Jump to content

Moto Zajednica

Zna li neko nesto o ovom motoru?

Recommended Posts

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

lepo izgleda, al kakvo je pravo stanje dok ne probas i ne oslusnes ne mozes da znas. Al bez obzira na sve mislim da je ipak pojaka cena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

lepo izgleda, al kakvo je pravo stanje dok ne probas i ne oslusnes ne mozes da znas. Al bez obzira na sve mislim da je ipak pojaka cena...

 

Koja bi bila neka realnija cena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

po meni, bar 200e dole, ako ne trebaju neka ozbiljnija ulaganja... al ne mora da znaci da sam ja merodavan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Ovaj motor je prosle godine iz Svice uvezao "afrikanac" sa Uba, ima ga i ovde na forumu samo ne znam nik... Ovaj gospodin je prvi vlasnik u Srbiji, i vrlo brzo nakon kupovine je motor opet oglasio, e sad sto, ko zna... Prilicno dugo je u oglasima, razlog tome je mozda i malko jaca cena po mom misljenju.

Kad smo vec kod ove teme bicu slobodan da pokazem jedan oglas slicne vrste koji je meni zapao za oko

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/honda-afrika-twin-oglas-89904/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

vuleta, ova lepo i povoljno izgleda, sad jbg treba pregaziti toliki put na ovu krizu da bi je pogledao... elem malo mi cudno da su obe uvoz iz ch a okrugli farovi :stabre:

 

U svakom slucaju ono sto moze sa slika da se vidi je skroz korektno sto se svega tice. Veca ulaganja kod africe su ti lanci bregaste, korpa kvacila i diskovi. Ako je to ok i naravno ako ne chade, neces pogresiti. E da, obavezno obrati paznju na zadnji amortizer, ako je on propao dzaba ti sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: cacak

Motor je u Cacku,vrlo retko se vozi i momak koji ga vozi svracao je par puta kod mene za nekakve savete,ali konkretno nista nije radjeno osim letos vadio je zadnji tocak i nije dobro namontirao drzac zadnjih kocionih klesta,to je jedino sto sam mu ja uradio,inace motor izgleda vrlo korektno a i momak nije prevarant!Mozda sam malo pomogao?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Motor je u Cacku,vrlo retko se vozi i momak koji ga vozi svracao je par puta kod mene za nekakve savete,ali konkretno nista nije radjeno osim letos vadio je zadnji tocak i nije dobro namontirao drzac zadnjih kocionih klesta,to je jedino sto sam mu ja uradio,inace motor izgleda vrlo korektno a i momak nije prevarant!Mozda sam malo pomogao?

 

hvala na informacijama 0takoje.gif

 

 

Bio sam juce u Cacku, motor izgleda skroz o.k i cena moze biti niza , jedino me brine to sto je mator. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Ja kad kupujem motor nikad ne gledam kilometrazu i godiste,iskljucivo gledam kako motor izgleda i kako radi,neznam ni prodavca ni motor ali sam ovo napisao cisto kao neki savet :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Tacno tako, i mnogo mi je lepsa ova rd03 sa ovakvim farovima od onih sa "televizorom"... Kada bi bio u "lovi", kao sto nisam, kupio bi jedan ovakav motor za "kolekcionarski primerak" 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700
Ovaj motor je prosle godine iz Svice uvezao "afrikanac" sa Uba, ima ga i ovde na forumu samo ne znam nik...

 

 

A i one slike su, kako mi se cini, iz Jovicinog dvorista ?

 

 

a ko je Jovica, mislim koji nik na forumu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Jovica je Jovica sa Uba, zvani Afrikanac zato jer je dugi niz godina uvozio uglavnom Afrike iz Švajcarske pa je tako zaradio i nadimak a to mu je bio i nik na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja