Jump to content

Moto Zajednica

Sta reci... (Borcha calling)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

MOrao sam ovo da postavim, jos uvek sam pod utiscima. Naime, danas u ulici Valjevskog odreda u Borci, pao je strujni kabl ili cela bandera preko 2 autobusa, naravno stvorio se zastoj. E sad, stvar je u sledecm, idem motorom normalno svojom trakom, i ekipa koja ceka u koloni da obidju autobus, ladno krecu u obilazenje iako ja jos uvek mimoilazim autobuse. genijalci idu direktno na mene, ma bas ih briga sto sam ispred njih, na kraju samo sto nisam sleteo u kanal. Uh kao im sam se majke retardirane, jos vidim lika koji se rogusi, i kao pita pogledom u cemu je problem. Tolko sam bio iznerviran, da je sreca sto sam zurio te nisam imao vremena da udjem u dalju raspravu. LJudi sta da kazem cuvajte se... >:(>:(>:(>:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Sto ga ne udavi tim strujim kablom ? U Borci se to bar zove prirodna selekcija i takve nindze treba da se istrebe (ili presele u neki drugi kraj) :) Ajd' da ti se desilo u gradu pa ono... al u kraju, a zurio si umesto da doprineses poboljsanju svesti u mestu u kojem zivis? Razocarenje komsija... :):dobar:

Salu na stranu, puna je Borca nekih namrachenih likova, ne znam iz koje kutije su poispadali :) vise nisu ni zanimljivi, samo ih bacis na ignore i teras dalje (suprotno od toga je - bacis ih na remember pa ih vandalizujes kasnije kad ti se cefne :)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Da, borca je stvarno divlji zapad... <_< Sad su mi po ulici postavili lezece policajce, doooobro podgojene, da se bagra ne bi trkala! <_< <_< <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Za te lezece... mislim da nisu postavljeni po propisima. Osim sto su glupo postavljeni tako da nemaju svrhu osim da nerviraju (stavili po 2 lezeca u razmaku od 5m na ulici koja je dugacka kilometar :)), takodje znakovi nisu reflektujuci:) Pre neko vece umalo nisam olizao asfalt kada sam iz RVI usao u onu malu kombinatovu ulicu i docekao iznenadjenje - na samom pocetku ulice - lezeci velicine mrtvog krmka. A isao 2 na sat :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

A to je posebna prica! Pa i ona dva na raskrsnici, kod Pufte... :staa: Definitivno se lakse ulazi u ulicu, ali, da li su morali da budu onoliki? Jos se slabo vide nocu. - Da se polomis ko zvecka. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Nije kao, nego JESTE coper! :D

 

Ne znam gde si to video, ali nije to moja masina. - Nije ni crven a nije ni skuter u obliku copera. Ja sam kod Eho-a i nije mi motor parkiran ispred zgrade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Aha, ok, ma vidjem taj skuter coper, lik je iz mog kraja, Sebes, a ponazivu pomislih da je mozda to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Pa vidjam te kad izlazis na sebesu, radim preko puta u YUGLOBU. Malo izvinjenje ostalima, ovo vise spada u PM, al ajd sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

A da iscimamo moderatore da preimenuju temu u Borca calling, te da se upisemo, pa da dogovorimo i neko vidjanje? :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi
A da iscimamo moderatore da preimenuju temu u Borca calling, te da se upisemo, pa da dogovorimo i neko vidjanje?

 

Vidis, nije losa ideja. Ni Square nije daleko :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

A da iscimamo moderatore da preimenuju temu u Borca calling, te da se upisemo, pa da dogovorimo i neko vidjanje? :zvizduk:

 

 

Udovoljeno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Pa to! :takoje:

 

Kad smo vec poceli da lokalisemo, daj bar da ne bude off topic! :lol:

 

Ajmo sad, jeste li u fazonu da se vidimo negde? Moze Skver, moze Crna Reka, moze na kanalu na klupi... Dajte predloge!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja