Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

I meni je sve ravno narocito ovde u Banatu ali taj razgovor sa gazdom treba da obavi neko ko je tamo i da vidi kakvi su uslovi za koriscenje te pecine a ne da odemo kao ovce pa da se druzimo pod satorima u slucaju kise! Uostalom trebace nam jos stvari tj. neko odande sa autom sto se tice nabavke i nekog posudja najneophodnijeg a krajnje je vreme da to bude vec dogovoreno! U Jasenovu smo uz veliku pomoc Sseskira i moto kluba sve to odradili i velika pomoc je bio Sseskirov auto! I ti Kataran znas da ste vi iz okoline odigrali veliku ulogu u proslogodisnjem okupljanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Malo pocinjemo da se rasplinjujemo oko skupa ajde da se prica sa tim covekom za koriscenje nadstresnice kod pecine ako to nepije vodu da vidimo gde zemo istice nam vreme

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Čekao sam da nam se obrati Konstruktor pa ćemo mi lako tamo jer ako nemamo mogućnost korišćenja prostora oko pećine onda ne vredi ni ići.

 

Sutra zovem Konstruktora telefonom da vidimo šta kaže gazda a ako je OK teramo što pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Čuo sam se sa Konstruktorom. Vlasnik prostora oko pećine je veća kompanija sa kojom nije jednostavno napraviti bilo kakav dogovor. Menadžeri su se složili "da provedemo dan" što uopšte nije ono što nam treba tako da od ovog prostora nema ništa.

 

Konstruktor je rekao i da ima u blizini još jedan lokalitet i da će okačiti slike danas kada ga obiđe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ja se izvinjavam kolegama sto se nisam ranije javio ali sam stvarno bio zatrpan obavezama i unapred hvala na razumevanju!

Ljudi obisao,snimio i evo ih linkovi mesta. Poznatije kao kumova cesma,5km od Mionice a 25od Valjeva- Lokalno izletiste do koga se dolazi asfaltnim putem do pocetka sume, nakon odvajanja od asfalta ima nekih 200m do zidane kucice koja je namenski napravljena za javno koriscenje, mesto za rostilj,furuna za prase,razanj za isto pa kako nam volja, drva naslagana, drveni sto ispred kucice i nadstresnice,15-ak m od nje je i kumova cesma sa izvorskom pijacom vodom i reka Ribnica, kao i betonski sto sa klupama

ispred kucice proplanak i livada a svuda okolo netaknuta priroda, mesto je u srcu te prirode,odvojeno totalno od civilizacije a opet ne toliko udaljeno, momak iz mesta moze da obezbedi jos jedan veci sto na rasklapanje i za sedenje, pa bi sto se toga tice bilo ok, proplanak ispred pogodan za postavljanje satora, a ko nezeli u sator ima opciju da u Mionici u Gringu uzme prenociste za oko 700din sto je 4-5km od mesta gde bi se stacionirali, sto se mene tice odlican utisak mi ostavilo mesto, verovatno jer sam ga obisao uzivo mislim da je odlicno za nasu svrhu, imacemo gde da sednemo,jedemo,spremimo klopu pa i skloniti se od(nedaj boze) kise,jer i u kucicu moze da se udje a ima i nadstresnica, ipak je to 31maj neverujem ni da ce je biti--reka je tu za hladjenje pica, izvorska voda tu, mir,tisina i priroda tu, a za spavanje neko u sator neko u prenociste i milina,Ono sto je isto bitno je i to da u sustini se neremete ni dosadasnji planovi-sto se ostalog tice, cim sam prihvatio tu ulogu smatrao sam da neke stvari netreba ni da spominjem jer se podrazumevaju, ali evo da se navede i to: supruga moja bi isla kolima sa svim ostalim neophodnim stvarima kao sto je posudje,case, oprema za salatu,pice,klopa,boca za kuvanje kafe i ostale nam potrebne stvari, ja sam automatski tu obavezu prihvatio na sebe tako da oko toga nema razmisljanja,bar dok nekom sledecem nepripadne vruc krompir hahaha-Razmotrite sve pa pisite- Ja sam ZA sta god da odlucite!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

 

 

Da dodam i link, Ribnicke pecine pored koje protice reka Ribnica, a tu je i Ribnicki manastir, lepo mesto za obici i jedno 1km je udaljeno od kumove cesme i pomenutog mesta, kupaliste koje su lokalci napravili, do skoro je tu bila i odlicna bina na kojoj su nastupali veliki bendovi poput riblje corbe,yu grupe i sl. od proleca do kasne jeseni to je bilo odlicno mesto za druzenje usred prirode sve dok nije dosao crnogorski monah pa pomenuti manastir pretvorio od prethodno postojece crkve i citav taj deo ogradio i stavio pod video nadzor,pod izgovorom da kupaliste,prostor gde je bila bina,pa i sama ribnicka pecina pripada sada manastiru kako je on iz nekih spisa saznao-bukvalno otrgnuto mesto i prirodni raj od lokalnih mestana, gde su se razno razne manifestacije odrzavale i gde su se okupljali je sada zabranjeno za javno koriscenje-Osim razgledanja, a inace priroda je fantasticna, ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

To:

 

user_off.pngkonstruktor user_popup.png

Brate moj, meni je strasno drago sto imamo tebe ovde :-)

 

Kamo srece da imamo vise takvih kao ti :zdravo:

 

Medjutim meni nista nije jasno :zbunjen: mozda je zbog toga sto sam ja Krajisnik a za nas kazu lakse 20 u guzicu nego jedan u glavu :stabre:

 

Jel to nema veze sa Petnickim jezerom???

 

Jel tamo ima gde da se zabace stapovi???

 

Kako god da bilo meni odgovara makar trebalo i u satoru da spavam.

 

Samo u satoru necu da spavam sa Vujom jer imam losa iskustva sa Vujom u satoru :lol:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

hahaha, jesam napisao opsirno kao roman ali sam zeleo da obuhvatim i objasnim sve sto mogu- nema veze sa Petnickim jezerom i ima gde da se zabaci naravno- Ribnica je puna ribe,bar tako mestani kazu i od tog mesta gde bi se stacionirali je udaljena cela 2 min.hoda....sator nego sta, i ja bi svoj svakako poneo,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Iako neću moći da dođem na skup - glasam za ovu novu lokaciju - Kumovu česmu. Jako podseća na mesto prvog skupa - Milivsku klisuru. A za slučaj kiše se može za krov one kućice privezati jedna od onih plavih cirada i dobiti velika nadstrešnica !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U svemu smo se složili, čekamo prvi lep dan da obiđemo Kumovu česmu. :takoje:

 

Peđa i ja idemo svakako a ko se do sada razmišljao da li bi ili ne bi evo još jedne prilike za vožnju i druženje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ako bude potrebno lako cu dobaviti trimer,mada mislim da nece trebati jer mestani to mesto redovno odrzavaju u toku izletnicke sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sutra idemo za Valjevo pa ako je kiša idemo kolima a ako nije krešemo mašine.

 

Nema više šta da se čeka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Vujo kad sam ja predlagao nedelju za obilazak mesta okupljanja i da idemo sa vama čika Dule i ja tebi jedino nedelja nije odgovarala a sad ode u nedelju :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Па нек' иде, кад се већ толико није договарао са нас двојицом. Што се па ти секираш?! :neznam::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Nije bio problem u Vuji nego u meni,

naime, moj posao je vrlo zahtevan sto se tice radnog vremena.

Vujin jedini zahtev je bio da se ne ide vikendom.

Vise puta smo se dogovarali da krenemo, medjutim, meni ispadne frka na poslu i otkazemo.

A i ovo usrano vreme je dosta puta bilo razlog otkazivanja.

Sad vise nema gde, mora se pa makar i kolima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Iznenada se otvorila mogućnost za čuvanje i organizaciju dece pa sam morao da je iskoristim baš zato što je Nedelja. Moglo je sada ili da i ja zakidam od radnog dana, sada i ko zna kada...

 

Usput, post sam pustio juče u 10.20 a za Valjevo smo krenuli danas posle 12. Ko je želeo da ide - mogao je, bilo je vremena za sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja