Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem rukavice i pantalone ...

Recommended Posts

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ja sam 180/75. Rukavice nosim M. Može polovno, a može i novo. Samo da ne bude neka fensi oprema, za to nemam para :D

 

Za početak, ponude na PP.

 

Hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5532 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Imam OAKLEY panatalone, skijaske, obucene samo par puta (nosila ih moja zena), stoje vec dugo bez ikakve namene. Mogu da slikam pa da vidis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Probao sam danas ove Oakley skijaške pantalone koje mi je doktor ponudio, ali su mi na žalost tesne. <_< Inače su odlične, zaista perfektno očuvane ... a nisu ni skupe ... šteta ...

 

Tako da ja i dalje tražim pantalone ... ako ima neko nešto neka ponudi ...

 

Nego kako vidim kupiću nove rukavice ... niko ništa ne nudi ... jel ima neko iskustva sa ovim rukavicama ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Uh, potonula mi tema ... jedva je pronađoh :D

 

LM, rukavice su tako reći uzete, ali pantalone me kolju :lol:

 

Rajo druže, nema šanse da idem skoro u tvom pravcu ... moraće ovako na neviđeno . Šta nudiš ? Ja sam 'nako ... normalne građe ... napisao sam dimenzije gore ... može i na PP ili ovde, kako ti je lakše :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Mogu ja da ti ponudim ove pantalone. Nosio sam ih jednu zimu, nemaju nikakva ostecenja. Imaju protektore na kolenima i neke sundjere na bokovima. Nisu vodonepropusne. Za zimu su skroz Ok, imaju termo ulozak i toplo je u njima. Za vrucine nisu jer se u njima skroz potparis, ne disu uopste. Visok sam 180cm a tezak 83kg. Sa strane imaju one trake za zatezanje kojima regulises sirinu. Nisam siguran ni koliko sam ih platio, ali ako me secanje sluzi, bile su nesto preko 100E. Dao bih ti ih po onoj ceni koja mislis da je korektna. Meni bezpotrebno stoje...

 

 

Duchinni-Quantum-Textile-Motorcycle-Trousers-Black-1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Trebalo bi da su mi OK, tu smo negde ... fali mi do duše još neko kilo, ali ide zima, rešićemo to :lol:

 

E sad, cena ... uh ... sad još moram da budem i korektan :D

 

Vidim po ibeju su šarenolike cene, od 30-60 gbp, što mu dođe oko 80e u najgorem slučaju ... ne bih da ispadnem bezobrazan, a ne bih ni da preplatim ... 40e recimo ? :neznam:

 

Ako ne odgovara, reci koliko, pa da šaljem PP :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ma kako ti kazes, meni skupljaju prasinu, a ne zelim da se bavim trgovinom! 40 odgovara, ispisi adresu i poslacu ti ovih dana (kad ugrabim vreme). Troskove brze poste preuzmi na sebe. Ukoliko nesto ne bude odgovaralo, slobodno ih vrati nazad, novac ce ti biti vracen...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Zahvaljujem kolega :takoje:

 

Lako je dogovoriti se kad kupuješ od nekoga kome predmet kupovine nije više potreban ... da ne kažem baš da skuplja prašinu ;) I ja sam takav kad prodajem ... Nego sad moram da pojačam ishranu ... da se manem zeleniša i supica ... Ne znam kako to sutra ženi da saopštim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Probao sam ove Duchinni pantalone, ali avaj, prevelike su mi :'( tako d aih u ponedeljak vraćam ... ali zato sam od Mimija pazario jaknu, mada to nisam planirao :D

 

Na kraju ću i ja uzeti neke kineske, i tako mi trebaju samo za povremene kratke vožnje od par sati. Ovako više ne ide, smrzavam se u nekim trenericama i plaćam kurirskim službama da bih nešto probao <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 270 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Mogu ja da ti ponudim ove pantalone. Nosio sam ih jednu zimu, nemaju nikakva ostecenja. Imaju protektore na kolenima i neke sundjere na bokovima. Nisu vodonepropusne. Za zimu su skroz Ok, imaju termo ulozak i toplo je u njima. Za vrucine nisu jer se u njima skroz potparis, ne disu uopste. Visok sam 180cm a tezak 83kg. Sa strane imaju one trake za zatezanje kojima regulises sirinu. Nisam siguran ni koliko sam ih platio, ali ako me secanje sluzi, bile su nesto preko 100E. Dao bih ti ih po onoj ceni koja mislis da je korektna. Meni bezpotrebno stoje...

 

 

Duchinni-Quantum-Textile-Motorcycle-Trousers-Black-1.jpg

 

Ako su se vratile nazad,zainteresovan...Koji su broj...Hvala..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nisam ih još prosledio nazad, trebao bih u ponedeljak. Sutra bi trebao da ih pogleda moj ujak, pa ćemo videti, možda i ostanu ...

 

Na njima piše 2XL, ali pre bih rekao XL. Ja sam 180cm i dužina mi je taman, ali su mi široke ... fali mi 5-10 kg da bi mi bile taman. Inače su skroz OK očuvane :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne može ujče da smesti donji deo leđa u ove pantalone,a meni je rekao da preterano ***em, i da to nisu farmerke pa da se nose knap :D

 

Zato sam im preksinoć dao drugu šansu, provozao sam se pola sata po minusu i odlučio da ih ipak zadržim :moto3:

 

Kako sam konačno rešio problem iz naslova teme, vreme je da ista ide pod lokot ... Koristim pre toga priliku da se zahvalim svima koji su pokazali dobru volju da pomognu, naročito Mimiju, čiju sam opremu na kraju i kupio :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ti da ćutiš ! <_< Kakve si mi bre ovo čizme prodao, niti mogu u njih da uvučem nogavice ovih pantalona, niti mogu da ih navučem preko :'( :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa nisu predvidjene za BJB Market Mix jbga. :D

U njih idu MX tole kojih skoro da i nema ispod koljena. Te Mimijeve su za Nordkapp po suncu i asfaltu, a idu preko nekih tour cizmica. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma sve je već rešeno, reaktivirao sam neke stare crane pancerice preko kojih mogu da se navuku :moto3: ... a taj Nordkapp sunce i asvalt će sačekaju malo da izgustiram prvo ovo blato i kamenje po lokalu :takoje:

 

A za one tvoje će pazarimo neke kratke MX lone ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Imam nove Can am pantalone,nekoriscene,designed in Canada ,made in Indonesia..donete iz USA,velicina L,ako si zainteresovan mogu i slike,rajsfeslusi sa strane celom duzinom nogavica..jedino sto je slic kontra,tj zenski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja