Jump to content

Moto Zajednica

Gume za VN 2000

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki VN2000 Vulkan

Može mala pomoć poštovanih forumaša .

Gde mogu naći gume za VN 2000 ?

U pitanju su pred.150/80-16 i zad.200/60-16 ,

Koji brend predlažete ?

Ko od prodavaca ima naj povoljnije cene ?

Mislim na nove gume , naravno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Vidim da si kupio motor. Neka je sa srecom, lepo da se izvozis sa njim.

Sto se guma tice meni je za moj motor, najbolju ponudu dao Mata. Dolazio sam tu (kod tebe u Mladenovac) i namontirao mi je za dogovorenu cenu. Michelin Commander 2. Pre ovog kruzera, sve gume koje sam uzimao, uzimao sam u Balosavi kod Gagija. Metzeler M3 i bio sam prezadovoljan njima. Pricam o sportskim motorima, ovo mi je prvi kruzer.

Kod nas su sve cene "tu negde" osim ako naletis na neku akciju, kao sto sam ja jednom naleteo i u Motobox-u kupio Continental po stvarno povoljnoj ceni. E sada, sto kasnije nisam bio zadovoljan sa konkretno tim gumama, to je druga prica, nevezana za kruzere.

Po onome sto pisu na internetu trenutno najbolje kruzer gume, s obzirom da navodno prelaze 40 000 kilometara su ove Mitchelin-ke koje sam ja uzeo i kao odgovor na njim Metzeler je izbacio model, cini mi se, Marathon 888...

 

Inace kad je rec o gumama, pogotovo za sportske motore, tu ti je: koliko vozaca, toliko misljenja koje su najbolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki VN2000 Vulkan

Hvala Spale . Da pazario sam VN-a , i prezadovoljan sam sa motorom . Ima jos par sitnica da se odradi ali polako , sve ce da stigne na red . Naravno gume su najveca stavka ali sam i njih narucio kod Mate . Uzimam Metzeler Maraton . Prednja ima kod dobavljaca i dobicu je odmah , a na zadnju cu malo da sacekam dok ne stigne iz DE . Mislio sam da cu da ih namontiram do skupa na Kosmaju , sad za vikend , ali nema veze , blizu mi je , pa ce i ove stare da izdrze . Ako dolazis na skup , mozda se i vidimo . Pozdrav .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja