Jump to content

Moto Zajednica

GIVI kacige?

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd

Zanima ne vase cenjeno misljenje o givi kacigama. Video sam ih u TRIONU, izgledaju dobro i nisu mnogo skupe. Zanimaju me jet kacige pa ako neko ima iskustva sa njima voleo bi da podeli sa mnom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

tako je ,Givi ima najveci izbor Jet kaciga,a po cijeni su dosta povoljne.Ima i gumirane,odnosno ne mogu se ogrebati i svi modeli imaju atraktivan izgled.Puno Givijevih modela sam stavio na glavu i probao ali ih nikada nisam imao.Ne zato sto su lose nego zato sto ne volim Jet kacigu posto se ne vozim po gradu.Mogu reci da su dosta kvalitetne i udobne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Ja sam u martu 2004. god. kupio 3 Givi Jet kacige (za mene, ženu i klinca) - sve model 10.X u različitim veličinama. Iako od prošle godine imam na raspolaganju i AVG flip-up kacige, Givi nosim po gradu i na kraćim relacijama. Iako bez sumnje pruža manji nivo zaštite, sa njom se u gradu osećam sigurnije jer mnogo bolje čujem šta se događa oko mene tj. ko mi se šunja iza leđa. Što se tiče održavanja, unutrašnjost se lako skida i pere, ali je zato vizir praktično nemoguće promeniti jer se jako teško skida. Verujem da su je kod novih modela ovaj problem bolje rešen. Ako ti relativno velika cena za ovaj tip kacige nije problem, (~130Eur) nećeš se pokajati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja