Jump to content

Moto Zajednica

Africa Twin byMe

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: nekada Africa Twin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

sad sam i ja trazio tvoj oglas da vidim koja je cena bila kad si je prodavao, mislio sam da je bila 1600 a ispostavilo se da je 1500, ne znam za koliko si je na kraju prodao, al me bas iznervirao oglas >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Aj se kladimo da neces da je prodas :D Vec vidim scenario, sve ponude ce ti biti nepristojne i na kraju ces odustati.

Cenim da ovakav motor kao tvoj vredi oko 3500, tesko da ce neko da izbroji te pare za to godiste. Mozda nije losa ideja da vratis originalne delove, a prodas aftermarket posebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 990 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

jedina dobra ideja,niko ne hebe kod nas ulozen trud i aftermarket djelove! na zapadu i u americi da, al kod nas slabo,motor je star,rodni list ne laže i svi se hvataju toga!! skineš sve vratiš u fabričko stanje i tražiš neku realnu cjenu!! ili sad ako vec ides na ono prodajem al molim boga da ne prodam! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 405 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac
  • Motocikl: Africa Twin rd04

Evo jos neki primer :):D

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/honda-xrv-750-rd-07a-africa-twin-namborn/187890806.html?lang=en&pageNumber=4&__lp=4&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=africa&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&negativeFeatures=EXPORT

 

U svakom slucaju, rekao sam.. Prodam prodam, ne ne.. Imam cime da se vozim. :)

Ne prodajem ga po svaku cenu, pa sad da ga parcam - samo komplet..

Sledeci motor koji bih uzeo, ako se sklope kockice je jedan gs1200, ako ne uzeo bih nekog gs1150 adventure. I to je to..

 

Neko ko zeli slicnu konfiguraciju da pravi, stavice sam na papir realne cene pa ce sam shvatiti sta i kako..

 

Greska mi je bila sto nisam odmah zakljucao temu.. Zaboravio sam da to postoji.. :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja