Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RS125 jedinstvena u fabrickom stanju

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

3080a3070d70-800x600.jpg

Aprilia je u izuzetnom stanju, uzivo i lepsa nego na slici, ima nov akumulator, michelin gume, izuzetno stabilna u krivinama.. Motor se prodaje jedino zato sto sam konacno dobio vecu kategoriju pa bih da isprobam nesto jace :D ko zeli motor manje kubikaze na kome nece morati non stop da menja nesto ovo je idealna prilika, motor ima pravih 18500km predjenih, 2001 je godiste, moze jos slika ako je potrebno.. cena bi bila 900e :D 0631461314 evo i mog broja, rado cu vam dati jos informacija :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pogresio si temu,treba da pises u Prodajem a ne ovde.

Posto nisam aktivan clan i ne ispunjavam neke tamo uslove, nije mi dozvoljno da pisem u temi Prodajem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Pa si resio da pises bilo gde na forumu, samo da bi prodao motor? Ne ide to bas tako ;)...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Pa si resio da pises bilo gde na forumu, samo da bi prodao motor? Ne ide to bas tako ;)...

Drugar, pisao sam u temi sport u kojoj su uglavnom komentari primera ' da li da kupim taj i taj motor? ' Postavio sam temu kako bi prodao motor nekome ko ce biti zahvalan sto je naleteo mozda bas ovde na ovoj temi, a ostali koga ne interesuje nista ovakvo, ne moraju ni da otvaraju temu ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Nista, sad ce urednici lepo da ti obrisu temu, i gotovo... To "Pravilo 100 postova" za rubriku "Prodajem" nije bezveze izmisljeno ( ili, sto bi ti rekao, "neki tamo uslovi" ). Trebao si da zamolis nekog prijatelja koji poznaje tebe i motor, da postavi oglas u tvoje ime. Rubrika "Sport" je za moto novitete, savete, poredjenja, a ne za trgovinu.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Nista, sad ce urednici lepo da ti obrisu temu, i gotovo... To "Pravilo 100 postova" za rubriku "Prodajem" nije bezveze izmisljeno ( ili, sto bi ti rekao, "neki tamo uslovi" ). Trebao si da zamolis nekog prijatelja koji poznaje tebe i motor, da postavi oglas u tvoje ime. Rubrika "Sport" je za moto novitete, savete, poredjenja, a ne za trgovinu.

Nek obrisu temu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Баш фин однос имаш према овом форуму

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

Sto ste napali decka, prodaje, koliko vidim, odlican motoric za vise nego korektnu cenu.

 

Osim toga clan je foruma od 2011- e, nije napisao 100 + postova o kojecemu  da bi imao tamo neka prava.

 

 Lepa sprava, ovo bih i ja ovako mator rado vozio. :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Sto ste napali decka, prodaje, koliko vidim, odlican motoric za vise nego korektnu cenu.

 

Osim toga clan je foruma od 2011- e, nije napisao 100 + postova o kojecemu  da bi imao tamo neka prava.

 

 Lepa sprava, ovo bih i ja ovako mator rado vozio. :takoje:

Ja vozim motore od svoje 8me godine, forum koristim kako bih pogledao novosti o motorima.. ne pisem nikakve postove zato sto vreme ne provodim sedeci za kompom i gledati kako pisu nebuloze o nekakvim motorima za koje tvrdim suprotno od onoga sto kazu, ako oni ne znaju da odrzavaju to je njohov problem :D Normalan ste covek pa razumete o cemu pricam :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Nista, sad ce urednici lepo da ti obrisu temu, i gotovo... To "Pravilo 100 postova" za rubriku "Prodajem" nije bezveze izmisljeno ( ili, sto bi ti rekao, "neki tamo uslovi" ). Trebao si da zamolis nekog prijatelja koji poznaje tebe i motor, da postavi oglas u tvoje ime. Rubrika "Sport" je za moto novitete, savete, poredjenja, a ne za trgovinu.

Šteta što je vojska izgubila ovakvog desetara...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Moze makar malo vise od desetara? :)  Zato sto se u ovoj drzavi ne zna red ( tacnije - "prepametni smo" ), zato smo i ovde gde jesmo... Kako god, urednici su decku prebacili oglas gde treba, i sada mogu da mu pozelim srecnu prodaju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja