Jump to content

Moto Zajednica

Grupna kupovina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Pozdrav drugari forumasi,

nisam siguran da li je ovo pravo mesto ali nisam bio siguran gde drugde da stavim.

 

Da li nekoga interesuje komplet od tri SUZUKI Adventure aluminijumska kofera. 

 

Prodaje se jedan Suzuki V-Strom koga bih mozda hteo da pazarim, a koji ima navedene kofere koji meni nisu potrebni.

 

Mislio sam da zajedno sa nekim kome trebaju koferi, kupim motor i uzmemo kome sta treba jer vlasnik ne zeli da prodaje posebno.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Raspitacu se kakvo je kacenje, a mozda bi bilo najbolje da se cujemo i recimo u ponedeljak zajedno odemo da pogledamo sve detalje.

Posto sam primetio da si iz Beograda, mislio sam da to moze da bude dobra ideja, a ponedeljak sam predlozio jer ja za vikend nisam u Beogradu.

 

Ne znam da li ti ova slika ista znaci sto se tice kacenja:

http://images3.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/835/8355882/0221a313b4c9-800x600.jpg

 

 

Reci da li ti odgovara predlog gore pa da razmenimo telefone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jobefet, a koliko si racunao da bi kostao motor, a koliko koferi? Prodavac u oglasu pise "kofer" a ne "koferi". Koliko kofera je tu u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Razmisljam o toj opciji stalno, ali me novcanik ne slusa :)

 

Zato i trazim saradnike koji ce ucestvovati delimicno pa da me motor ispadne jeftinije koliko god je moguce, jer kofere vec imam sa starog motora.

 

Hvala na ideji ali tesko izvodljivo osim ako nemas neki plan za brzu zaradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jobefet, a koliko si racunao da bi kostao motor, a koliko koferi? Prodavac u oglasu pise "kofer" a ne "koferi". Koliko kofera je tu u pitanju?

?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

Jobefet, a koliko si racunao da bi kostao motor, a koliko koferi? Prodavac u oglasu pise "kofer" a ne "koferi". Koliko kofera je tu u pitanju?

?

Napisao je u oglasu i da je platio 1000 eura....e sad ako mislis da jedan kofer toliko kosta onda ok...naravno da su u pitanju 3 kofera...

 

@ Jobefett

Uzmi prodaj svoje stare i ostavi ove za sebe,ovo su odlični koferi,teško da ćeš bolje kupiti...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Milanezi, ima raznih ljudi i raznih misljenja sta njihovo koliko vredi. Vidim u oglasima motore koji kostaju maltene kao isti takvi NOVI. Mogao je kao NOVE i 5000 da plati, mene zanima jednostavno koliko bih morao da izbrojim para sada kada su POLOVNI. Pretpostavljam i ja da je rec o 3 kofera, ali ne skodi precizirati, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

mene zanima jednostavno koliko bih morao da izbrojim para sada kada su POLOVNI.

Ova 3 komada sa nosačima vrede sigurno 500 evra kao polovnjaci i da ih stavi na ebay po toj ceni otišli bi kao vruće kifle...

Opet po meni je ludost ovo skidati i stavljati druge zbog ustede od 100-200 evra...ove kofere pravi sw-motech za Suzuki,dobri,robusni,kvalitetni...isli su u kompletu sa stromom 650 u verziji traveller...a koliko vidim ovaj primerak iz oglasa je bas ta verzija...

Evo cenovnik sta koliko kosta od opreme kad je novo pa moze da se napravi neka orijentaciona procena za ovaj set kofera:

http://shop-motorrad.suzuki.de/c/sport-enduro-tourer_v-strom_dl650_modelljahr-2009-2011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja