Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CBR 600RR 2008 god.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Da li neko zna nesto o ovom motoru ili ga ima?? mane prednosti, koja im je otprilike realna cena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

zavisi sta volis od motora,svaki motor ima svoje prednosti i mane u odnosu na konkurenciju.adekvatno ova honda je dobra,ali stim ako si vislji od 175-180cm.ne ide bices smesan na njoj,mali je to motor.uopsteno koliko se razumem najmanji od 600cm.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

ja sam onda bas na granici 175cm. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Ja sam je imao, tih godina je proglašavan za najbolji motor u klasi.

Najmanji motor je R6, cbr je taman, ja sam 182 i potpuno mi je odgovarao, vozio sam je svakodnevno na posao, vozio na stazi, vozio se po Srbiji, pa čak i putovao na more bez ikakvih problema sa komforom.

Za to godište, ima najbolji raspored snage u klasi. To znači da nećeš morati u gradu da ga zavrćeš do 10k obrtaja da bi krenuo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Ja sam je imao, tih godina je proglašavan za najbolji motor u klasi.

Najmanji motor je R6, cbr je taman, ja sam 182 i potpuno mi je odgovarao, vozio sam je svakodnevno na posao, vozio na stazi, vozio se po Srbiji, pa čak i putovao na more bez ikakvih problema sa komforom.

Za to godište, ima najbolji raspored snage u klasi. To znači da nećeš morati u gradu da ga zavrćeš do 10k obrtaja da bi krenuo.

 

mislim da si pogresip sto se tice gabarita r6 i cbr600rr honda je manja i to dosta....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Ne mogu da tvrdim, ali utisak raznih ljudi (i moj) je da je R6 nekako najmanji.

U svakom slučaju, mislim da do 180 svakako nema razloga za premišljanje, a i iz sopstvenog iskustva (182) mogu da tvrdim da cbr nije mali.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Ne mogu da tvrdim, ali utisak raznih ljudi (i moj) je da je R6 nekako najmanji.

U svakom slučaju, mislim da do 180 svakako nema razloga za premišljanje, a i iz sopstvenog iskustva (182) mogu da tvrdim da cbr nije mali.

 

treba neko da mu kaze kako izgleda na motoru,on sebe ne vidi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ja ga gledo (nazlost) svaki dan i nije mu bio mali motor. Gledao sam na cbrki i vise ljude i deblje ljude od skijasa i ne deluje malo. Kolko je njima udobno bilo to vec ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ovaj motor si video na oglasima, nesto nejasno napisano, a trebaju mu pare za lecenje. Ovaj motor je 2008 godiste i po onome sto sam video, realna cena mu je minimum 5000e. Ja sam vec zvao oglas i javlja se telekom srbija, pogresan broj... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Ma da nejasno napisao, cisto pogledao oglas i bilo mi sumnjivo sto je tako mala cena, ja pozovem kad telekom, posaljem email i posle dan mi stize na email poruka da je motor u kamerunu i ko hoce da ga kupi treba da uplati 500 evra na neki racun kako bi poslao motor, inace cena je sa svim troskovima 2000evra. Kakva prevara se vrsi da ne poverujes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Ovaj je lud 100%, ja sam identičan motor (2007, ista boja, ceo racing akrap), tek registrovan, kupio početkom 2011. za 6200 evra. Plus je imao dosta manju kilometražu, 8900 km. Dakle pre dve ipo godine. Kaži drugaru da nije realan i da će teško da naleti budala koja će toliko da mu da :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja