Jump to content

Moto Zajednica

Gume Nankang

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: novi becej
  • Motocikl: fz1n,fzs600,shineray 200,kreidler80

pozdrav,ja sam ih prodavao jednu sezonu,dosta predu ali kina brate i to teska,nije za izbirljive,ja ih ne bi stavio nikad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

pozdrav,ja sam ih prodavao jednu sezonu,dosta predu ali kina brate i to teska,nije za izbirljive,ja ih ne bi stavio nikad

 

Sta konkretno znaci u ovom kontekstu teska kina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Mile, teška kina znači da su od plastike ... dobre verovatno sam za građevinska kolica, eventualno za skuter od 50cm3 četvorotaktin po mogućnosti kineski, i samo po toplom i sunčanom danu .... za sve ostalo ni u pismu....

 

P.S. Nisam imao lično iskustvo sa ovim gumama... ali sam veoma skeptičan prema kineskog kumi a posebno onoj za koju prodavac kaže da je : "teška kina"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FJ 1100 Yamaha

Mile, teška kina znači da su od plastike ... dobre verovatno sam za građevinska kolica, eventualno za skuter od 50cm3 četvorotaktin po mogućnosti kineski, i samo po toplom i sunčanom danu .... za sve ostalo ni u pismu....

 

P.S. Nisam imao lično iskustvo sa ovim gumama... ali sam veoma skeptičan prema kineskog kumi a posebno onoj za koju prodavac kaže da je : "teška kina"

 

Covek je u pravu, nije ni za skutere a ne za nesto jace, po suvom pomozi boze a na mokrom ne daj ti boze...ne vredi tih para, opasno po zivot i zdravlje, doduse ne one posebno, vec je to prica sa skoro svim kinezima, mnogi ljudi koji su dolazili kod mene sa kinezima posle promene istih nisu verovali koja je razlika posle promene guma (stavljanja nekih ne-kineza)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Jbmu misa, znam ja sta se generalno smatra po pojmom "teska kina", ali sam pitao konkretno za ovu gumu.

Ima iz kine dosta robe koja je "pero laka kina" da tako kazemo, samo je cijena "teska".

I iPhone se pravi u kini.

 

LM, ove gume nisu bas toliko jeftine, pa je moguce da se radi o gumenim gumama. Mozda neko ima dirktno iskustvo sa bas ovim gumama?

To sam mislio. Na netu sam nasao nekog holandeza koji ih je namontirao na XX-a i koji nakon 7000 km nema primjedbi, cak sta vise zadovoljan je. :neznam:

Meni licno to nije dovoljno i jos uvijek sam skeptican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ma cim vidim Kina meni se povraca.Znam da ima i vrhunskog kvaliteta proizvedenog u Kini ali to nikako da stigne kod nas osim ako nisu u pitanju svetski poznate firme sa proizvodnjom u Kini.

Mozda bi neki vizir,plastiku,retrovizor,rucicu i tome slicno stavio na motor i ako je iz Kine,ali gumu nikad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Bas bih voleo da ih oceni neko ko ih je vozio, jer ne verujem ni jednom review-u. Kinezi danas prave bukvalno sve,tako da bolje da se navikavamo... Razlika u ceni je znacajna pa je ova guma, barem meni, zanimljiva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja ih vozim al na autu.

 

Kupio sam letos Nankang ultra sport ns II u dimenziji 255 40 17 za letnji set. Presao sam oko 15k sa njima i iskreno nemam skoro nikakve zamerke.Po suvom i toplom zakucavaju za asvalt,po kisi odlicne, i nisu uopste bucne u voznji. Nemam stvarno nista lose da napisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja