Jump to content

Moto Zajednica

Extreme Kamere?

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Na Xiaomi Yi boje su toplije i stabilizacija je bolja

Окачио сам из разлога што ова не заостаје много за Yi а за мање паре добијеш солидну камеру за бар неким држачима и кућиштем.

Са друге стране, Yi јесте боља, али и скупља без држача. Значи цена се још повећава за исте.

 

Можда би реалније било поредити са ЅЈ4000, од које мислим да је боља куповина.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Mislim da danas bar ima sirok izbor akcionih kamera. Pitanje je samo koliki budzet imas i koliko opcija zahtevas od kamere. Za vecinu je dovoljan Xiaomi Yi, ko hoce najbolje uzece neki GoPro model ili sta znam. Trenutno je sve pitanje dzepa :) SJ4000 se cini kao neka dobra zlatna sredina, tj dobar odnos kvaliteta/novca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Mene interesuje kod tih jeftinijih kineskih kamerica...da li ia neka sa upotrebljivim anti shake... ako je montiram na motor mnogo ce tresti...

 

Ae prelistaj temu ponovo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

https://www.kupujemprodajem.com/NA-LAGERU-SJ4000-i-SJ4000-Wifi-27709135-oglas.htm

 

Drugari sta mislite zanima me ova sj4000 wi fi,da li je ovo original traze 105e i garanciju daju god dana?A zanima me jos generalno kakva je kamerica oce da radi posao?Ako se neko razume i iskustva svako savet je dobrodosao.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Mozda nekom treba

 http://www.aliexpress.com/item/Go-Pro-Hero-3-Accessories-12Pcs-Bag-Case-Anti-Fog-Recycle-Drying-Inserts-for-Gopro-HD/908956272.html

 

@nasaStvar

koristim SJ4000 od prosle sezone, ono sto sam ja zakljucio je da akozelis kameru koristiti samo amaterski za svoj cef, onda je to odnos kvaliteta i cene najbolja kupovina. Nista ozbiljno ali radi posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Amaterski mi treba necu film snimati :),vidim po internet da je dosta hvale.Reci mi imas li neke zamarke na nju i kako prepoznati original od kopije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Odeš u podforum prodajem i od kolege tomin-a kupiš. Čovek prodaje svoju,msm da je cena 100€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Kao sto gore rekoh 105e je nova sa garancijom godinu dana,a on trazi za polovnu 100 bez garancije.To mi nije dilema,vise su mi potrebni saveti kako radi kamerica iskustva i kako prepoznati original zato sto ima mnogo kopija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Kao sto gore rekoh 105e je nova sa garancijom godinu dana,a on trazi za polovnu 100 bez garancije.To mi nije dilema,vise su mi potrebni saveti kako radi kamerica iskustva i kako prepoznati original zato sto ima mnogo kopija.

 

Поседујем SJ4000 од прошле године. Прошле сезоне снимао неколико дужих тура. Сматрам да је камера за оне, које немају много искуства са снимањем и не желе много да се баве постпродукциом идеална. Камера има екран, што олакшава подешавање и преглед снимака. Капацитет батерија је негде 45 минута (зависи од спољне температуре). Уз резервну батерију имаш сасвим пристојну аутономију. Постоји могућност повезивања са телефоном, где можеш да пратиш рад и прегледаш снимке. Углавном, за неки "аматерски приступ" сасвим довољна.

 

Ево ти пример како снимак изгледа: 

 

Што се тиче препознавања оригинала, имаш овде у теми неколико објашњења. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

 

Kao sto gore rekoh 105e je nova sa garancijom godinu dana,a on trazi za polovnu 100 bez garancije.To mi nije dilema,vise su mi potrebni saveti kako radi kamerica iskustva i kako prepoznati original zato sto ima mnogo kopija.

 

Поседујем SJ4000 од прошле године. Прошле сезоне снимао неколико дужих тура. Сматрам да је камера за оне, које немају много искуства са снимањем и не желе много да се баве постпродукциом идеална. Камера има екран, што олакшава подешавање и преглед снимака. Капацитет батерија је негде 45 минута (зависи од спољне температуре). Уз резервну батерију имаш сасвим пристојну аутономију. Постоји могућност повезивања са телефоном, где можеш да пратиш рад и прегледаш снимке. Углавном, за неки "аматерски приступ" сасвим довољна.

 

Ево ти пример како снимак изгледа: 

 

Што се тиче препознавања оригинала, имаш овде у теми неколико објашњења. 

 

Hvala brate na odgovoru,sada sam pogledao snimak zasto je do 26. sekunde jako los snimak a posle krece mnogo bolji kvalitet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

 

 

Kao sto gore rekoh 105e je nova sa garancijom godinu dana,a on trazi za polovnu 100 bez garancije.To mi nije dilema,vise su mi potrebni saveti kako radi kamerica iskustva i kako prepoznati original zato sto ima mnogo kopija.

 

Поседујем SJ4000 од прошле године. Прошле сезоне снимао неколико дужих тура. Сматрам да је камера за оне, које немају много искуства са снимањем и не желе много да се баве постпродукциом идеална. Камера има екран, што олакшава подешавање и преглед снимака. Капацитет батерија је негде 45 минута (зависи од спољне температуре). Уз резервну батерију имаш сасвим пристојну аутономију. Постоји могућност повезивања са телефоном, где можеш да пратиш рад и прегледаш снимке. Углавном, за неки "аматерски приступ" сасвим довољна.

 

Ево ти пример како снимак изгледа: 

 

Што се тиче препознавања оригинала, имаш овде у теми неколико објашњења. 

 

Hvala brate na odgovoru,sada sam pogledao snimak zasto je do 26. sekunde jako los snimak a posle krece mnogo bolji kvalitet?

 

Нема на чему. Што се квалитета снимка, колега је објаснио. Јутјуб "кастрира" сваки снимак због брзине преноса. Имаш овде у теми пар примера, људи су качили снимке на разне даунлоуд сајтове и види се драстична разлика између квалитета видео снимка на Јутјубу и оног "оригиналног". То важи за све камере. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Ok.Hvala kamerica porucena stize u subotu javljam utiske,mozda je testiram u nedelju ako bude lepo vreme :) Jel dolazi nosac za kaxigu u osnovnom paketu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Danas mi stigao GoPro Smart Remote. Za sada sam odusevljen :D

Onaj sa dva dugmeta ili tri? Opasno sam se bacio u razmisljanje da ga i ja kupim da se ne cimam sa telefonom vise. Ja razmisljam o ovom novijem,a jos ako bi uspeo negde na polovan da naletim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sa 3 dugmeta sam uzeo. Onaj sa 2 se valjda drugacije zove (wifi remote). Jedan od razloga za kupovinu je bio bas taj koji si ti naveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Sa 3 dugmeta sam uzeo. Onaj sa 2 se valjda drugacije zove (wifi remote). Jedan od razloga za kupovinu je bio bas taj koji si ti naveo.

Gde si uzeo,koliko te izaslo to zadovoljstvo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Ok.Hvala kamerica porucena stize u subotu javljam utiske,mozda je testiram u nedelju ako bude lepo vreme :) Jel dolazi nosac za kaxigu u osnovnom paketu?

Ja i dalje čekam utiske :D

Svaki minut refrešujem stranicu da vidim dal si pisao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Nestizem brate nikako posao,porodica ...Sutra lep dan kazu,danas kupljena memoriska sutra se stavlja na kacigu i testira :) Za ovo sto sam probao po kuci odlicna je,moze i da slika i snima sto je odlicno..I preporuka za prodavca od kojeg sam kupio original je i daje garanciju god dana,da naglasim da ga ne poznajem i nije reklama..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Ma ok drugar nema problema, nemoj da se cimaš nešto van svog vremena. Želeo sam samo da čujem prvi utisak o kameri, kako ti se čini, kako si zadovoljan i kakva je oprema koja dolazi uz nju.

Reci mi jel je model sa wifi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja