Jump to content

Moto Zajednica

Vojvodjnska voznja: Srbobran-Palic-Sombor (02.11.2008)

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Evo vec dve nedelje se nisam vozio, a polako mislim da zavrsim ovu sezonu sa voznjom ,a posto za nedelju javljaju lepo i suncano vreme planiram da napravim jednu  voznju po vojvodini.realacija ce od priike biti sledeca koja se moze i menjeti od zavisnosti ostali ucesnika sta bi hteli da vide, odnosno meni je sve jedno, vazno mi je samo u nedelju da se lepo provozamo.i ovako krece srbobran,vrbas,kula,lipar,bajsa,b topolanovo orahovo,tornjos,senta,coka,novi knezevachorgos,palic,subotica,sombor,bezdan,apatin,bac,novi sad to bi bila neka tura koja se moze menjati u zavisnosti od ucesnika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

e sada da nebi ova tema kao i mnoge druge ostala bez karaja sto mene jako nervira, kada neko pocne temu a ne zavrasi je.Ovo pre svega je jedan opustena voznja a ne putopis.

i tako i bi u jedanaest sati iz srbobrana karecemo preko vrbasa za kulu gde stajemo i kupimo naseg drugara forumasa bobana, zatim krecemo do zolike da vidimo da li je odlucio da li ce da krene sa nama.On odustaje a mi krecemo za backu topolu.

post-595-12879009529889_thumb.jpg

post-595-12879009530584_thumb.jpg

post-595-12879009531389_thumb.jpg

post-595-12879009532434_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Gde je nastavak?  ;D Ja sam moj moped pakovao za zimu napunio km za servis i ugurao u sobu ;D inace nadam se da ste se dobro provozali isao bi i ja sigurno ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

malo menjamo putanju kretanja od planirane jer smo u samom startu malo kasnili a i kraci je dan pa bi nas uhvatio mrak,prolazimo suboticu i krecemo za palic

post-595-12879009535766_thumb.jpg

post-595-12879009536327_thumb.jpg

post-595-12879009536971_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

i doslo je vreme da se polako krece za sombor.nas drugar boban nas napusta jer ima neki obaveza i tako se u subotici razdvajamo boban ide za kulu a mi nastavljamo dalje za sombor preko bajmoka,alekse santica i svetozara miletica.

post-595-12879009542728_thumb.jpg

post-595-12879009543581_thumb.jpg

post-595-12879009544599_thumb.jpg

post-595-12879009545228_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

oko pola sest stizemu u odzake .noc je vec uveliko pala pocinje da zahladjiva i mi ponovo menjamo turu  ,odustajemo od puta za novi sad zbog hladnoce i vremena i krecemo put lalica i ruskog krstura za kulu i kuci.odmah malo posle izlaska iz odzaka na putu za lalic ponovo dugacka kolona i to po prilicno u daljini vidimo rotaciju omisljamo se desila se neka saobracajka.izbijamo na celo kolone policija nas zaustavlja i neda dalje i imamo sta i da vidimo voz udario u auto.niko nista nece da nam kaze da li ima povredjeni i sta se desilo.cekamo neki pola sata da se to sve rascisti i krecemo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

na ulasku u lalic neka guzva i sve sto se vise priblizavamo centru sve vica i veca guzva,stizemo u centar sela i imamo sta i da vidimo odrzava se kirbaj ili ti seoska slava,tamo srecemo dosta motorasa iz okoline i tek onda pocinje zabava

 

 

                                              MOTORISTI NA SLAVI

Kupujemo bonbone,vozamo se u auticima i to sve po zakonu sa kacigama na glavi :D :D.buduci bajker se voza na policajskom motociklu :D

post-595-1287900958344_thumb.jpg

post-595-12879009584356_thumb.jpg

post-595-12879009584895_thumb.jpg

post-595-12879009585909_thumb.jpg

post-595-12879009587134_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Sombor, Ruski Krstur, Kula... prozujao tuda prije desetak dana na mojoj apriliji...  ;D

Ako si bio u Kuli mogao si nazvati da poijemo neshto i da se upoznamo ;)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

oko sat vremena se zadrzavamo i u sedam sati krecemo kuci.kuci stizemo u dvadeset casova,puni lepi utisaka,lepo proveden vikend posluzilo nas lepo vreme,baterije napunjene i spremni smo da u ponedeljak krenemo na posao srecni jer smo se lepo provozali.Inace motor mi je sada u servisu i treba da bude ove nedelje gotov,zatim sledi pranje,ribanje,glancanje,konzerviranje i ubacivanja motora u sobu na zimski san,jos samo da kazem da smo presli 272km.

post-595-12879009592891_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Sombor, Ruski Krstur, Kula... prozujao tuda prije desetak dana na mojoj apriliji...  ;D

a sta smo se mi dogovorili kada si bio u sutomoru,da kada budes dolazio u ove krajeve da se obavezno javis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja