Jump to content

Moto Zajednica

Thassos - Pefkari - Kampovanje

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

koliko vidim ova tema je od postavljanja najaktivnija je od svih u putopisima, mozete samo da nastavite u njoj da pisete i sledeci putopis :takoje:

ove godine cu se zadovoljiti Crnom Gorom ali Grcka je na nisanu definitivno za sledecu godinu :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

U nedelju tj. sutra u emisiji Sat tema "kako stici do tasosa preko bugarske"...vredi pogledati :)

Odgledao emisiju i što se nas tiče idemo opet preko Makedonije. Provereno bolji i jednostavniji put. Jeste duži za 100 km ali je opušteniji za vožnju u cugu, naravno sa kratkim pauzama. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR1200F
1342722470[/url]' post='1340764']

Mi bili i vratili se danas ... očekuje vas nastavak prošlogodišnjeg putopisa :lol:

 

Dakle ... "Thassos 2012" :takoje:

 

DSCF01131.jpg

 

 

 

 

 

 

Iskreno retko koji putopis sam iscitao kao vas, jedva cekam novi!Posto jos nisam smislio gde ici vi ste mi priblizili toliko thassos da imam zelju da odem tamo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

E ljudi,ja vas video u Limeni tj. Tasos gradu. Barem mislim da ste bili vi. Ako je muska polovuna Bandolerosa imala ooekotinu na nozi,onda ste definitivno bili vi. I sa vama jos neki kolega koji ide uz pomoc stapa sa majicom "Ride Or Hide" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Opekotina na nozi od auspuFa :lud: a kolega je sam skinuo gips sa noge da bi išao na Thassos :lol: Ti smo :zvizduk:

 

Što nam se ne javi :lol: da častiš :hej:

 

Pozzzz :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa nisam znao da lu vas je samo troje ili se u blizini nalazio buljuk motorista koje bi morao jis da castim :)

 

Bez zezanja, nisam bio siguran da ste to vi jer vas znam samo iz putopisa sa slika...pa da ne bude ono "ko je bre ovaj...kakav BJB!? " :)

Kolegi svaka cast na ludosti...ali i hrabrosti. Verujem da ste se lepo proveli jer vidim da ste vec bili na Tasosu. Ja licno more ne volim ali kada vec moram da idem, vrlo rado biram ovo ostrvce. Tu idem, sa pokojim prekidom od '93. godine.

 

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Pa nisam znao da lu vas je samo troje ili se u blizini nalazio buljuk motorista koje bi morao jis da castim :)

 

 

Upravo tako Tony :lol: ....nije nas bilo troje već sedmoro .....4 motora sedam ljudi.....i da :aha: ...........bilo nam je feeenooomeeenalnooo! Obišli celo ostrvo....sve plaže...brda...seoca...jezera...taverne...a u povratku naravno da nismo zapucali pravo za BG :aha: ....ali otom potom..... :takoje:

 

 

Ovogodišnje letovanje i putopis o Tassosu nastavićemo ovde premda bi ovaj putopis trebalo nazvati :

 

" Izađi iz vode kupaćeš se i sutra isto" ;) sa pod naslovom :

 

"Ne znam ko sam, ne znam gde sam...." :lol:

 

Samo ću da pokrenem ovu temu sa ovim videom !!!

Detaljan nastavak putopisa očekujte od ponedeljka dok sredimo foto dokumentaciju !!! :zdravo::zdravo:

 

http://vimeo.com/46119539

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Pripremajući se u mislima za ovo putovanje ređale su se slike u mojoj glavi sa prošlogodišnjeg letovanja....Našeg šatora sa pogledom na more, tik uz plažu....spavanja uz šum talasa...buđenja i ispijanja prve jutarnje kafice sa pogledom na pučinu kroz palmine listove.... 43341.gif

 

:kamp:

 

No, ništa nije ispalo onako kako smo planirali ili bolje reći mislili da hoće. A pošto je život čudo zaista..... opet nas je prijatno iznenadio uklapanjem kockica.....i sve je ispalo fantastično ali potpuno drugačije od zamišljenog a proveli smo se fenomenalno!!! I kao i uvek što se nas tiče svi su se događaji i doživljaji spontano desili.

 

Od svega što smo planirali jedino se ispunilo to da smo zaista krenuli na more :) premda smo 2 dana pre puta bili u velikoj dilemi zbog naravno iznenadnih, nepredviđenih, novčanih i drugih zavrzlama ( neispravnog amortizera na motoru) da li da uopšte idemo..........

 

I tako........... krenusmo nas dvoje na more sa skoro u pola manje para nego prošle godine i sa neispravnim amortizerom pa nam je u većem delu puta delovalo kao da smo na put krenuli jašući konja :vitez: a ne vozeći se na motoru! :moto1: Ogromna želja i volja i vera da će sve biti u redu je prevagnula pa smo se privikli da se vozimo skačući!! :lol: Ja na nagla kočenja koja su morala da se dešavaju zbog amortizera..... i svaki put kada se to desi.... udarca u glavu ranca u koji nam je stala šerpica za supu jer nije bilo više mesta nigde a bio je zakačen za zadnji kofer baš iza moje glave! :lol: Ali me je to baš onako fino razbuđivalo usput! :D

 

Čekajući da prođe ogroman pljusak u Beogradu....krenuli smo posle ponoći 06.07. u petak. Gledajući vremensku prognozu u ostatku Srbije nije trebalo da bude kiše......Plan je bio da putujemo celu noć....bez spavanja.....a da more ugledamo u ranim prepodnevnim časovima......   

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Bandolerosi, .... pa vi polako ali sigurno postajete brend... :sampion: bravo majstori i samo napred...kao sto napredujete u tehnickom smislu, sledeci putopis ocekujemo u 3D tehnici ... ;):takoje: :takoje: :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala Peđa! :zdravo:

 

Naš natovareni TDM je spreman za put! :takoje:

 

DSCF0002.jpg

 

Spreman je i Bandolero! :takoje: I ja sam spremna samo se nisam slikala ;) ....valjalo je više krenuti...i krenusmo oko ponoći....

 

DSCF0008.jpg

 

Na jednoj od pauza se upisuje i potrošnja goriva naravno....Išli smo autoputem...ovaj put zbog neispravnog amortizera....a baš nam se neda da idemo preko Bugarske pa to ti je!

 

DSCF0016.jpg

 

A evo i mene :D .....ja mislim da je ovo negde posle Niša al nisam baš najsigurnija...samo znam da je ovde bila ogromna gužva, mnogo automobila, kamiona, autobusa..... i da je Deni u jednom momentu rekao: " Što li je ovolika gužva verovatno deca idu na ekskurziju..." :stabre: ......nije mu palo na pamet da su svi krenuli na letovanje kao i mi....e baš smo se slatko ismejali tada.... :lol:

 

DSCF0018.jpg

 

I tako smo mi putovali, i putovali.....iskreno u nekim momentima nije bilo nimalo zanimljivo skakutati po zadnjem sedištu zbog izbočina na putu koje nije imalo šta da amortizuje...a kako je Deniju bilo da vozi mogu da pretpostavim. Mislim da su me ovaj put kolena mnogo više bolela nego inače pošto sam i ja kočila i podizala se koliko sam mogla da sprečim skakutanje motora....ali šta je tu je.....nismo mi neki kilavi i neizdržljivi.....tako da smo u veselom i pozitivnom raspoloženju stigli u Džep u srce Grdeličke klisure...i smrzli se.... Posle par kilometara na pumpi napravili pauzu i pooblačili sve što smo mogli da izvučemo iz kofera....stvarno je bilo ledeno. Kao da smo krenuli na zimovanje a ne na letovanje.... :lol:

 

DSCF0022.jpg

 

Pauzica i za kafu....posleponoćnu

 

DSCF0025.jpg

 

Kao što može da se vidi iz priloženog ja spavam i pijem kafu i pušim i smrzavam se...sve u isto vreme..... :lol:

 

DSCF0026.jpg

 

A ove tablice smo morali da slikamo..zbog koincidencije.....KLE.... :ljubav:

 

DSCF0027.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Za sledeću godinu da planirate Sitoniju :takoje:

 

Vama :Bandolera: nigde ne može biti dosadno.. :pracka:

ali tamo je tek do OO za taj fazon malo tamo malo vamo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Paaaa.....iskreno.....ne znam Lošmi....navikli valjda :D .....nama je čudno kada svih tih stvari nema. :lol: A još sada više mesta na TDM - u inače ..........pa se opet prilepimo jedno uz drugo....i kada nema potrebe! Svedoka mnogo! Jedan od njih je Nataša - Trinity....koja mi je pri jednoj od zajedničkih vožnji rekla: "Pa šta ste se sada prilepili kada imate više mesta nego na KLE-u ? ".....sa naše strane je usledio samo široki osmeh! :):)

 

Vlajko druže stari hvala za predlog! :takoje: Čuli smo da je Sitonija super! Uzimamo u razmatranje! :zdravo: A ovaj odmor je bio sve samo ne odmaranje, ako i neka je....no otom potom.... :moto3:

 

 

 

I evo prvih jutarnjih časova i Grčke! Jupiiii!!!! :jee1: A i najzad je postalo toplo......a kako bude odmicalo prepodne tako će biti i prevruće....ali nama ovaj put zaista nije smetalo jer smo se smrzli tokom noći....

 

DSCF0030.jpg

 

Što se samog puta i gužve na granicama tiče nikakvih problema! Nas su propuštali! Čak nam je na makedonskoj granici neki čovek koji je bio prvi u redu mahao da dođemo ispred njega :takoje: ....valjda smo svima delovali zaista natovareni.... ::)

 

I kreće put kroz Grčku koji nam je sada već poznat i budi uspomene na prošlogodišnje letovanje....a sa svakim pređenim kilometrom smo bili sve srećniji jer smo bivali sve bliži našem prelepom Tassosu :ljubav: ....a na umor i celu ne prospavanu u vožnji provedenu noć nismo ni mislili....

 

Stižemo u Keramoti - gradić iz kog feribot ide ka Tassosu....A u Keramotiju opšti krkljanac! :staa2: Red za ukrcavanje na feribot dugačak kilometrima! Ovo smo i snimili pa ćemo postaviti i video da dokumentujemo priču jer je zaista bio haos! E sada se stvarno trebalo snaći! E tu već Deni stupa na scenu i sa par uspešnih manevara uspeva da nas iz neke sporedne uličice ubaci skoro na sam početak kolone....Ja silazim da kupim karte za feribot .....no, moj snalažljivi muž prolazi pored "cepača karata" bez pokazivanja i traženja iste....Čovek mu je samo pokazao rukom da prođe! :takoje: Super! Sa onim jednim eurom iz Makedonije gde nas je neki dečko takođe pustio samo mahanjem ruke i osmehom....ovih 11 ušteđenih čine = 12 celih eura ostalih u džepu! :)

 

No bez sve šale gest ovog čoveka je zaista bio fenomenalan ne zbog novca već zbog gužve....jer da smo otišli da kupimo karte čekali bi sledeći trajekt sat vremena! Ovako smo stigli taman na vreme! Sve se odigralo u nekih 5 min. I ukrcasmo se.....

 

DSCF0035.jpg

 

I radovanje može da počne!!!! :):)

 

DSCF0045.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Super.E bas cu sa merakom da procitam :takoje:

Nego,ako vam je mnogo mesta bilo problem :D sto ne rekosta da vam dam KLEa posto ste vec navikli,ima i zel.karton a netreba ovlascenje :lol: i ispravan amortizer :moto3: Pozz

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Bravo za komentar! :takoje: Ova dva plusa znaš od koga su.... :zdravo::zdravo:

 

E ta subota kada smo stigli u kamp je protekla u iznenađenjima! Prvo je bilo da je naše "staro mesto" na kome smo podigli našu "morsku kuću" prošle godine zauzeto! 1hmm.gif Naređao se neki buljuk Holanđana sa sve mikrotalasnim i televizorima....i kamperima....i baldahinima...od šatora....Tako da smo mi morali tražiti drugo mesto! I našli ga pored zidića!

 

Taj zidić je kasnije poslužio kao polica, kuhinjica, klupa za sedenje ili krevet za leženje...... ;)

 

I naravno postavismo ili sklepasmo naš šator nekako :D ..... onako umorni posle cele neprospavane noći....I najzad jedosmo tog dana....pa kupanjac....da osetimo i shvatimo zašto smo i gde smo došli....a onda spavanjac! Mmmmm.....intex dušeci su delovali kao oblaci tog popodneva.... :aha:

 

Uveče se naravno valjalo malo prošetati po gradiću....

 

181310_479185462110725_1082236770_n.jpg

 

A onda naše omiljeno....pravac plaža....

 

DSCF0063.jpg

 

DSCF0062.jpg

 

 

 

To veče će ostati za nas dvoje upamćeno! :D Po tome što smo tada još uvek mislili da ćemo na Tassosu ostati oko 10, 15 dana. :lol: Da ćemo se nazad vraćati istim putem kuda smo i došli. :lol: Da ćemo polako svaki dan obilaziti po jednu plažu ili mesto na drugom delu ostrva koji smo namerno ostavili sami za sebe ne otkrivenim prošle godine da bi se vratili ove i sve to videli. :lol: Svašta smo mi mislili to veče.... uz šum talasa i miris mora........

 

A sutra dan je stiglo novo krajnje prijatno iznenađenje.....koje je i obeležilo naše ovogodišnje letovanje... :takoje:

 

DSCF0061.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

zbog naravno iznenadnih, nepredviđenih, novčanih i drugih zavrzlama

 

Evo nekoliko korisnih informacija za one koji planiraju da kampuju u ovom kampu.

 

Cene u kampu su iste kao i prošle godine, po danu:

 

- odrasli 4 eura

 

- šator 4,8 eura

 

Čistoća i higijena u kampu je na visokom nivou. Npr. sapun za ruke i toalet papir nije potrebno nositi sa sobom. Ima ga u izobilju :lol:

 

Trajekt iz Keramotija za 2 osobe i motor - 11 eura.

 

Cene goriva u Grčkoj su zanimljive - od 1,69 do 1,71 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

I kao što rekoh evo ga video sa feribota u Keramotiju da dokumentujemo gužvu koja je bila.....ala smo beli...... :D

 

 

 

 

 

I dođe nedelja! Imali smo dojavu da nam stiže društvo! :takoje: Čitavih 5 -oro ljudi! :D Čitali su i gledali naš putopis od prošle godine sa Tassosa jako im se svideo i odlučili da dođu u kamp na Tassos! E baš nam je bilo drago!!!! Jelena, Dejan, Slavica, Nemanja i Čeda! :) Krenuli u subotu...išli preko Bugarske....svraćali u Sofiju zbog nekih poslovnih obaveza....spavali u Pirotu....pa u nedelju nastavili put Tassosa. Slavica i Nemanja su već bili uplatili smeštaj pre mesec dana u Limenariji. Ovih drugih troje hoće u kamp! Znači da je trebalo sačuvati mesta za još dva šatora pored nas! I počelo je razvalačenje naših stvari na levu i desnu stranu od našeg šatora, stavljanje na kanap za sušenje svih peškira koje smo poneli :lol: samo da bi napravili i sačuvali mesto. I naravno tog dana smo ostali u kampu! Nigde se nismo mrdali osim do plaže da se okupamo pa nazad! S vremena na vreme pojavljivala se Ana, gospođa koja radi na recepciji, sa pridošlicama koji su ceo dan stizali u kamp koji se sve više punio. Kada bi došla do nas mi smo ponavljali jedno te isto da nam stižu prijatelji i da bi bilo lepo da sačuvamo mesto pored nas za njih jer nikada nisu bili u tom kampu...i bla,bla...i bla, bla....da nam stižu prijatelji....i bla.bla.....i sačuvasmo mesta do 21h kada nam je stiglo društvo! :jee1:

 

Uveče.... pošto nismo više mogli da izdržimo da sedimo u kampu i čekamo ih krenusmo u jednom momentu da se prošetamo po gradiću nakon što su nam javili da su u Keramotiju i čekaju trajekt. I taman kada smo prošli kapije kampa i krenuli jedinom uličicom u Pefkariju.....na kraju iste ugledasmo drugare!!! :moto3::moto3:

 

I naravno oni počinju da mašu....mi isto....silaze sa motora, i kreće radovanje i pozdravljanje a onda svi ka kampu gde smo mi u međuvremenu rashladili pivo i sokove za dobrodošlicu! S obzirom da smo hrane imali obezbeđena je bila i večera ukoliko su gladni i hoće da jedu u kampu. A ako ne budu previše umorni da odemo do jednog od sa naše strane proverenih restorana.

 

DSCF0074.jpg

 

DSCF0075.jpg

 

DSCF0077.jpg

 

Red priče, red nameštanja šatora, red smejanja, red kucanja....valja se..........pa opet sve ispočetka.....a dogodovština usput pregršt što njihovih što naših tako da priči nije bilo kraja....

 

DSCF0071.jpg

 

DSCF0080.jpg

 

DSCF0081.jpg

 

I nakon nekih dva sata smejanja, raspakivanja, pa opet smejanja.....ipak odlučismo da odemo do nekog od restorana svi zajedno.

 

DSCF0085.jpg

 

Mi smo odlučili da ih odvedemo u jedan od restorana gde smo nas dvoje jeli a imaju dobru hranu.........i upasmo slučajno pravo na Grčko veče.....kao poručeno! Sirtaki dance....bilo je fenomenalno!!! :jee1: I pevalo se i tapšalo, malo i igralo..... :D

 

DSCF0110.jpg

 

DSCF0092.jpg

 

DSCF0101.jpg

 

DSCF0096.jpg

 

DSCF0111.jpg

 

DSCF0099.jpg

 

E zaista smo se divno proveli....suvlaki bio odličan, pivce ledeno....muzika vesela i zarazna....ljudi raspoloženi....a mi svi srećni kao mala deca! Bila je to prava dobrodošlica sa naše strane....tako su nam rekli naši drugari a nama bilo zaista drago da tako misle i da je sve ispalo to prvo veče tako sjajno...od mesta za postavljanje šatora koje im se apsolutno svidelo.... pa do večere....muzike...Ipak smo mi ispali kao neki domaćini ovde jer smo već bili....pa se valjalo tako i pokazati.... :):) Nama su domaćini prošle godine bili Italijani Nataša i Paolo i Nemica Klaudija koji su nas dočekali kao svoje najrođenije i pomogli nam da se snađemo u prvom trenutku kao i mi sada našim pristiglim prijateljima!

 

DSCF0113.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Hvala ti puno i veliki pozdrav Svetac za tebe od nas dvoje!!! :zdravo::zdravo:

 

Loptica za tenis u gnezdu nekih ptičica iznad naših glava! Zanimljiv detalj!! Ko li ga je uočio i kada ne zna se :neznam: ....pretpostavljamo da je to neko primetio kada je dobio porciju odozgo po glavi :lol: .....verovatno ....ali niko do kraja letovanja nije hteo da prizna ko je taj od nas! ::) Ja nisam! Časna banditska!945729.gif

 

DSCF0115.jpg

 

E ovde smo kompletni! Stigli su i Slavica i Nemanja. Došli su čim su ustali i tako je bilo svako jutro!

 

DSCF0118.jpg

 

DSCF0119.jpg

 

Mi u kampu ustajali smo oko 8h...pili kafu i čekali da stignu njih dvoje negde oko 9h, pola deset pa svi zajedno na motore prvo negde na doručak a onda gde nam se srcu hoće slobodni i veseli kao "galebovi koji prate trajekte" ovo je citat jednog od nas iz mase :lol: .....Svačija želja ispoštovana, a dogovori gde ćemo sutra da idemo i šta da radimo pravljeni su prvo uveče a naravno i u toku dana....tipa...E mogli bi sutra..tamo

 

Kad bi došlo sutra ujutro kada se okupimo razmatrali bismo svi zajedno opet iznova, svih sedmoro, :D:D:D:D:D:D:D... gde nam se ide i šta nam se radi...jer možda je neko preko noći dobio neku novu ideju......i sve to vrlo opušteno opet uz šale i doskočice....zašto se nekom ide baš tamo a drugom baš ovamo....i onda bi krenuli da ispunjavamo želje sami sebi....da vozimo do plaža ili jezera ili gradića koje smo hteli da vidimo.....usput naravno posećivali kad god bi nam palo na pamet....taverne i restorančiće što zbog pića i rashlađivanja a što zbog gladnih stomaka ali i očiju! :D:D:D:D:D:D:D

 

DSCF0122.jpg

 

DSCF0123.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Hej pa ovo nije fer, bili ste na "Mermernoj plazi", ja jedino na njoj pocrnim kao covek (crnac) . . .

Na Tassos-u letujem vec osam godina, odlazio sam i po dva puta za leto, prve tri godine u Pefkariju,

posle toga uvek u Potosu.

U medjuvremenu sam upoznao Tassos odlicno, za bilo koju informaciju stojim na raspolaganju.

Klima je skoro idealna, danju toplo, nocu prijatna svezina, uvek duva lagani vetar,

za sve ove godine jos nikad nismo koristili klimu u sobama.

Sta reci kako je na Tassos-u, drugar koje stvarno obisao ceo svet, nastanio se u Potosu,

pre tri godine je kupio veliki plac i sada zida, skoro je gotovo. Cene nekretnina se krecu kao u Novom Sadu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Mene sve ovo ceka u avgustu :) jedva cekam...pishite..hocu josh :) odlican nastavak!

Ovaj put su vam dali da parkirate motore u kamp ili se varam?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja