problema nemam...Upoznao sam nekoliko sjajnih ljudi,rekao bih da ih znam ceo zivot....Pozdrav za Marko07,Harry-ja i sestru,Aleksu koji nije na forumu,Bruno 68, Lucky Vladano, i jos jednog kolegu cije ime na zalost nisam zapamtio 1neznam.gif(nadam se da nece zameriti ) ,kao i za sve ostale! 1zdravo.gif

 

Sve najbolje svima,srecni predstojeci praznici vama i vasim najblizima! Sigurno vozite! 1zdravo.gif

 

Hvala i drago mi je da si imao lepo iskustvo :zdravo: :zdravo:

Cestitka bajkerima 2015.PDF

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Ljuuuudi...Da saberem utiske sad..Meni je ovo bilo mnogo lepo iskustvo,prvenac sto se tice Moto Deda Mraza...Sva ta srecna lica decurlije u Sremcici,njihov kez kad je kolona stigla,zelja da se upoznaju,da nas zagrle i sve to..Koliko je malo potrebno da bi neko bio srecan,i kako u stvari ja u zivotu ama bas nikakvih problema nemam...Upoznao sam nekoliko sjajnih ljudi,rekao bih da ih znam ceo zivot....Pozdrav za Marko07,Harry-ja i sestru,Aleksu koji nije na forumu,Bruno 68, Lucky Vladano, i jos jednog kolegu cije ime na zalost nisam zapamtio 1neznam.gif(nadam se da nece zameriti ) ,kao i za sve ostale! 1zdravo.gif

 

Sve najbolje svima,srecni predstojeci praznici vama i vasim najblizima! Sigurno vozite! 1zdravo.gif

 

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6
0takoje.gif Bio danas, super druzenje humanih bajkera i drago mi je sto sam ulepsao deci iz sremcice ovaj dan.. Srce mi je sad na mestu. VELIKI POZDRAV SVIMA KOJI SU DOSLI DANAS 1zdravo.gif
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Ljuuuudi...Da saberem utiske sad..Meni je ovo bilo mnogo lepo iskustvo,prvenac sto se tice Moto Deda Mraza...Sva ta srecna lica decurlije u Sremcici,njihov kez kad je kolona stigla,zelja da se upoznaju,da nas zagrle i sve to..Koliko je malo potrebno da bi neko bio srecan,i kako u stvari ja u zivotu ama bas nikakvih problema nemam...Upoznao sam nekoliko sjajnih ljudi,rekao bih da ih znam ceo zivot....Pozdrav za Marko07,Harry-ja i sestru,Aleksu koji nije na forumu,Bruno 68, Lucky Vladano, i jos jednog kolegu cije ime na zalost nisam zapamtio 1neznam.gif(nadam se da nece zameriti ) ,kao i za sve ostale! 1zdravo.gif

 

Sve najbolje svima,srecni predstojeci praznici vama i vasim najblizima! Sigurno vozite! 1zdravo.gif

Ma di da se ljutim,KOWALSKI ili ti Pedja sedeo do Vladana(s sedu bradu).I meni je bila čast da sedim sa ovim ljudeskarama i jednom mladom Gdjicom i da budem deo ovako lepe i nadasve korisne i humane akcije.Daće bog da se još družimo.I samo opušteno,nemojte MNOGO da lemate one što oće da nas ruše(samo malkice ih IDEMOLIRAJTE!!!)Sretni praznici i dobra sreća :takoje:

 

:hack::BJBDedaMraz::BMW2:KOWALSKI

post-21377-0-25423300-1419711010_thumb.jpg

post-21377-0-47749800-1419711037_thumb.jpg

post-21377-0-79753600-1419711074_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

i da.... VELIKO HVALA ko je našao sestrin telefon :sampion:

 

 

 

.....pored "žute afrike"... :lol: :lol:

 

dajte ljudi, nećemo se vređati :tenere:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Pinkov prilog je najozbiljniji, STB gledao da otalja i da se ne smara do Sremčice, kad je Beograđanka tu blizu....

 

Sve u svemu dobro medijski propraćeno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja