Jump to content

Moto Zajednica

Pocket bike

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova

Pozdrav ljudi.Gledao sam po internetu slike,video klipove,oglase za pocket bike (sto ga neki zovu deciji motor).

Iz opisa vidim da ima 50 ccm3 i oko 2-3 konjske snage. Jel bi mogao neko nesto vise da mi kaze o njemu? (I neko ko je imao iskustva sa ovime 1oda.gif) I da li se cesto kvari?

Zahvalan sam unapred...

 

Evo i slike (malo je losijeg kvaliteta):

http://prntscr.com/1re3qn

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Moj poznanik uzeo klincu od 4god bas ovakvu "yamahu" ili "yamasaki china", vec 2-3god ga mali drnda ali mu nije uspeo izvaditi dusu :-)

masina kranje jednostavna, lakse namestiti od tomosa :-)

jednom prilikom me nagovorio da ja sednem i provozam na karting stazi, jedva sam stao na motor ali vukao me bez problema, crk'o sam od smeha i od srece, drugaciji je osecaj i od motora,i od kartinga, taman nesto izmedju :-)

Tako da,ne znam za koju namenu ti je,al' ako hoces da obradujes dete mislim da ces bolje proci nego mama koja mu pravi tortu sa logo-om fudbalskog kluba :-)!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

pokusao sam snimak da uploudujem ali nemoze :zbunjen:

 

pre par godina necak iz australije dolazio na odmor pa mu kupim na poklon,doduse on je vozao mesec dana dok su bili ovde,posle sam morao ja :neznam:

 

mane su:lanac je cesto znao da spada,jer fabricki zadnji tocak nestoji bas u centru,ali to se dalo srediti sa par platnica(od tada nema problema),slavina za gorivo nije bas najpouzdanija i prekidac za gasenje je prespojio posle mesec dana,nije hteo da upali nikako,sve dok nisam provalio sta je,i to je reseno drugim prekidacem.

 

sve u svemu za nov u kutiji 180e odlicna igracka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd

kvalitet i nije bas zavidan ali za to koliko kosta nema bolje igracke...treba mu malo da se zaleti ali ide dosta brzo i moze s njega lepo da se omlati

 

Potvdjujem ovo , razbih se jednom samo tako...moto2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

А јел може да се некако "заврне" карб или да се скрати гас, да када га одврне до краја иде неких 10-15км/ч максимум?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja