Jump to content

Moto Zajednica

600 cc ili 1000 cc ?

Recommended Posts

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Veličinu 00 dokazujem tamo đe je bitno...

 

 

 

Brate znao sam da si kukavica,ali da si tolika ckapi,nisam mogao ni da predpostavim :)....mada kada je mrco montenigers bio jak na delu, vec samo na recima,po tome ste opste poznati...

Reči ne mogu da opišu koliko sam se potresao zbog ove tvoje izjave :kafa:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Morao sam ovo da okacim!To je bilo jace od mene!1moto3.gif

 

Malo je brza od mohikancove uljare1nanana.gif

 

Jel i ovaj vozi niz vetar i nizbrdo kad uspeva da vozi vise nego sto fabrika kaze :)

 

http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CDQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.mbike.com%2Fhonda%2Fcbr600rr%2F2004&ei=tDwaU_aeDaK9ygOqg4HQBQ&usg=AFQjCNGZNVhqwFpn9psPpJHY51d28Wa6Cw&bvm=bv.62578216,d.Yms

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Veličinu 00 dokazujem tamo đe je bitno...

 

 

 

Brate znao sam da si kukavica,ali da si tolika ckapi,nisam mogao ni da predpostavim :)....mada kada je mrco montenigers bio jak na delu, vec samo na recima,po tome ste opste poznati...

Reči ne mogu da opišu koliko sam se potresao zbog ove tvoje izjave :kafa:

 

Znaci mrco osecaj je obostran :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Morao sam ovo da okacim!To je bilo jace od mene!1moto3.gif

 

Malo je brza od mohikancove uljare1nanana.gif

 

Jel i ovaj vozi niz vetar i nizbrdo kad uspeva da vozi vise nego sto fabrika kaze :)

 

http://www.google.rs....62578216,d.Yms

 

Mozes ti da guglas do ujutru dzaba ti1jezik.gif!Kad trecom ide 210 zasto sestom da neide 290?!Eto ti ga sad1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Morao sam ovo da okacim!To je bilo jace od mene!1moto3.gif

 

Malo je brza od mohikancove uljare1nanana.gif

 

Jel i ovaj vozi niz vetar i nizbrdo kad uspeva da vozi vise nego sto fabrika kaze :)

 

http://www.google.rs....62578216,d.Yms

 

Mozes ti da guglas do ujutru dzaba ti1jezik.gif!Kad trecom ide 210 zasto sestom da neide 290?!Eto ti ga sad1nanana.gif

 

 

I ja kazem da moze da ide 290 ma i vise..... al kad ga bace iz aviona hhaha :dupe2::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Morao sam ovo da okacim!To je bilo jace od mene!1moto3.gif

 

Malo je brza od mohikancove uljare1nanana.gif

 

Jel i ovaj vozi niz vetar i nizbrdo kad uspeva da vozi vise nego sto fabrika kaze :)

 

http://www.google.rs....62578216,d.Yms

 

Mozes ti da guglas do ujutru dzaba ti1jezik.gif!Kad trecom ide 210 zasto sestom da neide 290?!Eto ti ga sad1nanana.gif

 

 

I ja kazem da moze da ide 290 ma i vise..... al kad ga bace iz aviona hhaha :dupe2::nanana:

 

dobar.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

@Mohikanac ti si brate klasican onlajn hejter, opusti se malo. Nista nisi bolji ako druge prozivas. Ja licno vise volim one kojo su jaki tamo gde je tvrdo. Pozdrav

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Morao sam ovo da okacim!To je bilo jace od mene!1moto3.gif

 

Malo je brza od mohikancove uljare1nanana.gif

 

Samo jedno zapazanje:

Pogledajte pokazivac kolicine goriva na pocetku i na kraju snimka, kao i predjenu kilometrazu za vreme istog... I, onda recite da 600-ke trose mnogo... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Hmm.......iscitah natenane sve strane i dileme i misljenja...........

 

i neprocitah vaznu stvar nigde ni na jednoj strani.......danak neiskustvu.........ili mali broj promenjenih motora ....ili previd komentatora........neznma sta je u pitanju ali Bitno je ..........

 

da je 750 klasa namerno ugasena inace u celom svetu pa naravno i kod nas :moto3: poznata i kao Kraljevska klasa..........silom i losom odlukom za vozace a finansiski opravdanom za fabrike ,ugasena od skoro pa svih proizvodjaca motora namerno........ :neznam:

 

Tako je nastala ai do danas forsirana hibridna verzija sad popularna NA SILU ........600 klasa......... niti je 500 niti 750 .....ili ti niti je vino niti je rakija....... :zvizduk:

 

Mora se pre svega duze voziti bilo koja klasa da bi se onda relativno MOGLO DATI SUBJEKTIVNO misljenje,,,,,,jer ne razmisljamo naravno svi isto ........e tu nastaje problem sto vecina nije imala u licnom posedu sve navedene kubikaze pa da moze da proceni sta je sta .......bar vecina...........medjutim koliko god se juri ebeni konji .......a tvrdim da 98 posto vozaca u Srbiji nezna i nemoze da ih iskoristi .....sva prednost je opet na strani same 1000 darke.......ako nista drugo onda zarad stabilnosti i obrtnog momenta... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yamaha R1

Previse nepotrebnih komentara :) al dobro druze vidi.. Ako hoces brzinu to imas i u 600 i u 1000 al u 1000 je veca udobnost bolji polozaj cak i laksi za voznju. Ako si u mogucnosti da uzmes dobar 600 za solidne pare uzmi.. al moja preporuka ide 1000 jer sam vozio 600 sad vozim 1000 i znam kako ide prica izmedju 600 i 1000 :)

 

Sto kazes trosi.. ako ide onda nek i trosi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: United States
  • Motocikl: ZX1000JDF + 2004 Polaris Sportsman 700 Twin EFI 4x4/Snow plow

@Mohikanac - prestani da se drvis ko k*ta u vrucu vodu.

 

@AgustaRider, slazem se u potpunosti sa "brzina u krvi" i pogotovu "Srbenda".

Mnogo motora od litar su udobniji no 600 kubika. Po meni mozda je i najbolji primer '13 R1 i R6. R6 je mozda i najneudobniji u svojoj klasi. Cak i '13 ZX10R je mnogo jednostavniji za voznju no '13 ZX6R. Za nepoverovati ali jeste tako. Jeste malo tezi ali lakse se vozi. Po meni najbolji litarski Japanac. Oduva R1 bez problema (u USA mora ECU Flash). Vecinom ce litar da bude udobniji od bilo cega drugog.

Cbr necu ni da spominjem jer je ona godinama ista. Dosadno ista vec deceniju. Cak i brzinomer i dalje lici k'o da su ga vadili iz NisEkspresov autobus.

 

Jednostavno upitaj sebe zasto niko neide sa litre na 600 kubika?

Vidis, ja jesam! I drago mi je sto jesam. Tek tada ukapirah svoje mogucnosti i koliki mi je maksimum. Kad degradiras - tek tada na stazi shvatis kolika je zapravo igracka 600 kubika.

Podrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4739 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Komercijalni brzinometri poprilicno lažu a i obrtomeri. Mene drugar ubeđuje da Kymco downtown ide 150 na sat he he he . Naravno da ide sa fabričkim brzinomerom, kao što i ova CBR600RR ide 289. :lol: :lol: :lol: :lol: :BJB-jawa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nino, 81 postova
  • Lokacija: On Road
  • Motocikl: ZX6R

Komercijalni brzinometri poprilicno lažu a i obrtomeri. Mene drugar ubeđuje da Kymco downtown ide 150 na sat he he he . Naravno da ide sa fabričkim brzinomerom, kao što i ova CBR600RR ide 289. :lol: :lol: :lol: :lol: :BJB-jawa:

 

Znaci nijedna hiljadarka ne ide 299?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2399 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

nije poenta u 280 ili 299, razlika 600 i 1000 je nesto drugo

Tako je! 'Iljada bre,'iljada!!! Kako to moćno zvuči...

Ja i za moj više volem da kažem po' 'iljade nego pe'sto! B-)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ima istine hiljadu kubika je mera za coveka,ovi sa 500-600 kubika su ipak vozaci amateri....a ko vozi preko 1000 kubika je ono sto se narodski kaze covek i po......... :nanana:

 

 

Aj sad malko ozbiljno...da li ste se nekad zapitali zasto niko ko je presao sa 600 na 1000,nikad se vise nije vratio na 600...ja licno nikad ne bi vise vozio manje od 1000 kubika,jedino ako me neka muka natera....tako da dok imam uslova(pare za malo vecu potrosnju goriva)) za voznju jakog motora,isti cu svakako voziti..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

nije poenta u 280 ili 299, razlika 600 i 1000 je nesto drugo

Tako je! 'Iljada bre,'iljada!!! Kako to moćno zvuči...

Ja i za moj više volem da kažem po' 'iljade nego pe'sto! B-)

Onda bolje kupi litru, kad ti je već toliko bitno.

Pošto "po' 'iljade" ne zvuči ništa bolje nego "pe'sto", ali jeste upadljivije ... "zvučnije", skrenuće pažnju, ne na pozitivan način.

Kao oni likovi što crtaju plamenove i stavljaju nekakve "Xtreme" naljepnice na Juga, najčešće 45icu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ima istine hiljadu kubika je mera za coveka,ovi sa 500-600 kubika su ipak vozaci amateri....a ko vozi preko 1000 kubika je ono sto se narodski kaze covek i po......... :nanana:

 

 

Aj sad malko ozbiljno...da li ste se nekad zapitali zasto niko ko je presao sa 600 na 1000,nikad se vise nije vratio na 600...ja licno nikad ne bi vise vozio manje od 1000 kubika,jedino ako me neka muka natera....tako da dok imam uslova(pare za malo vecu potrosnju goriva)) za voznju jakog motora,isti cu svakako voziti..

a ovi sto imaju K**AC, manji od 21 bez slema, moraju da kupe motor od 'iljadu kubika, da bi malo svoj kompleks zadovoljili ili da bidu glavni u selo

 

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2399 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

nije poenta u 280 ili 299, razlika 600 i 1000 je nesto drugo

Tako je! 'Iljada bre,'iljada!!! Kako to moćno zvuči...

Ja i za moj više volem da kažem po' 'iljade nego pe'sto! B-)

Onda bolje kupi litru, kad ti je već toliko bitno.

Pošto "po' 'iljade" ne zvuči ništa bolje nego "pe'sto", ali jeste upadljivije ... "zvučnije", skrenuće pažnju, ne na pozitivan način.

Kao oni likovi što crtaju plamenove i stavljaju nekakve "Xtreme" naljepnice na Juga, najčešće 45icu

Ma zajebavam! :takoje: Salim se i na svoj i na tudj racun.

Dva -tri motora me privlace,da bi voleo da ih imam. naravno,ne mislim o prodaji petstotice. Ali ovde ona i nije predmet rasprave. Sa 500 kubika i 30 konja daleko je "ispod crte". Voleo bi da imam z900/1000 ( sto je relativno i realno) ili cbx1000 (manje verovatno), ali kad skupim parice najverovatnije cu uzeti bmw r1100r. To je opet masina koja je sa svojih duplo kubika od sestice,daleko tromija od iste. Iz toga se vidi da ne patim od konja i brzine. Ti motori mi se svidjaju i plene moju paznju svojom pojavom,legendom,zvukom,bezvremenoscu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja