Jump to content

Moto Zajednica

Airoh Miro XRP

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova

to je ova kaciga

b425685c3979bb4ea54a08cbaad99e13.jpgcasco-italiano-airoh-miro-xrp-coleccion-2013-superprecio_MCO-O-3015740346_082012.jpg

ovo je fabricka sistem za komunikaciju ( bluetooth )

AIKTBMI.jpg20013600_420_FR01_13.JPG

 

Ovako izgleda kada je ugradjeno

m9Afsi0zv2v0aCv1wziO2tQ.jpg

 

 

Mene interesuje da li neko od vas ima ugradjen ovakav neki sistem u konkretnu kacigu? hteo bi da vidim kako to izgleda i kako funkcionise i kakve su mu karakteristike (kada se pravi buka - na kojoj brzini).

 

 

ja bi hteo zargonski receno da ozvucim kacigu....

primarna stvar ozvucivanja je da mogu da se povezem na telefon da slusham muziku, da se javim na telefon, ili da slusham gps na telefonu. ali bi kasnije hteo da kupim radio stanicu za duza putovanja i da iskoristim postojece ozvucenje. znam da postoje razni hub-ovi za povezivanje svega toga. pa me sad inteesuje da li je bolje da mi u kacigi bude instaliran bt sistem koji ce se kaciti na hub preko bt veze ili da to bude ipak zica?

 

i interesuje me da li ovaj mikrofon mora ovako da viri sa strane kada se otvori ovaj prednji deo kacige (uznasno mi je ruzno to) ili to moze da se zbudzi da se mikrofon dize zajedno sa tim prenjim delom?

 

u planu mi je da ovih dana startujem pandure na motorima jer vecina njih ima istu moju kacigu samo belu pa da vidim kako je to kod njih reseno, a do tad da cujem vas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja